24 HAZİRAN’A 3 KALA TÜRKİYE'NİN UFKUNDA ‘YENİ BİR DÜNYA’ GÖRÜNÜYOR

24 Haziran'a 3 kala, Türkiye ve dünya heyecanın doruğunda. 50 yıllık mücadele, Millî Görüş ile Siyonizm arasında. Finalin galibi belli aslında...

20 Haziran 2018 Çarşamba 23:37 < GÜNDEM

 
24 Haziran'a 3 kala, Türkiye ve dünya heyecanın doruğunda. 50 yıllık mücadele, Millî Görüş ile Siyonizm arasında.

Finalin galibi belli aslında.

‘Yeni Bir Dünya’ görünüyor Türkiye'nin ufkunda!

24 Haziran'da hayata geçirilecek yeni sistemle; Siyonist küresel gücün Osmanlı Devletini yıkarak Lozan'da kurduğu müstemleke tipi rejim tümden değişecek, Yeniden Büyük Türkiye için Adil Düzene geçilecektir.

Final bu yüzden!

16 yıllık AKP iktidarında ortaya çıkan gerçek şudur: Erbakan Saadet Partisi yönetimindeki hain işbirlikçiler yüzünden manipülatif şekilde AKP'yi destekledi.

Küresel güç Erbakan'a, Millî Görüş'e ne yaptıysa AKP iktidarına da yaptı!

15 Temmuz, küresel gücün başarısız hamlesiydi. Türkiye'nin rövanşı karşı darbe, Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı harekâtları ve erken seçim oldu. Küresel güç döviz operasyonu ile saldırdı; Türkiye Kandil harekâtı ile cevap verdi...

Millî Görüş'ün yaptığı gerçek kurtuluş mücadelesi sonunda TSK; artık Batıcı Atatürk Devrimlerinin değil, Türkiye'nin bağımsızlığının, milletimizin özgürlüğünün bekçisidir.

Erbakan "Bu hile rejimi ve köle düzenini tepeden tırnağa değiştirip Adil Düzeni kuracağız" demişti.

24 Haziran'da başlatılacak yeni sistemle İngilizlerin Lozan'da kurduğu 1923 rejimi tümden değişiyor!

Minnetler sana Aziz Erbakan!

Bağımsız özgür Türkiye'nin 24 Haziran'da kazanacağı büyük seçim zaferinin milletimizin yanına kâr kalması ve bir dış etkiye maruz kalmaması için Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Kandil harekâtları büyük güvencedir.

Felaket tellalları AKP iktidarının ekonomisini AKP iktidarınınkisi ile kıyaslayarak Muharrem İnce'ye pay çıkartıyorlar. Neden Ecevit, Demirel dönemi ile kıyaslamıyorlar? İnce alabora etsin diye mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la AKP iktidarının iç ve düşmanları, Erbakan ve Millî Görüş'ünkileri ile aynı! Bu öylesine değil.

AKP iktidarının Türkiye vizyonu ile Erbakan ve Millî Görüşün'kisi de aynı. Bu da tesadüf değil!

Yahudi; Saadet'i alıştıra alıştıra öptü. Önce Millî Gazete'yi reklamlarıyla besledi.

Ardından SP'nin etkinlikleri için mali imkân sağladı. Nihayetinde Genel Başkanlığa İngiliz Temel'i getirdi. Şimdi tepe tepe kullanıyor.

Erbakan'ın 40 yıllık destansı Millî Görüş mücadelesinin ürünü şu rezil SP ise ört ki öleyim.

Yok, 16 yıldır büyük devrimler yaparak vesayetçi Eski Türkiye'yi yıkan; özgür, bağımsız Yeni Türkiye'yi kuran AKP iktidarı ise oh derim.

Millî Görüş'ün 4 partisini kapatan vesayetçi Kemalist zihniyetin temsilcisi CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu Erbakan'ın kurduğu Tv-5'te konuşturan SP yönetimini tükürüğe boğmayan Millî Görüşçülere yazıklar olsun!

Erbakan'ın belli bir konjonktürde söylediklerini, yaptıklarını farklı şart ve ortamlarda başka anlamlar yükleyerek amacından saptırma; devşirme Saadetçilerin vazgeçilmez yöntemi oldu. Bu samimiyetsiz, sahte bir söylem...

Saadet Partisi'nin propagandası; AKP'nin geçmişte yaptığı yanlışları abartarak şimdi kendisinin yaptığı ihanetin üzerini örtme üzerine kurulu. Erbakan'a, Millî Görüş'e ve Türkiye'ye ihanetini; İsrail işbirlikçiliğini örtmeye çalışıyor.

Hiç benzemez 4 partiyi hangi güç Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP iktidarına karşı birleştirdi sorusunun cevabına kafa yormayanlar oylarını isabetli kullanabilirler mi? Hiç sanmıyorum!

İngiliz Temel yerine mesela Cem Boyner SP'nin başına getirilseydi şu Saadetçiler itiraz ederler miydi? Hiç sanmıyorum.

Demek ki her şeyleri yalan, bütün işleri münafıklık.

Profilleri Müslüman, kendileri gâvur âşığı.

Kemalist rejimin artarda darbeler vurup partilerini kapattığı iki farklı zihniyetin temsilcileri SP ve HDP ittifak/dayanışma ile CHP'ye destek vererek Atatürkçü Eski Türkiye statükosunu savunuyorlar!

Bunlar celladına âşık.

Zeki GEÇKİL

 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ VE MAYASI BOZULAN SAADET PARTİSİ - TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi milli görüş temel karamollaoğlu cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17