HAYDUT DEVLET KİM?/BAŞKAN ERDOĞAN'A KARŞI NUMAN KURTULMUŞ KARTI/SP'NİN TEK DERDİ GÜNDEME GELMEK

Başkan Erdoğan'a karşı Numan Kurtulmuş kartı / Haydut Devlet açıklaması ve İsrail gerçeğini görmeyen ülke medyası / Cihangir İslam'ın çıkışı, Saadetçilerin tek dertleri gündeme gelmek / Gelişmelerden Kısa-Kısa...

05 Kasım 2018 Pazartesi 21:33 < GÜNDEM

Gelişmeleri boş gözlerle izlemeyi sürdürenler!

Türkiye'nin Siyonizm'in parası $'a karşı başlattığı ulusal paralarla ticaret yapma projesi bir çığ gibi tüm dünyayı kapsadı!

Rusya, Çin, Hindistan, Pakistan, İran, Azerbaycan, Ukrayna, AB ve D-8'ler şimdiden $ kullanamayacaklarını ilan ettiler.

Türkiye'nin bu hamlesini yukarıda saydığım ülke ve birliklere kabul ettirmek için nasıl bir global güç ve etkinliğe sahip olması gerektiği hususunda bilgi sahibi olmayanlar gelişmeleri boş gözlerle izlemeyi sürdürüyor!
 
Başkan Erdoğan'a karşı Numan Kurtulmuş kartı!
 
AKP içindeki karanlık mahfil, Başkan Erdoğan'a karşı Numan Kurtulmuş kartını sahaya sürme hazırlığında!

Türkiye'de İstanbul Belediye Başkanı olanların siyasette önünün açıldığı bir gerçek. AKP'de İstanbul BBB adaylığı için Kurtulmuş'u düşünen karanlık odanın niyeti Başkan Erdoğan'a karşı alternatif lider hazırlamak.

Karanlık oda Numan Kurtulmuş'la Erbakan'a yapamadığını şimdi benzer bir operasyonla Erdoğan'a yapmanın gayretinde. Uyanık olmak şart!

Karanlık odanın İstanbul için Numan Kurtulmuş hamlesine milli derin devlet Binali Yıldırım'la cevap verdi!

Daha önce belediye başkanlığını düşünmüyorum diyen Yıldırım, bu sefer “Partimin yetkili organlarında istişareler bitmeden bu konuda kesin konuşmak doğru değil” dedi.

İsrail gerçeğini görmeyen ülke medyası!

Başkan Erdoğan; Milgem Projesi'nin üçüncü gemisi TCG Burgazada'nın Deniz Kuvvetlerine teslimi ve yeni tip denizaltı Aydın Reis'in ilk kaynak töreninde İsrail'e yine meydan okudu!

Erdoğan; "Doğu Akdeniz'deki doğal kaynakların ülkemiz ve KKTC dışlanarak adeta gasp edilmesine yönelik girişimleri kesinlikle kabul etmeyeceğiz. Suriye'deki teröristlere nasıl günlerini gösterdiysek denizlerdeki haydutlara da meydanı bırakmayacağız" dedi.

Başkan Erdoğan İsrail'i, "haydut devlet" ilan etti ama bugünkü gazetelere bakın tek biri bile İsrail'in hedef alındığını söyleyemedi!

Yandaş medyadaki Yahudi hakimiyetini görmek isteyenler Erdoğan'ın; "Haydut devletten" kastının İsrail olduğu gerçeğini bilip öyle okusun gazete manşetlerini!

Ülke medyası Erdoğan'ın, "haydut devlet" dediği İsrail'i değil, Yunanistan ve Rum Kesimini manşetlere çıkarmış. İsrail'in gücüne bak!

Peki Başkan Erdoğan'ın İsrail'i, "haydut devlet" ilan ettiğini hangi gazeteler hiç görmedi biliyor musunuz?

Milli Gazete, Sözcü, Cumhuriyet, Birgün, Evrensel ve Yeni Asya. İttifak'a bakar mısınız?

Ey İngiliz Temel; bak CB Erdoğan İsrail'e haydut dedi. Sen de bir şey desene!

Ya İsrail'i ya Erdoğan'ı suçla!..

DNA'sı bozuk Saadetçiler diyor ki, Erdoğan seçim yaklaştı diye böyle konuşuyor…

Fason üretim Saadetçilere diyorum ki, İngiliz Temel 7 aydır İsrail aleyhine tek kelime laf/söz etmiş değil. SP’de seçimlere girdiğine göre Bilye Başkan Temel'de boş kabadayılık yapsa ya... Madem bu iş bu kadar kolay hodri meydan!

İngiliz Temel'in Saadetçileri nasıl güttüğüne bakılınca demokrasinin insanları sürüleştirme rejimi olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Yahudi'nin tüp bebeği Saadetçilerin tek dertleri gündeme gelmek!

