ABD SURİYE’DEN ÇEKİLİYOR/YENİ DÜNYA DÜZENİNE GEÇİŞ SANCILARI YAŞANIYOR

Başkan Trump, Pentagon'a tüm askeri güçlerin Suriye'den çekilme emrini verdi! Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye merkezli Adil Düzen’e dayalı yeni bir dünya düzenine geçişin küresel sancıları yaşanıyor!

19 Aralık 2018 Çarşamba 20:43 < GÜNDEM


Başkan Trump, Pentagon'a tüm askeri güçlerin Suriye'den çekilme emrini verdi!

Yani Türkiye, Beyaz Saray'da Siyonizm'den daha etkin!

Reuters son dakika bombasını patlattı! ABD, Suriye'deki tüm askeri varlığını çekmeyi düşünüyor!

Yani ABD; PKK, PYD/YPG'yi yine sattı!

Bu PKK'lı, PYD/YPG'li teröristlerin nedir ABD'den çektiği! Hevaller yine satışa geldi. Kazdıkları çukurlara gömülecekler!

Türkiye'nin dünyanın yeni süper gücü olduğu gerçeğini kavrayamayan toplum, ABD'nin Suriye'den çekilmesini tezgah olarak yorumluyor!

Vesayetçi rejimin tek tip insan yetiştirme odaklı eğitim sisteminin kültürel iğfal ettiği nesil, Türkiye'nin yükselişini göremiyor!

Sıcak gelişmeyi değerlendirmek için ekranlara fırlayan zevatın Türkiye’nin gücünü telaffuz etmemek adına kıvırdıklarına şahit oluyoruz.

ABD, AB, NATO gibi vesayet düzeninin güçlerine kafa tutan, hesap soran ve onlara rağmen harekat yapan Türkiye’yi övmek bu zevata zül geliyor!

TV’lerin bölgeyi gönderdiği muhabirler ve yorumlarına başvurduğu sözde stratejistler ya kripto ya da hala batının çekim alanından kurtulamadıkları için absürt yorumlar yapıyorlar.
 
*****

Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye merkezli Adil Düzen’e dayalı yeni bir dünya düzenine geçişin küresel sancıları yaşanıyor!

ABD iki nedenden Suriye'den çekiliyor!

1- TSK ile savaşacak gücü yok!
2- Türkiye, ABD Suriye'de iken PYD/YPG'yi süpürürse ABD biter!

ABD'nin Suriye'den çekilme kararı, PYD/YPG için elbette yıkım. Ancak asıl bu işten kalp krizi yaşayacak olan ülke ise İsrail!

ABD'nin bölgeden çekilerek İslam denizi ortasında korumasız bıraktığı İsrail, bundan böyle her an ölüm korkusuyla yaşayacak!

ABD'nin Suriye'den çekilme kararına PYD/YPG'den çok İngiltere'den büyük tepki geldi! Gitmeyin diye yalvarıp ağlıyor zavallılar!

"Türkiye, Erdoğan'la dış politikada rezil oldu. Kimse takmıyor" diyen Yahudi akademiya ve medya Suriye'de yaşananlara ne diyecek?

ABD'nin Suriye'den çekilme kararına ülkemizde ve dünyada en fazla tepki gösterenlerin İsrail hinterlandı olması tesadüf değil!

Doğalgaz/petrol rezervleri nedeniyle Akdeniz'de Türkiye-ABD çatışabilir diyenler.. İki ülkenin donanması ortak tatbikat yaptı!

Beyaz Saray: ABD askerlerinin Suriye'den çekilme kararı Erdoğan-Trump telefon görüşmesinde alındı. Kırmızı hat tersine çalışıyor!

ABD ve Haçlı Batılı müttefikleri Suriye'den çekilince vekalet savaşı bitecek, asillerin savaşı başlayacak!

Türkiye-İsrail savaşı!

Mesud AKGÜL

 TSK'YA DESTEK VERMEYENLERİN KANI DA SÜTÜ DE BOZUK  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül erbakan.siyonizm abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 20 Aralık 2018 Perşembe 21:24
    AZİZ MİLLİ DEVLETİMİZİN YÜCE ALLAH YARDIMCISI OLSUN Ülkemize yıldızlar kadar kurulan siyonizmin tuzaklarını MİLLİ ÜSTÜN AKIL Hep engelledi ve bu ülkeye Alicanlar yetiş Yetiştirdi
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17