CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN İSRAİL VE NETANYAHU’YA MEYDAN OKUDU

Askeri üniforma ile Hatay'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İsrail'e meydan okudu. Netenyahu'ya terörist diyen Erdoğan: 'Benim nükleer silahım var’ diye hava atma. Yeri geldiği zaman o nükleer silahlar da çalışmaz” dedi. Sanatçılar kalabalık bir heyetle Hatay'a giderek askerlerimize destek verdi...

02 Nisan 2018 Pazartesi 21:20 < GÜNDEM


Tayyip ERDOĞAN’ın dün Adana ve Hatay’da İsrail ve Başbakan Netanyahu’yu hedef alarak yaptığı önemli açıklama gündemdeki yerini korurken, burada sarfettiği; “Benim nükleer silahım var’ diye hava atma. Yeri geldiği zaman o nükleer silahlar da çalışmaz” sözü üzerinde durulması ve sözün ne manaya geldiği araştırılması gereken bir konu.

R. Tayyip Erdoğan’ın bu sözünün medyada gereken ilgiyi bulmaması bir yana, ‘Türkiye’nin nükleer silah tehditlerini durduracak bir gücü ve teknolojisi var mı?’ diye merak eden milletimiz tarafından da bilinmesi gerekiyor.

İşte bunu bilmenin tek yolu ERBAKAN ve O’nun kurduğu DEVLET’i tanımaktan geçiyor. ERBAKAN yıllar önce: "Onların bütün silah ve saldırı imkânlarını etkisiz bırakacağız..." diyerek aslında bugünlere ışık tutmuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip ERDOĞAN’ın İsrail’i hedef alan tokat gibi o sözlerinden önce bakalım ERBAKAN konu ile ilgili neler söylemiş. Aşağıda kısa bir kesit olarak vereceğimiz yazıyı iyi okuyun ve anlayın…

ERBAKAN NE ANLATMIŞTI?

D-8’ler’in öncelikli hedeflerini anlattığı toplantıda ERBAKAN Siyonist düzenin nasıl yıkılacağını ve Yeni Bir Dünya’nın nasıl kurulacağını özetle şu şekilde belirlemişti.
 
… “İyi de, peki bunlar hangi müeyyide ile yapılacak? Hiç arzu etmeyiz ama maalesef ilk kıvılcım İran’dan çıkacak. Ve bu siyonist saldırı, şeytanın saltanatının yıkılmasıyla sonuçlanacak. Ardından biz kendi ülkelerimizdeki önemli ve hayati kurumları asli amacına göre düzenleyeceğiz. İşte bizde MGK var. Devlete yön vermesi gereken yüksek bir kurum.
Önce “Yüksek Bağımsızlık Kurulu” oluşturacağız. Bunun altındaki beş kurum kendi sahasında çalışacak.
 
Milli Görüş beyin, Adil Düzen kalptir. Bu kavram sadece bir ülkeye mahsus değildir.
 
1.Siyasi bağımsızlık komisyonu
2.Ekonomik bağımsızlık komisyonu (Paramızı hangi bankaya koyacağız. Hangi yatırım ve üretimi nereye ve kiminle yapacağız)
3.Teknolojik başarı ve bağımsızlık komisyonu (Müeyyide böyle sağlanır) Onların bütün silah ve saldırı imkânlarını etkisiz bırakacağız.
4. Kültürel bağımsızlık komisyonu
5. Kadın ve ailenin korunması komisyonu (Bütün ülkelerdeki bu komisyonlar iletişim ve işbirliği içinde görevlerini yapacak)

Batıdan vahşet çıkar, medeniyet çıkmaz. Medeniyet ancak İslam’dan doğar.

… Öyle ise emperyalist ve siyonist ülkelerin yıllardır üzerinde çalıştığı ve hazırladığı bütün silah sistemlerini ve teknolojilerini etkisiz ve geçersiz kılacak, hem de çok daha ucuza mal olacak yeni ve üstün teknolojiler gerekiyor.

… Buraya Cuma sohbetleri konuşmaya gelmedik… İlgisiz şeyler konuşmayacağız, inşaata taş koyacağız...
 
Şimdiye kadar İslam ülkeleri ve hizmet hareketleri kimisi kapı pencere, kimisi beton dökme, kimi bilmem ne hazırladı. Hepsi sözde İslam sarayı için hazırlık yapıyor. Ama hiç birisinin emeği ve üretimi bu yapının ihtiyacına cevap vermiyor. Çünkü ölçüleri ve standartları birbirini tutmuyor.
 
Önce bu yeni sarayın projesini hazırlayıp, o plana uygun malzeme üreteceğiz.
 
Pilotsuz uçaklar:
 
Baykar Makine Sanayi Ve Teknoloji Araştırma Şirketi’nin ürettiği pilotsuz uçaklar uzaktan kumanda ile uçurulmuş ve istenilen hedefe ulaştırılmıştır.
 
Simülatör sistemiyle, bu uçakların kendisine zarar vermeden çok çeşitli denemeler rahatlıkla yapılmıştır.
 
Bütün bunlarda seri imalat safhasına gelinmiş durumdadır.Her türlü silah ve teknolojik araç ve gereçler üretilip savunma ihtiyaçlarımız için hazırlanmıştır.
 
