İHANETİN PİK YAPMIŞ HALİNİ GÖRMEK İÇİN İNGİLİZ TEMEL’E BAKMALI!

Türkiye'nin Doğu Fırat ve Münbiç operasyonu ülke ve dünya medyasının gündeminde iken; İngiliz Temel, SP ve Milli Gazete ısrarla haber yapmıyor!..

03 Ocak 2019 Perşembe 21:05 < GÜNDEM

İhanetin pik yapmış halini görmek için İngiliz Temel’e bakmalı!

Türkiye'nin Doğu Fırat ve Münbiç operasyonu ülke ve dünya medyasının gündeminde iken; İngiliz Temel, SP ve Milli Gazete ısrarla haber yapmıyor!
 
Doğu Fırat operasyonuna PKK medyası Birgün ve Evrensel ile aynı yaklaşımı benimsemiş gayri Milli Gazete İsrail'in emrinde!
 
Fırat'ın doğusuna askeri harekata en az HDP kadar soğuk ve mesafeli yaklaşan İngiliz Temel; Kandil'i ne zaman ziyaret edecek?
 
CHP'li Edirne Belediye Başkanı, hazırladığı afişte şehrin Bizans'taki adı olan," Adrianapolis belediye başkanı" olarak tanıttı!
 
"Suriye'liler yüzünden İstanbul'da dükkanlar Arapça istilası altında" diyen Kemalistler, CHP Edirne belediye başkanına ne diyecek?
 
"Zulüm 1453'te başladı" diyen Bizans artıkları; "Adrianapolis belediye başkanıyım" diyen CHP Edirne belediye başkanının oy deposu!
 
Ey öküz Saadetçiler... Kendisini,"Adrianapolis belediye başkanı" olarak tanıtan ortağınız CHP Edirne belediye başkanına bir şey deyin!
 
Diyemezler; çünkü Bizans torunu CHP zihniyeti ile SP aynı safta, İhanetin pik yapmış hali bu!
 
İngiliz Temel iktidar haricinde kimseye yüklenmiyor. Ne Siyonizm'e, ne Kemalist statükoya, ne İsrail'e, ne ABD'ye, ne NATO'ya...
 
İngiliz Temel, binlerce yıllık devlet geleneğimiz ölmüş diyor! İyi de sen bu ölümün sorumlusu Kemalist zihniyetle aynı saftasın!
 
İngiliz Temel'in basın toplantısındaki söylevlerinin üstüne Kılıçdaroğlu veya Akşener'in resmini koyun yayınlayın kimse geripsemez!
 
İngiliz Temel, Selanikli Meral Akşener'in gazetesi Yeniçağ'da sür manşet olmuş! Nasıl olsa Akşener ile Temel aynı şeyi söylüyor!
 
İngiliz Temel, iktidar devlet imkânlarını kullanıyor demiş! İyide CHP, İP ve HDP de hazineden yardım alıyor! Muhalefete gık yok!
 
Dün Başkanlık Seçiminde terörist Demirtaş için özgürlük isteyen İngiliz Temel bugün Binali Yıldırım için istifa et diyor. Seni gidi seni…
 
CHP, Kemalistler, Geziciler ne söylerse İngiliz Temel de aynısını konuşuyor! Binali Yıldırım istifa etmeliymiş! Emir böyle demek!
 
Erbakan'a iftira atıp düşmanlık eden SP kabuk yönetim meşru! Ama Binali Yıldırım'ın adaylığı meşru değil! İngiliz Temel öyle diyor!
 
Erbakan'ın MNP döneminde vaat ettiği Başkanlık Sistemi'ne İngiliz Temel, Yahudi retorik tek adam fikriyle saldırmaya devam ediyor!
 
*****
 
Kemalistlerin tiyatrocu Gülriz Süruri'ye verdiği desteği; %99 çoğunluğa sahip Müslümanlar kendi kutsallarına vermekten acizler!
 
Sandığa oy vermeye giderken ülkenin ve milletin bekasını; marketlerde satılan poşet kadar bile düşünmeyen nesil tehdit unsurudur!
 
Mesud AKGÜL

 ALLAH'IN EN SEÇKİN KULLARI PEYGAMBERLER VE HZ. MEHDİ’NİN ORTAK YÖNLERİ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu suriye savaş siyonizm chp
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • M. Sahin - 04 Ocak 2019 Cuma 12:59
    Sandığa oy vermeye giderken ülkenin ve milletin bekasını; marketlerde satılan poşet kadar bile düşünmeyen nesil tehdit unsurudur!

    Aynen!
  • D E R İ N Ş U U R - 03 Ocak 2019 Perşembe 22:40
    Bu devir put,makam,para,menfaat devri ahir zaman millet kendi inancından değerlerinden haktan doğrulardan habersiz nefsinin esiri olarak yaşam sürmekte o nedenle markette satılan poşet daha değerli ve önemli bu dünya hayatı hiç son bulmayacakmış bi kere dünyaya gelmişiz ne yaşasam ne yapsam kârdır zihniyetiyle ömür tüketen materyalist şuursuz kalabalıklara davası olmayan fikir işsizi trol sürülerine bu topluluğun fikirleri ağır gelip sistemlerini devre dışı bırakıyor ne yazık ki ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17