CHP YANLISI İSMAİL KÜÇÜKKAYA'NIN MODERATÖR OLMASI...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ZekiGeçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya’nın Yıldırım ve İmamoğlu arasında yapılacak oturumda moderatör olmasını değerlendirdi.

10 Haziran 2019 Pazartesi 20:55 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ZekiGeçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya’nın Yıldırım ve İmamoğlu arasında yapılacak oturumda moderatör olmasını değerlendirdi.

CHP yanlısı İsmail Küçükkaya'nın moderatör olması Binali Yıldırım'a özgüven olarak peşinen 1 artı puan kazandırmaktadır.

Uğur Dündar gibi CHP'li İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğe seçilmesi Ekrem İmamoğlu'nun himayeye muhtaç olduğu izlenimini veriyor.

***

ÖRGÜTLER DEVLET KURAMIYOR!

SSCB'nin işgal ettiği Afganistan'da İslami Cihad örgütlerine yenilerek çekilmesi sonrası "detant" ilan edilerek kontrollü dağıtılmasıyla sona eren muvazaalı "soğuk savaş" dönemi; ABD'nin işgal ettiği Irak'tan El-Kaide'ye yenilerek çekilmesi ardından şimdi ciddi şekilde başlıyor!

İslami Cihad Örgütleri Afganistan'da SSCB'yi, Irak'ta ABD ve müttefiklerini yenerek 1945 Yalta Dünya Düzenini yıktılar.

Asimetrik savaşın göz kamaştıran bu başarısına karşın IŞİD ele geçirdiği geniş Irak-Suriye topraklarında tutunamayıp örgütlerin devlet kuramayacağını gösterdi.

***
SAADETÇİLER TERSİNE…

Millî Görüş Türkiye ve dünyayı değiştirirken Saadetçiler CHP kökenli Karazangoçoğlu ardından tersine Kemalist statükoya yamanıyor.

***
BAŞARI

Dünya hayatı tümüyle imtihandır. Başarı, olayları zahiri ve batıni yönleriyle anlamak, en doğru tutum ve davranışı göstermektir.

***
TÜRKİYE’DEKİ İSRAİL!

Türkiye'deki İsrail yapı ve kılık değiştirerek millî derin devletle mücadele ediyor hep yeniliyor. Ergenekon, FETÖ, şimdi Pelikan.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil medya pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Tacettin Saglar - 16 Haziran 2019 Pazar 14:21
    Istanbul gibi kozmopolit bir mega kentin, yönetimi; Beylikdüzü gibi mini bir ilçenin yönetimine benzemez, engin tecrübe, alt yapı, bilgi, iktidar ve halk desteği gerektirir..
    Sn. İmamoğlu, belki çok iyi niyetli, seviye atlayıp CHP de daha iyi bir mevkiye gelmeye çalışan genç ve heyecanlı bir politikacı. Zaaflarının başında, karadenizli olmanın dez avantajı olarak, öfke kontrolu yok, karakteri politika ya uygun değil!!
    Destek aldığı diş dünya ve iç siyasi oluşumların nerdeyse tamamı Türkiye
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17