ÇOK UYARDIK AMA ANLATAMADIK-İSTANBUL SEÇİMİ KAYBEDİLDİ!

31 Mart'ta ortalama 16 bin olan fark; AKP'de ki İsrail PELİKAN sayesinde 700 bine çıktı! Bu büyük başarı PELİKAN'ın zaferi...

23 Haziran 2019 Pazar 19:54 < GÜNDEM
 
 
31 Mart'ta ortalama 16 bin olan fark; AKP'de ki İsrail PELİKAN sayesinde 700 bine çıktı! Bu büyük başarı PELİKAN'ın zaferi.
 
31 Mart seçimindeki oy farkını Erdoğan ve AKP absorbe edebilirdi. Ama 23 Haziran'daki 700 bin farkı hiç kimse normalleştirmez!
 
Başkan Erdoğan dahil AKP seçmen ve teşkilatını Türkiye'deki İsrail PELİKAN'A karşı olağanüstü bir gayretle uyardık, ikaz ettik.
 
23 Haziran'daki 700 bin fark AKP'de deprem etkisi yaratması kaçınılmaz. Depremin hedefinde Başkan Erdoğan'ın olacağı kesin.
 
Başkan Erdoğan'ın ifadesiyle, "İstanbul'u kaybeden Türkiye'yi kaybeder; kazanan Türkiye'yi kazanır!" Sonuç: İstanbul kaybedildi!
 
AKP'nin 31 Mart'tan sonraki izlediği tüm taktik, strateji, program, propaganda, söylem yanlıştı. Çok uyardık ama anlatamadık!
 
AKP'de yaşanan çöküşün ilk adımı Yahudi PELİKAN'IN 5 büyükşehir belediye başkanını sebepsiz görevden aldırmasıyla atılmıştı!
 
Siyasette holigan kafasıyla, fanatik duygularla, amigo ruhuyla başarılı olunmaz!

Örnek: PELİKAN trollerinin AKP'yi getirdiği nokta!

Erbakan'a söz verdiği halde oy vermeyen İsmailağa cemaati aynı sözü AKP'ye vermiş ama belli ki SP'ne yaptığını AKP'ye de yapmış!
 
Seçime yakın Cübbeli Ahmet'in ODA TV'ye verdiği söyleşi de Atatürk ve Kemalizm'i övmesi Fatih'te Ekrem İmamoğlu'na bayağı yaramış!
 
Başkan Erdoğan, "Metal yorgunluğu" diyerek görevden aldığı önemli iki BŞBB'liğini (Ankara ve İstanbul) kaybetti! 
 
AKP içinde Erdoğan'a operasyon çekmek için 31 Mart ve 23 Haziran'ı manipüle eden Yahudi PELİKAN yakında harekete geçecektir!
 
Yahudi'nin içine sızıp kullanmadığı, iğdiş etmediği bir devlet, din, parti, örgüt yoktur! AKP'ye PELİKAN ile sızan Yahudi'ydi!

Erdoğan medya ile vuruşa vuruşa İstanbul BŞBB olmuştu! Kaderin cilvesine bak ki, E. İmamoğlu da aynı şekilde başkanlığı kazandı!
 
Erdoğan, Beştepe Külliyesi, AKP Genel Merkezi ve yandaş medyaya sızmış İsrailci PELİKAN'I tasfiye edebilir mi? Çok zor artık!
 
İstanbul'da 31 Mart'ta AKP ile CHP arasındaki oy farkı sadece iki ay içinde CHP lehine tam 55 kat artmış! PELİKAN ihaneti…
 
Başkan Erdoğan ve AKP, YSK'ya sadece BŞBB'ğının değil ilçe BB'lığı seçimlerinin de iptali için müracaat etmiş olsaydı vay ki vay…
 
Türkiye'deki İsrail PELİKAN medyası 23 Haziran'daki AKP'nin yenilgisini değil de HDP içindeki çatlağı konuşuyor ekranlarda...
 
31 Mart'ta sandıklarda 16 bin oy çalınmasına engel olmayan AKP; 23 Haziran'da bu sefer 780 bin oy çalınmasına da mani olamadı!
 
Başkan Erdoğan'ın son hafta İstanbul'a gelmesi, İmamoğlu'nu sert şekilde hedef alması sadece CHP'ye yarar dedik işte sonuç ortada.
 
SP'nin 31 Mart'ta aldığı 100 bin oydan 55 bini 23 Haziran'da yok. Nereye gitti? Erbakan'a 3 kez darbe yapan Kemalist rejime…

Saadet Partisini ihanet içindeki kabuk yönetime teslim eden öküz sürüsü; Milli Görüş'ün kazanımı İstanbul'u AKP kaybetti diyor!
 
31 Mart'ta aldığı 100 bin oyun 55 binini İmamoğlu'na kaydıran öküz sürüsü; Milli Görüş İstanbul'u kazandı AKP sahip çıkamadı diyor!
 
PELİKANCI TGRT Haberde C. Küçük; F. Uğur; A. Güner genelde AKP'yi ama özelde Erdoğan'a saldırıyorlar! Savaş erken mi başladı?

Mesud AKGÜL

 
Etiketlermesud akgül seçim cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan akp ak parti pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 24 Haziran 2019 Pazartesi 00:29
    Bu devrin menfaatçı çıkarcı yahudinin işine yarayacak sözde müslümanım diye geçinen cüppeli sarıklı sakallı cemaatlar siz İslamın son kalesi T Ü R K İ Y E nin düşmanlarıyla aynı ağzı kullanıp kılıflar uydurarak aynı safta bulunarak hakikatleri katıksız İslamı anlatmayıp yüzeysel toplumun beğenisini kazanmak popüler olup marka haline gelmek için makam mevki para için yaptığınız bu hizmetler Ahirette sünnet diye uzattığınız sakallarınızdan daha uzun bir azap ve ebedi cehennem olarak size geri dönecek ey ümmeti Muhammed samimi şuurlu müslümanlar hakiki milli görüş karargahı burasıdır E L A Z İ Z dir biz sadece Allah rızası için bir kişinin bile hakkı hak olarak bilmesini ve istikametini düzeltmesini sağlamanın derdindeyiz çünkü ahiret var hesap var mizan var kendinize gelin ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17