İKTİDAR, ÜLKEYE İHANET ETMEDİĞİ İÇİN HEDEF OLUYOR/HARUN YAHYA ESERLERİ KARŞISINDA YAHUDİ’NİN HİPNOTİ

İktidar, McKinsey ile iş anlaşması yaptığı için değil; Siyonizm'e boyun eğmiyor diye hedefte / Harun Yahya eserleri karşısında Yahudi’nin hipnotize gücü!..

06 Ekim 2018 Cumartesi 15:15 < GÜNDEM


İktidar, ülkeye ihanet etmediği için hedef oluyor!
 
Doğrusu pahalılık halkın canını fena yakıyor. Zam, stokçuluk, fırsatçılık haberleri haberlerin büyük bölümünü dolduruyor. Ama bu, iktidarın günahı değil sevabıdır.

Ülkeye ihanet etmediği için hedef oluyor.

HAK-BATIL mücadelesinde işlenebilecek en büyük suçlar/günahlar teslim olmak, ihanet ve işbirlikçilik yapmaktır.

Batıl hakim konumda iken İslam'ın tüm kuralları uygulanamaz. Mücadelede Müslümanların aleyhine olan İslami kurallar uygulanmaz...

Mekke döneminde hâkim konumda olan müşriklerin koyduğu kurallara Hz. Muhammed (SAS) uyduğu halde haksızlık ve zulüm yapıldı.

Medine döneminde İslam hâkim konumda iken Yahudi ve Hristiyanlarla konsensüs sağlanarak bir yönetim oluşturuldu...

Yahudi'nin öğrettiği İslam: "Ben hile, algı operasyonu, psikolojik harp yaparım; sen daima dürüst, şeffaf olacaksın." Doğru İslam: "Harp hiledir, düşmanın silahı ile silahlanacaksın."

İktidar McKinsey ile iş anlaşması yaptığı için değil; Siyonizm'e boyun eğmiyor diye hedefte.

Efendi köle ile anlaşma yapar mı hiç?

Bu ülke insanının Siyonist küresel gücün Türkiye'yi hedef aldığını anlaması için illa da şehit cenazeleri mi görmesi lazım?

Azılı Siyonist Hüseyin Bağcı'ya ESAM'da konferans verdiren SP yönetimi, Yahudi sermayesinin reklamlarıyla beslediği Millî Gazete McKinsey'ye sizce niye şiddetle karşı çıkar?

Türkiye'nin tescilli düşmanları ile birlikte iktidarı savunan ya da hedef yapanlar, gerekçeleri ne olursa olsun ihanet içindedirler de onun için...

Fırat Kalkanı Zeytin Dalı ve İdlib kuşatmasını başarı ile yaparak askeri gücüne karşı konulmayan Türkiye McKinsey ile mi teslim alınacak zannediliyor?

Nitekim az önce CB Erdoğan McKinsey ile yapılan anlaşmayı iptal ettirdi. Demek ki teslim olma iddiası iftiraymış!

Merak ediyoruz günlerdir tezvirat yapanların içinde kaç tane yüzü kızaran var acaba?

Halkını sefalete mahkûm edip ABD ekonomisini İsrail'in güvenliğine feda eden Siyonizm, buna karşı çıkan Trump'ı işte tam da bunun için rezil ediyor!
 
Harun Yahya eserleri karşısında Yahudi’nin hipnotize gücü!

Adnan Oktar ve grubu içeride çile dolduruyor, iddianame hala yok, kimseden de ses yok. "Müslümanlar" ise çok memnun.

Bu kafa ile değil mi ki "öz yurtlarında parya" hayatı yaşıyorlar!

İnsanlığı Yahudi'nin büyüsünden İslam'ı doğru anlatan Harun Yahya Külliyatı siyonist büyü evrim'i çürüterek kurtaracak İnşallah!

İslam'ı en iyi anlatan, Evrim'i tam olarak çürüten Harun Yahya Külliyatı Siyonizm'in küresel inkâr düzenini yıkacak ama bunun farkında olan tek güç ise Yahudi!

