İbrahim Gök, destek turlarına başladı!

7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Milletvekili aday adayı olması beklenen Av. İbrahim GÖK destek turlarına başladı... 05 Şubat 2015 Perşembe 20:59



 
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Milletvekili aday adayı olması bekleniyor.
 
2011 genel seçimlerinde de aday adayı olan GÖK; 2015 Haziran seçimleri için henüz aday olduğunu resmen açıklamadı ancak destek turlarına başladı.
 
Kısa adı MASSAD olan Maden Alacakaya Arıcak Sivrice Stratejik Araştırma ve Kalkınma Derneğini ziyaret eden İbrahim Gök, dernek Yönetim Kurulu ile görüşerek destek istedi.
 
MASSAAD Başkanı Fethi Ahmet Gel, ziyarette yaptığı açıklamada, 2015 genel seçimlerinin çok daha farklı olacağını belirtti. Dernek olarak tüm aday adaylara verdikleri desteği Av. İbrahim Gök için de verdiklerini ifade etti.
Av. İbrahim Gök de MASSAD’ın desteğinin alınmasının kendilerini için çok önemli olduğunu belirterek, siyasetteki tek gayelerinin Elazığ’a hizmet ve geleceğe daha umutlu bakmak olduğunu ifade etti.
 
Şu ana kadar AK Parti’den aday adaylığı resmen açıklayan iki isim var.
 
Psikiyatri uzmanı Dr. Ömer DENİZ ve iş kadını Nursel YUMAKGİL

M.T