24 Haziran'da Yahudi medyasının desteği sayesinde kanları bitlenen Gezicilerin abdestli yandaşı Saadetçiler, seçim sonrası Yahudi medyasının ilgisizliği yüzünden kovuklarına geri dönmüşlerdi.

O. Sanaltürk ile İngiliz Temel'in Erbakan'a iftira atmasında hak mı, batıl mı diye sormayan, "sütü bozuk" Saadetçiler bir başka, "sütü bozuk" Cihangir Gayri Müslim'in 15 Temmuz şehid ve gazilerine batıl demesinde hak/batıl tartışmasına girdiler!

CHP kırması Cihangir Gayrı Müslim'in küfrüne Yahudi medyası yoğun ilgi duyunca kenara itilmiş mutasyona uğramış Saadetçiler kendilerine gelip kovuklarından çıktılar ve yine boy göstermeye çalıştılar. Yahudi medyası Saadetçilerin varlık ya da yokluk nedeni! Yahudi medyası Saadetçileri gündeme taşısın da nasıl taşırsa taşısın!

Cihangir Gayrı Müslim, SP'yi gündem yaptı ya önemli olan bu. Söylediği hak mı, batıl mı? Doğru mu, yanlış mı, iyi mi, kötü mü diye düşünen veya sorgulayan yok!

Kemalist statükonun taşıyıcı annesi, CHP'nin gönüllü eşeği, Yahudi'nin tüp bebeği Saadetçilerin tek dertleri gündeme gelmek!

Öyleyse bunun en kolay yolu bu devlete, millete ve ümmete ihanet etmeye devam etmek!

Ne kadar ihanet o kadar reklam!

Erbakan'a ve Milli Görüşe ne kadar düşmanlık ve ihanet, o kadar köfte!

Çakma vekil C. Gayri Müslim yarın çıksa dese ki: "bir PKK'lı ile asker arasında fark yoktur. İkisi de hak için mücadele ediyor!" Sizce ne olur?

Bence; öküz Saadetçiler yine akışlar!

Bu arada Başkan Erdoğan'ın mürtet Cihangir Gayrı Müslim'i 15 Temmuz'la ilgili küfür kokan sözleri nedeniyle muhatap almamasının çok doğru bir yaklaşım olduğunu belirteyim.

Çünkü Erdoğan kimi muhatap alırsa muhalif medya ve politikacılar anında karşı tarafın safında yer alıp seri ateşe başlıyor ve Erdoğan'ın muhatabını büyütüyorlar!

Gelişmelerden Kısa-Kısa

İsrail Washington Büyükelçisi Ron Dermer, Kaşıkçı cinayetinde Türkiye ve Katar'ı suçladı. Başkan Erdoğan'ın; "Kuklacıları cezalandıralım. Ama Suudi yönetimi hangi güce dayanarak bu cinayeti işledi” derken İsrail'i hedef aldığını Yahudi Ron anladı ama Hasan yine anlamadı!

*****

Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Karadavi; "Tarihte önemli rol oynayan Türkiye'nin yeniden İslam dünyasının yönetim merkezi olması için dua ediyoruz. İslam sancağı yeniden göklerde sallansın." dedi.

*****

Irak'ın ilk kralı Faysal el-Haşimi'nin torunu Prenses Nesrin el-Haşimi, Arap dünyasının dini ve siyasi alanlarda bölünme yaşadığı bu dönemde Türkiye'ye umut bağlandığını söyledi!

*****

Münbiç'li aşiret liderleri, askeri yetkililer, STK'lar ve siyasi temsilciler PKK'nın tehditlerine rağmen terör örgütü ve ABD'yi protesto toplantısı düzenledi. Münbiç’li 300'ü aşkın kanaat önderinin katıldığı toplantıda "Türkiye'nin yanındayız" mesajı verildi.

*****

Yüksek fiyat atışlarında $ kurunu bahane edenler, $ kuru çakıldı ama fiyatlarda indirim yok! Neden?
Çünkü sanıldığının aksine fiyat artışları ile $ kuru arasında hiçbir bağ yoktu. $ kuru artışı Türkiye'ye yönelik ayrı bir ekonomik sabotajdı! Fiyat artışları ayrı bir sabotajdı. İkisi arasında bir ilişki yok! $ çöktü ama tefeciler direniyor!

*****

Ticaret Bakanlığı 366 firmanın haksız fiyat artışına gittiğini açıkladı. Madem öyle bu firmaların isimlerini neden deşifre etmiyorsunuz? Çünkü hepsi Yahudi firması!

Mesud AKGÜL

 ERBAKAN DEMEK DEVLETİ YÖNETEN İRADE DEMEKTİR / SP'Lİ C. GAYRİ MÜSLİM NEDEN RAHATSIZ OLMUŞ!  TIKLAYIN 

 

 


 
 
Etiketlermesud akgül saadet partisi medya cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17