Yahudi şeytanı övse dünya alkışlıyor, meleği yerse dünya lanetliyor. İnsanlık Yahudi hipnotizması altında…

Yahudi kendisine hizmet edeni melek, zarar vereni şeytan gibi göstermede olağanüstü başarılı. Hedef aldığını herkese dövdürüyor.

Yahudi şuursuz Müslüman'ı kurdun kuzuyu sevdiği gibi seviyor. Şuurlu Müslüman'a zehirli yılan muamelesi yapıyor.

Adnan Oktar Grubuna yapılan mesnetsiz, kanıtsız keyfi tutuklama bir şer odağına yapılsaydı adalet adalet diye yer-gök inletilirdi.

Adnan Oktar çıplak kadınlarla poz verdi diye mi hedef? Hayır! İslam'ı en iyi anlatan, Evrim'i çürüten Harun Yahya kitapları için!

Adnan Oktar Grubu istisnasız tümüyle tutuklanıyor, itirafçılar ise bir bir bırakılıyor. Bu yargı Kadı Karakuşi'nin pabucunu dama attı!

MOSSAD'ın örgütleyip finanse ettiği bir sürü cemaat, tarikat, dini grup şekli bir dindarlıkla küfre, zındıkaya, sapıklığa hizmet ediyor, İslam'ı uygulamada tahrif ediyor. Onlar gibi yaşamayan Müslümanlara bile sempatik geliyorlar.

Adnan Oktar sosyetik yaşam tarzına sahip insanlara İslam'ı doğru anlatmaya çalışırken muhafazakâr olanlar bir yana, onun gibi yaşayanlar bile nefret ediyor.

Çünkü Yahudi Adnan Oktar'ı hedef yaparken insanları hipnotize ediyor, kamuoyu oluşturma imkânlarıyla adeta büyülüyor.

Öyle ki büyülenen Müslümanlar Adnan Oktar'dan Fetullah Gülen'den daha çok nefret ediyor. Dehşet veren bir durum.

