AKP EĞER TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL PELİKAN TEHDİDİNİ GÖRMEZDEN GELMEYE DEVAM EDERSE…

AKP eğer Türkiye'deki İsrail PELİKAN tehdidini görmezden gelmeye devam ederse AKP, ANAP; Erdoğan'ı da Özal gibi bir son bekliyor!

24 Haziran 2019 Pazartesi 11:32 < GÜNDEM

 
AKP eğer Türkiye'deki İsrail PELİKAN tehdidini görmezden gelmeye devam ederse AKP, ANAP; Erdoğan'ı da Özal gibi bir son bekliyor!
 
Türkiye merkezli küresel Milli Görüş Gizli Dünya Devleti için İstanbul'u Yıldırım veya İmamoğlu yönetmiş hiçbir şey fark etmez!
 
Kamu kurumunda görevli bir memurun emekliliği ne anlam ifade ediyorsa milli derin devlet için de yerel yöneticilerin anlamı odur!
 
Sabetayist Kemalistler, Deniz Baykal'dan kurtulmak için Kılıçdaroğlu'nu, "Gandi" imajıyla desteklediler ama çok pişman oldular!
 
Aynı Sabetayist Kemalistler şimdi de İmamoğlu kazandı diye zafer sarhoşluğu yaşıyorlar! Yakında İmamoğlu'ndan da pişman olacaklar!
 
E. İmamoğlu, İstanbul'da AKP'yi yenmedi! Hakikatte CHP'nin 90 yıllık anatomisini değişime uğratıp milletin değerleriyle buluşturdu!
 
Ekrem İmamoğlu profili bildik milletin değerlerine düşman olan CHP'li tipi değil. İstanbul'u AKP kaybetti ama Türkiye kazandı!

Daha fazla kaybetmekk istemeyen CB Erdoğan'ın ilk işi ise; "Seçimi iptal ettirelim kesin kazanırız" diyen kim varsa gözünün yaşına bakmadan görevden almak olmalı!

Kılıçdaroğlu ile CHP'nin 90 yıllık DNA'sından uzaklaştırılıp milletin değerleriyle barışma projesi İmamoğlu ile iyi ivme kazandı!
 
Kur'an'ı bilen, yasin okuyan, namaz kılan bir siyasi profil İmamoğlu'nun CHP'den İstanbul BŞBB'ni kazanması Türkiye için büyük şans!
 
AKP'nin İstanbul'u Muharrem İnce gibi bir Sabetayist CHP'liye kaybetmesindense; E. İmamoğlu gibi bir siyasiye kaybetmesi iyidir!
 
Ekrem İmamoğlu'nun bir rekorla İstanbul'u almasından sonra artık hiçbir CHP'li bundan sonra milletin değerlerine kolay saldıramaz!

Türk siyasi tarihinde İstanbul BŞB Başkanı olanın liderliğe yakıştırılması bir gelenek! Erdoğan, Kılıçdaroğlu şimdi de İmamoğlu...
 
Kim İstanbul BŞBB olduysa liderlerin başına sıkıntı oldu! Erdoğan, Erbakan'a; Kılıçdaroğlu, Baykal'a; İmamoğlu'da Kılıçdaroğlu'na...

AKP'nin ve ülkenin baş belası PELİKANCILAR, seçim yenilgisinin sorumluluğunu Erdoğan ve AKP'ye yıkarak aradan sıyrılmak derdinde!

Küresel Yahudi medyası, "17 yıllık iktidarında Erdoğan ilk defa kaybetti" diyerek manşetlerden düğün/bayram yapıyor!
 
Yıllardı diyoruz ki, AKP'nin 17 yıllık iktidarının nedeni Erdoğan değil; milli derin devletin siyasi mühendislik projeleridir.

"Özal'dan/ANAP'tan kurtulursak Eski Türkiye'ye kavuşuruz" diyen Yahudi dediğini yaptı ama Türkiye'nin güçlenmesini engelleyemedi!
 
*****
 
Milli Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisini Ak Saçlı ihanet şebekesine terk eden YRP, İstanbul'u kaybetti diye AKP'yi suçluyor!
 
Saadet Partisi İstanbul BŞBB adayı da demiş ki, seçimin gerçek kazananı biziz! Doğru söylüyor. Çünkü Ekrem İmamoğlu kazandı!

Saadet Partisi Iğdır Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Türkan, İstanbul seçiminde parti yönetimin tutumunu protesto için istifa etti!

Mesud AKGÜL

 ÇOK UYARDIK AMA ANLATAMADIK-İSTANBUL SEÇİMİ KAYBEDİLDİ!  TIKLAYIN 
 

 
Etiketlermesud akgül akp cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan seçim chp ekrem imamoğlu pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • mehmetcicek - 25 Haziran 2019 Salı 02:22
    15 gün evvel ERENKÖY CEMAATİ ŞEYHİ TOPBAŞLAR İLE GÖRÜŞMÜSTÜ... Adanalı Sami , Kara mehmetin yahudi hanımı DiANA nin amcası... Bu sihirbazın vekili MUSA TOPBAŞ DA MATERYALİST HEGEL den 5 sene okumuş .. K Kaçar da Fransız kolejlerinde okumuş, Solomoncu A. DENİZOLGUN da Mason ( cüce ) M. reşİT pasa nin torunu... İP e kaymaları CIA kontrolünde olduklarının delili... CIA Türkiye deki Cumhuriyetle birlikte Dinî görünümlü cemaatleri biz kurdurduk diyor... Henüz DEŞİFRE OLMAMIŞ TAHMİNİM 2023 HAZIR KİTA BİR CEMAAT DAHA VAR , kurulusunda para yardımı yapan.FİNANSÇI 12 KİSİDEN 10 U MAALESEF TURK İSİMLİ SEBATİST YAHUDİSİ.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17