Bütün bu özgün başarı ve birikimler, şanlı Ordumuzun hizmetine sunulmuş bulunmaktadır.
 
a- Pilotsuz uçakların ve her türlü bilgisayarlı araç gereçlerin
 
b- Duvardan, kapıdan, mayınlı ortamdan, tel örgülü ve elektrikli mânialardan aşan ve hedefine ulaşıp görevini yapan yürüyen teknolojik böceklerin
 
c- Ulusal ve uluslar arası her türlü stratejik konuşma ve yazışmaları dinleyecek ve değerlendirecek, ama kendisi asla çözülmeyecek son sistem iletişim aletlerinin
 
d- Bilgisayar sistemlerini, teknolojik projeleri, hıyanet ve saldırı girişimlerini, çok özel ve gizli casusluk şebekelerini takip ve tahrip edici, sentetik ilaç kapsülleri benzeri, uzaktan kumandalı ve fark edilmesi imkânsız; bir nevi “suni cin” modellerinin
 
e- Tasarım ve proje başlangıçlarını
 
f- Model ve deneme safhalarını
 
g- Seri üretim ve geliştirme aşamalarını
 
Gerçek ve örnek video çekimleriyle gösteren tanıtım filmi, hayret ve hayranlık uyandırmış ve: “Ahir zamanda ve Hz. Mehdi’nin Deccal’a karşı kutlu savaşında ‘barut ateş almayacak, silahlar patlamayacak’ mealinde müjdelenen haberlerin nasıl hakikat olacağı böylece ispatlanmıştır.

ERDOĞAN'DAN İSRAİL'E: “SEN TERÖR DEVLETİSİN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin olağan kongresi için gittiği Adana'da konuştu, hedefinde İsrail vardı. Erdoğan ''Senin derdin teröristler değil, çünkü sen terör devletisin'' dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’ya sert tepki göstererek:

“Kalkmış bizim Afrin’de mazlumlara askerimizin zulmettiğini söylüyor. Ey Netanyahu, sen çok zayıfsın, çok garipsin, bir defa kendine çekidüzen ver” dedi.

“Terör devleti olarak Gazze’de, Kudüs’te yaptıkların ortada, senin dünyada sevenin yok. ‘Benim nükleer silahım var’ diye hava atma. Yeri geldiği zaman o nükleer silahlar da çalışmaz” diyen Erdoğan, Adana ve Hatay il kongrelerinde özetle şunları söyledi:
 
Ey Netanyahu, sen çok zayıfsın, çok garipsin, bir defa kendine çekidüzen ver. Biz teröristlerle uğraşıyoruz ama senin derdin teröristler değil çünkü sen terör devletisin. Ve terör devleti olarak da işte Gazze’de Kudüs’te yaptıkların ortada. Yahu senin dünyada doğru dürüst sevenin yok. İşte BM’de Kudüs’le ilgili attığın adıma aldığın cevap ortada. ‘Benim nükleer silahım var’ diye hava atma. Yeri geldiği zaman o nükleer silahlar da çalışmaz.

Şunu bileceksin mazlumla uğraşma. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Dünyada dolaşacak, gezecek yer bulamazsın. Onun için bizimle uğraşma ve dürüst ol. Dürüst olmadığın sürece hiçbir zaman bizden de olumlu bir kelam bulamazsın.
 
“Haddini bileceksin!”
 
Terör örgütlerinden temizlediğimiz yerlerde bayrağımızın dalgalanmasından rahatsız olanlar, aynı yerlerde daha önce dalgalanan paçavraların sözünü bile etmezler. Bunların karın ağrısını sebebi Türk milletidir.

Dünyanın dört bir yanından gelip hiçbir değere saygı duymadan en acımasız, en zalim şekilde coğrafyamızı çiğneyenlere ses çıkartmayanların Türkiye’den şikâyet etmeye hakları kesinlikle yoktur. Bizim sömürgecilik, işgalcilik ayıbımız yoktur.
Ey Netanyahu, sen işgalcisin ve şu anda işgalci olarak o topraklara bulunuyorsun. Aynı zamanda sen bir teröristsin. Zira o mazlum Filistinlilere sizin yaptıklarınızı tarih kaydediyor. Ve bunu hiçbir zaman unutmayacaklar, unutmayacağız.

İnanıyorum ki İsrail halkı senin bu yaptıklarından rahatsız. Sen kalkıp da bizim Afrin harekâtına söz söyleyecek kıratta değilsin. Önce haddini bu noktada bileceksin. Bizim terör örgütleriyle birlikte yürüme, onlarla yoldaşlık yapma gibi ayıbımız da yoktur. Bölgemizde yeni Sykes Picot paylaşımlarının yapılmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın O Kunuşması: İSRAİL KATLİAM YAPTI, SP KABUK YÖNETİMİ ve İNGİLİZ TEMEL'DEN HALA SES YOK - TIKLAYIN 

 Aselsan Tarantula-Roketsan yeni nesil SOM J Füzesi - TIKLAYIN 

M.T
 

 
Etiketlererbakan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan milli silah israil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17