4 PKK ELEBAŞISININ TEMİZLENMESİNİN SİYASET VE MEDYA YANSIMALARI-SOĞAN/PATATES/PATLICAN DERDİNDEKİ VA

4 PKK elebaşısının temizlenmesinin siyaset ve medya yansımaları-Soğan/patates/patlıcan derdindeki vatandaş...

28 Mart 2019 Perşembe 15:39 < GÜNDEM

4 PKK elebaşısının temizlenmesinin siyaset ve medya yansımaları!
 
TSK-MİT işbirliğinde muhteşem bir operasyonla 4 PKK elebaşısı temizlendi.
 
PKK'lı 4 büyükbaş hayvanın telef edilmesi Tel-Aviv; Washington; Londra; Paris; Brüksel ve Berlin'e bomba gibi düştü!
 
TSK/MİT koordinasyonuyla PKK'lı 4 büyükbaşın telef edilmesini sözde İslamcı Yeni Asya ile Yeni Mesaj hiç görmedi? Niye ki? Dert ne?
 
Bu arada; Milli Gazete'nin Yahudi'nin parasıyla beslendiğini anlamak isteyen; 4 PKK'lı teröristin öldürülmesini nasıl haberleştirmiş baksın!
 
Millet İttifakı güruhu CHP-İP-HDP-SP'ne başsağlığı diliyoruz! Sonuçta dün Kandil'de 4 üst düzey PKK'lı BUM... BUM... Başınız sağolsun!
 
"Kandil ve HDP ile ittifak yok" diyen Millet İttifakı eğer samimiyse Kandil'de 4 PKK'lıyı halleden TSK-MİT'e teşekkür etseler ya…
 
Aferin operasyonuna: "Siviller ölecek",  "Kandil’de kimse yok. Dağ taş bombalanıyor" diye karşı çıkan İngiliz Temel’den de ses seda yok! Yas mı tutuyor acaba?
 
Ey; soğan/patates/patlıcan derdindeki vatandaş!

 
PKK-FETÖ-Ergenekon terör örgütlerinin Türkiye düşmanlığında ortak hareket ettikleri ve merkezlerinin İsrail olduğu aşikâr oldu!
 
Ey; soğan/patates/patlıcan derdinde ki vatandaş… PKK/FETÖ ve Ergenekon terör örgütlerinin de derdi gerçekten soğan ve patates mi?
 
Ey; soğan/patates sorununun gediklisi vatandaş… Soğan/patates/biber Suriye'de, Irak'ta, Yemen'de ucuz! Ama bekaları yok/karanlık!
 
Ey; Türkiyem… Gece yatarken ABD'li Coniler kapını kırıp yatak odana girdiğinde evdeki soğan/patates/biber ne işine yarayacak?
 
Özgür/bağımsız/hür olarak aç/yoksul yaşamak; işgal altında, ABD'li Conilerin bayrağının gölgesinde karnı tok yaşamaktan evladır!
 
Türkiye,"keriz silkeleme" yöntemiyle uttu!
 
Türkiye, merkezi Londra olan ve $ üzerinden TL'ye ayar çekmeye çalışan Yahudi para baronlarını, "keriz silkeleme" yöntemiyle uttu!

Türkiye; Rothschild ailesinin $ spekülasyonu üzerinden TL'ye ayar vermesini püskürterek 4,5 milyar dolar Yahudi'den uttu!
 
Londra Yahudi finans şirketlerini, "keriz silkeleme" ile 4,5 milyar $ utan Türkiye'yi The Guardian, bedeli ağır olacak diye uyardı!
 
******
 
Suriye'de, Akdeniz'de Türkiye'nin karşısına çıkmaya gözü kesmeyen İsrail acizliğini/öfkesini ancak Gazze ile dindirmeye çalışıyor!
 
Ey Siyonist İsrail… Senin derdin Gazze değil! Asıl kaygın Türkiye!
 
Bırak Gazzeli garibanlarla uğraşmayı gücün varsa TSK bekliyor!
 
Mesud AKGÜL

 F. ERBAKAN, 31 MART KARARINI AÇIKLADI / SP GİBİ YRP’DE MİLLİ GÖRÜŞ’Ü TEMSİL EDEMEZ  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül temel karamollaoğlu siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 29 Mart 2019 Cuma 08:18
    Bunlar tiyatro oyunu için yazılmış senaryo değil mi bu söylenenler şehir efsanesi uydurma hikayeler anlatıyoruz sizlere değil mi ülkemizdeki fiyat artışlarının sebebi ülkenin kötü durumda olmasından değil yahudi şirketlerinin manipülasyonlarıdır batan bir ülke 3.5milyon suriyeliye bakıp sınır ötesi operasyon düzenleyerek bide içimizdeki İsrailliler'le yahudi köleleriyle mücade edemez yıkılır biterdi eyyy şuursuzlar vatan sevgisi patates soğan fiyatına endeksli maddeci menfaatcı çıkarcı trol sürüleri uyanın devletinizle gurur duyun şükredin suriyelilerin haline bakıp ibret alın ama nerdeeeee ! . . .
  • ahmet - 28 Mart 2019 Perşembe 22:59
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17