İSRAİL'İN HAKİKİ DÜŞMANI TÜRKİYE'DİR-YAHUDİ/PELİKAN/TROL İŞBİRLİĞİNİN SONUCU!

Akdeniz'de/Suriye'de TSK ile savaşmayı göze alamayan İsrail; Suriye'de rejim; Akdeniz'de ABD-Rum-AB güruhu ile karşımıza çıkıyor! Yahudi/Pelikan/Trol İşbirliğinin Sonucu!

28 Haziran 2019 Cuma 11:21 < GÜNDEM

 
İSRAİL'İN HAKİKİ DÜŞMANI TÜRKİYE'DİR!
 
Suriye'de TSK'nin gözlem noktasına saldıran Esad rejimi İsrail'e/MOSSAD'a angajedir! Kuklayı değil kuklacıyı bilmeli ve tanımalıyız!
 
İsrail, Esad rejimine dayattıklarında başarısız olunca savaş uçakları sabah/akşam Şam'ı bombalıyor! Esad, Yahudi karşısında aciz!
 
Akdeniz'de/Suriye'de TSK ile savaşmayı göze alamayan İsrail; Suriye'de rejim; Akdeniz'de ABD-Rum-AB güruhu ile karşımıza çıkıyor!
 
İsrail, açıkça Türkiye'yi hedef alıp tehdit edemeyince besleyip büyüttüğü fino köpeği Çipras gibilerin ipini gevşetip havlatıyor!
 
İsrail ve hinterlandı, Türkiye düşmanlığı yaptığında bunun adını açıkça koyamadığı için son günlerde İran'ı hedef almış gibi yapıyor!..
 
5765 yıllık okült Kabalistik öğretiyle yoğrulmuş Siyonizm'in en başarısız olduğu alan savaştır! Yahudi'nin üst yeteneği kamuflaj!
 
Yahudi'nin bilindik ve uzman olduğu becerisi; sorun ve problem ürettikten sonra suçu her zaman farklı mecralara kanalize etmektir!

Televizyonların vazgeçilmez güvenlik Uzmanı (!) Abdullah Ağar, Esad'ın TSK'ya saldırmasından Rusya'yı sorumlu tuttu. Bir kişi ya bilinçli ya da gafletle İsrail'e işte böyle hizmet eder!

Suriye'de Esad; Akdeniz'de ABD-Rum-AB; Körfez'de Kraliyet/emirlik fistanını giymiş olan Türkiye'nin hakiki düşmanı İsrail'dir!
 
Türkiye; Siyonist müesses düzenden özgür ve bağımsızlığını ilan edince Körfez Ülkeleri ile İsrail'in derin ilişkisi ayyuka çıkmış bulunuyor!

Bölge/dünya hakimiyeti için milli derin devlet ile Siyonizm arasındaki kavga bir Türkiye/İsrail savaşına gebe. Bu kaçınılmaz son!
 
YAHUDİ/PELİKAN/TROL İŞBİRLİĞİNİN SONUCU!
 
Ekrem İmamoğlu'nun tüm faaliyet, program ve açıklamalarına Yandaş Yahudi medyası tamamen kapalı! Bu anlayış İmamoğlu'nu büyütüyor!
 
Saykallama, cilalama, perdahlama yapmak için kurulmuş besleme ordusu trollerin hiçbir işe yaramadıkları Haziran'da test edildi!
 
Tabasbus/Tekabu ve Kaselislik anlayışındaki Yahudi medyasına toplumun asla itibar etmediği gerçeği 23 Haziran'da tescillendi!

BŞB başkanlıklarının bir kısmının muhalefete geçmesini, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni toplum istemiyor" kara propagandasına evrilten ise Yahudi aklı yani içimizdeki İsrailcilerden başkaları değil!
 
Mesud AKGÜL
 
 PELİKAN, SIZDIĞI AKP'Yİ KENDİNE BENZETMEYİ BAŞARDI - SP TRANSPARAN GİYDİ  TIKLAYIN 


 
 
Etiketlermesud akgül israil siyonizm akp medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17