Zeki GEÇKİL

 TÜRKİYE-SİYONİZM SAVAŞINDA KİM KİMİ KÜNDEYE GETİRECEK/ ÇIFITLAR ÇIFITLIĞINI YAPACAK  TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil harun yahya adnan oktar siyonizm abd
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Reyhan Aksoy - 09 Ekim 2018 Salı 22:42
  MaşaAllah Sn Zeki Geçgil bey kardeşim... delikanlıca, cesurca gerçekleri yazdığınız için sizi kutluyorum... güzel Vatanımızın sizin gibi samimi, dürüst daha çok insanlara ihtiyacı var... Sn Adnan Oktar son derece Vatanına, Milletine düşkün, Allah Aşığı bir babayiğittir... 40 yıldır doğru bildiğini söylüyor ve söylediğini yaşıyor iki yüzlü, sahtekarlar gibi gizli hiçbir şey yok hayatında... Kurana tam uyan gerçek bir müslüman... Harun Yahya Külliyatıyla Allahın izniyle dünyayı titretti... ona ve nur gibi müslüman kardeşlerimize bu ağır iftiraları atanlar ve ses çıkarmayıp göz yumanlar bu dünyada ve Ahiretde çok pişman olacaklar...
 • Sahm - 08 Ekim 2018 Pazartesi 22:28
  Yanlis okumadim. Oktar i savundunuz. Bu adam gostere gostere masin olmus biri. Israilin en atesli savunucularindan. Bunu savunmak el aziz e mi dustu?
 • Necdet Demir - 08 Ekim 2018 Pazartesi 21:49
  Allah sizden ve sizin gibi vicdanlı insanlardan razı olsun İngilizderin devletinin çalışmalarınıda anlatmanızı rica ediyoruz.
 • Mehmet - 08 Ekim 2018 Pazartesi 14:50
  Vicdanlı davranmanız çok güzel.Allah ayetinde bir topluluğa kin duysanız bile adaletten ayrılmayın der.Oysa bi kısım medya ve insanlar sadece sindirme ve neftet duygularıyla hareket ediyor.Sizinde söylediğiniz gibi kendi yaşantısıda öyle olan insanlar kendilerine enjekte edilen nefret duygularıyla hareket ediyor.Hukuk tamamen hukuksuz olarak ilerliyor.Delilsiz iddiaları öyle olmuş gibi sunuyorlar A9 un yayın arşivini şantaj kaseti herhangi bir evde bulunabilen mikro fırını suç aleti olarak sunuyorlar.NT kitap hiçbir eserini satmadığı herkes överken 2010 2011 de hatta 2013 tede fetöyü yerdiği halde zorlamalarla fetöyle ilişkilendirilmeye çalışılıyor.Yazınız önemli Kaleminize sağlık
 • Emir Hekimoğlu - 08 Ekim 2018 Pazartesi 08:00
  Sağolun Hocam. Demişsiniz ya onun gibi yaşayanlar bile nefret ediyor. Gerçekten insanlar çok samimiyetsiz. Kendilerinin yaptığını başkası yaptığında onu adeta suçlu görüp eleştirmeye başlıyorlar. İnsanlar ön yargıyı bırakmalı. Adnan Oktar yıllardır onlarca kez yargılandı. Hepsinden beraat etti. Bu gerçeği kimse unutmamalı.
 • Selina Dilara - 08 Ekim 2018 Pazartesi 06:52
  Samimi yorumunuz çok güzel. Allah razı olsun. Adnan Oktar ve arkadaşlarına yapılan bu haksız zulüm tarihte yerini alacak. Allah hepsinden razı olsun.
 • Sami - 07 Ekim 2018 Pazar 23:04
  Tam isabet
 • Zeynep Erdemir - 07 Ekim 2018 Pazar 22:19
  Dürüst ve samimi yazınız için teşekkürler. Şuurlu aklı başında insan hemen görüyor gerçeği. Sizin gibi vicdanlı yazarlarımızın sayısını arttırsın Allah. www.ingilizderindevleti.net bu siteyi incelerseniz oynanan oyunun sebebini de yazmak isteyeceğinize eminim.
 • Necmettin Yahya - 07 Ekim 2018 Pazar 21:09
  Helal Olsun yiğitçe Mazlumun yanında olmuşsunuz. Allah razı olsun.
 • Mira Helen - 07 Ekim 2018 Pazar 18:54
  Ağzınıza sağlık. İnsanların doğruyu görmemeleri için müthiş bir oyun dönüyor. Yakında doğruyla yanlış ortaya çıkacak. Masum insanlar serbest bırakılacak!
 • Avni Çelik - 07 Ekim 2018 Pazar 18:18
  Allah razı olsun yiğidim.
