DEVŞİRME SAADETÇİLERİN MİLLİ GAZETE OKUMASINA GEREK YOK/BU GELİŞMELER SİZE İLGİNÇ GELMESİN!

Milli Gazete, Kemalist Sözcü, HDP PKK medyası Birgün ve Evrensel bugün yine pişti oldular! Devşirme Saadetçilerin Milli Gazete okumasına gerek yok/Rusya lideri Putin, ABD ve $ imparatorluğu çöküyor dedi/Şansölye Merkel soluğu İsrail'de aldı/Akit yine tarafını her zamanki gibi Yahudi’den yana yaptı.

04 Ekim 2018 Perşembe 17:10 < GÜNDEM


Devşirme Saadetçiler'in Milli Gazete okumasına gerek yok!

Milli Gazete, Kemalist Sözcü, HDP PKK medyası Birgün ve Evrensel bugün yine pişti oldular! Devşirme Saadetçilerin Milli Gazete okumasına gerek yok!

Enflasyonun yükselişini manşete taşıyan Milli Gazete, ABD'li İran uyruklu Yahudilerin sahibi olduğu banka hesaplarına 2,5 milyar para yatıran 417 kişi haberini neden görmezden geldi?

Siyonist İngiliz Temel ise, bugün Batman'daki PKK hain saldırısında şehid olan askerlerimizle ilgili Twitter hesabından taziye paylaşmış!

Ancak saldırının PKK tarafından gerçekleştirildiğine dair tek kelime yok. Sanki Mehmetçik lunaparkta eğlenirken kazara hayatından olmuş!

Erbakan ve ailesine iftira atıp zulmeden SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in Gezi zekalı trolleri AKP icraatlarını İslam adına karşı çıkma münafıklığını sergiliyor!

Erbakan'ı -haşa- İslam adına mı hırsız ilan ettiniz CHP'nin eşekleri...

Din düşmanı, İslam düşmanı, Müslüman düşmanı CHP ve tağuti, inkarcı kemalist düzenle işbirliği yapan devşirme Saadetçilerin iktidarın kararlarını İslam adına sorgulamaları tam bir münafıklık göstergesidir!

Erbakan'ın vefatından sonra şahsına ve ailesine şeytanın bile utanacağı iftiralar atıp hakaretler eden AK SAÇLI şebekenin Erbakan'ın 40 yıl en sadik dava arkadaşları olma ihtimali nedir?

SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel ve GDO'su bozuk Saadetçilerin Erbakan ve ailesine reva gördükleri muameleyi bir CHP'linin Atatürk'e; bir MHP'linin Türkeş'e; bir AKP'linin Erdoğan'a gösterme lüksü var mı?

İslam adına AKP'nin icraatlarını test etmeye kalkan Saadetçiler; CHP-İP-HDP ile birlikteliklerini İslam için, ümmetin menfaati için, din için yaptılar değil mi?

Bu gelişmeler size hiç ilginç gelmesin!

Erbakan, "Biz, ABD ve SSCB'yi karton gibi yırtacağız" diyordu!

İnanmayanlara cevap Putin'den geldi! Rusya lideri Putin, ABD ve $ imparatorluğu çöküyor dedi.

ABD ve işgal karşıtı ayrıca İran'ın bölge nüfuzuna da isyan eden Mukteda Es Sadr'ın ülke yönetiminde etkin olması ABD'yi karıştırdı. Kongre, ABD tamamen Irak'tan kovulabilir dedi!

Başkan Erdoğan'ın Almanya ziyareti sonrası Şansölye Merkel soluğu İsrail'de aldı. Hesap vermeye gitti anlaşılan!

Ve Şansölye Merkel'e İsrail ziyaretinde fırça atıldı!

İsrail Kültür Bakanı, 'İsrail'in Filistin ile olan meseleleri Merkel'i ilgilendirmez...' dedi!

Aslında fırçanın nedeni Filistin değil tabi. Başkan Erdoğan'a Almanya ziyaretinde gösterilen ilgi ve gelişen Türkiye/Almanya ilişkileri!

Başkan Trump'ın seçim çalışmalarında Suudi Arabistan Kraliyet ailesini aşağılayan, hicveden, küçük düşüren çıkışlarından sonra; Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı, İstanbul Konsolosluk binasında kayboldu!

ABD'li ekonomik dergi Bloomberg:"Onlarca yıldır uluslararası ekonomide hüküm suren doların tiranlığı yakında son bulacak!" diye yazdı.

Mckinsey ve $ kuru üzerinden Türk ekonomisi battı diyen mankurtlar konuşadursun, Yahudi odaklar Türkiye'nin $'a açtığı savaşta galip geleceğini yazıyorlar!

Yeni Akit gazetesi, Bülent Arınç'ı eleştirdiği için yazarı Mehtap Yılmaz'ın yazısını yayınlamayarak sansürledi!

Açıkçası Akit yine tarafını her zamanki gibi Yahudi’den yana yaptı. Dilipak'ın yazılarını da bu minvalde değerlendirmek gerekli!

Mesud AKGÜL

 ABD'Lİ MCKİNSEY ŞİRKETİ ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU/SP BU ZİHNİYETLE MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLABİLİR Mİ? - TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi siyonizm abd milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17