  Yiğidim İngiliz Derin Devleti'ni de kaleme alırsanız çok güzel olur. Bütün oyunların perde arkasında >İNGİLİZ DERİN DEVLETİ< var. İngiliz Derin Devleti yıllarca kendini bukalemun gibi gizlemiştir. Suçu hep başkasına yükler. ABD yaptı dedirtir, İsrail dedirtir, Rusya Dedirtir, Fransa dedirtir aslında İngiliz Derin Devleti bütün dünyadaki şer odaklarını organize eder. BKZ: https://ingilizderindevleti.net/
  PKK'nın, DAEŞ'in, FETÖ'nün...
 • Semiha Kulaç - 07 Ekim 2018 Pazar 18:01
  Adnan Oktar'a yapılan operasyonu iyi değerlendirmişsiniz. Sizin gibi vicdan sahini insanların artmasını istiyorum,
 • Ali Kulaç - 07 Ekim 2018 Pazar 17:54
  Vicdan sahibi, hak hukuk -bilen, adaletle davranan, hakkı teslim eden değerli insanlarımızın olması çok güzel. Sayın Adnan Oktar; İFTİRA ATMAK üzere organize olmuş bir gurubun delilsiz iftiralarına maruz kalmıştır. 28 Şubat mantığı tekerrür etmiş. Hem de aynı isimlerle... S.Tantan, A.Serdar Saçan gibilerden medet umulmuştur.
 • Emine Temel - 07 Ekim 2018 Pazar 17:49
  Sn Adnan Oktar islamın aydınlık yüzüdür. İnsanların hidayetime vesile oluyor ama haksız yere hapis yatıyor. Benim gibi milyonlarca insanların hidayetine vesile olmuştur. Mehdi as ın bütün alametleri üzerinde, Rabbim onu Mehdi as etsin İnşaAllah
 • Burak - 07 Ekim 2018 Pazar 17:36
  Zeki Bey çok güzel özetlemiş Adnan Oktar operasyonu tamamen kumpas fetönün pkknın ve ingiliz derin devletinin düşman olduğu bir kişinin türkiyede hapse atılması akıl alır gibi değil. Devletimize güveniyoruz en kısa zamanda bu durumu düzeltecektir.
 • Ecrin Saadet - 07 Ekim 2018 Pazar 17:34
  Sayın Adnan Oktar 300 den fazla her dile çevrilmiş eseri ile Dünya çapında Allah 'ı inkar eden ideolojilere karşı ( Darwinizm materyalizm kominizm ) fikri mücadele yurutmustur. İslam 'in barış dini özgürlük dini olduğunu yaşantısı ile de kanitlamistir. Kadınlara karşı İslam 'in özgürlükçü oluşunu göstermiştir . Bagnazliga karşı Kuran Müslümanlığını en güzel şekilde yaşamıştır .Müslümanların kaliteli sevgi dolu oldugunu biz Adnan Oktar 'dan öğrendik . Çoğu kişinin imanina vesile olmasından dolayı da Allah ondan razı olsun inşaAllah.
 • Ahmet Altuğ - 07 Ekim 2018 Pazar 17:32
  Zeki bey bu konuda çok haklı. Adnan Oktar'a yönelik operasyon yapılmasının ana nedeni Terör örgütlerini besleyen, dünyada istediği yerde darbeler, suikastlar düzenleyen ÜST AKIL ingiliz derin devletinin deşifre edilmesidir. 2 ciltlik "ingiliz derin devletinin iç yüzü" isimli kitapların yayınlanmasından hemen sonra operasyon yapılmasının asıl nedeni bu kitaptır. Medyada algı operasyonları yaparak operasyonu haklı sebeplerle gösterilmesi elbette yargıdan dönecek ve iftira atanlar yargı önünde hesap verecektir.
 • Bozkurt Karal - 07 Ekim 2018 Pazar 17:22
  Zeki Bey çok dürüst bir insansınız. Bir tek Allah'tan korkuyorsunuz ki gerçekleri bu kadar ne ifade etmişsiniz. Söylediğiniz gibi Adnan Oktar'a yapılan Derin devletin bir oyunu..
 • yusuf - 07 Ekim 2018 Pazar 16:23
  Hocam Allah razı olsun. Korkmadan gerçekleri söylemişsiniz inşaAllah. Allah sizi korusun .
 • Esra kahraman - 07 Ekim 2018 Pazar 14:29
  Böyle güzel yazı yazdığınız için tebrik ediyorum sn Adnan Oktar her zaman kuran ı rehber edinmemiz gerektiğini söylemiştir hurafelerin insanları dinden uzaklaştırıp yaşanmaz hale getirdiğini anlatmştır oysa kurana uyulursa din çok kolay ve güzeldir
 • Nesli Güven - 07 Ekim 2018 Pazar 14:25
  Sayın Zeki Geçgil,Allah
 • Cansu - 07 Ekim 2018 Pazar 13:20
  Güzel bir yazı olmuş, tebrik ediyorum
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17