KİM BU PELİKANCILAR?

Kim bu Pelikancılar? Yeni Paralel Devlet Yapılanmasi olan PELİKAN siyasette, medyada, sermayede, bürokraside uzantısı olan kökü dışarıda bir derin yapı. 31 Mart seçimlerinde İstanbul ve Ankara'da AKP tarafından sandıklarda görevlendirilen müşahitleri belirleyen ana yapı...

05 Nisan 2019 Cuma 19:08 < GÜNDEM
KİM BU PELİKANCILAR?
Mesud Akgül'ün yazısı...

Ahmet Davutoğlu'nun istifa sürecinin baş kahramanı PELİKANCİLAR KİM? Merkez komutanlıkları neresi? Hangi aklın emrindeler?

PELİKANCILAR için söylenilecek ilk önemli şey kesinlikle milli ve yerli olmadıkları gerçeğidir! Merkez karargahları da İSRAİL'DİR!
 
PELİKANCI'ların üstadı Sabetayist Barlaslar ile Soroscu Can Paker'dir! AKP içine kümelenmiş İsrail paralelindeki yapıdır PELİKAN!

15 Temmuz darbesinden sonrası FETÖ'nun misyonunu üstlenen ve AKP siyasetini İsrail güdümünde şekillendiren PELİKAN ÖRGÜTÜDÜR!
 
PELİKAN örgütünün mensuplarının geçmişte FETÖ uzantısı Taraf gazetesi kaçkınlarından oluşması asla tesadüf/öylesine değildir! Paralel Devlet Yapılanması FETÖ'nun görev ve vizyonu doğrultusunda İsrail adına AKP'de kurumsallaşan yapının adı PELİKAN'DIR!
 
Yeni Paralel Devlet Yapılanmasi olan PELİKAN siyasette, medyada, sermayede, bürokraside uzantısı olan kökü dışarıda bir derin yapı! İsrail'e entegre PELİKAN maalesef AKP genel merkezi, Beştepe Külliyesi, iktidar medyası, bürokrasisi ve sermayesine hakim olmuştur!
 
AKP'de genel ve yerelde seçilecek adaylar, atanacak bürokratlar, kamu ihalelerinin dağıtılması işlevini PELİKAN ÖRGÜTÜ yönetiyor! İktidar medyasının amiral gemisi gazete ve TV'lar bu PELİKANCİLAR tarafından kontrol edilmektedir! Rakip/muhaliflerin şansı yok!
 
31 Mart seçimlerinde İstanbul ve Ankara'da AKP tarafından sandıklarda görevlendirilen müşahitleri belirleyen ana yapı PELİKAN'DIR! PELİKANCILARIN ihanetini görmek ya da anlamak çok zordur! Çünkü radikal bir Erdoğan yanlısı/taraftarı/destekçisi imajı çizerler!
 
Sırtını Erbakan'a dayayarak her türlü ihaneti yapan Ak Saçlılar gibi Erdoğan’ın da Ak Saçlıları/hainleri PELİKANCILARDIR!

PELİKANCI PARALEL DEVLET YAPILANMASI Başkan Erdoğan adına hareket ediyor görünse de asıl patronları İsrail ve küresel sermayedir!
 
31 Mart seçimlerinde hemen her AKP'linin ortak fikri ve kanaati olan yanlış aday tercihlerini belirleyen ve dayatan PELİKAN'DIR! AKP'nin kuruluşunda yer almış, fedakarlıkta bulunmuş nice deve dişi gibi siyasetçinin partiden tasfiyesini planlayan PELİKAN'DIR!
 
PELİKANCI'LARIN ihanetini gören/bilen kadrolar konuşmaya dahi cesaret edemeyip susmaktadır! Çünkü muhaliflere karşı acımaları yok! Başkan Erdoğan, 31 Mart seçimleri dolayısıyla bu yeni FETÖ PELİKANCILARI tasfiye için uygun bir konjonktür/irade ele geçirdi!
 
Başkan Erdoğan bu İsrail'e bağımlı PELİKANCI şebekeyi tasfiye etmeyi başaramazsa bu örgütün hedefinde ki asıl düşman Erdoğan'dır! Dünya Siyonizm'i/İsrail'in Erdoğan’ın yakın çevresi ile AKP genel merkezine işbirlikçilerini yerleştirmediğini düşünmek saflık!

Yahudi adına Devlet içinde devlet olan PELİKANCI ÖRGÜT her geçen gün boy boy FİDAN vermekte ve sürekli boynu KALIN'laşmaktadır!
 
AKP eski Ankara Milletvekili Aydın Ünal: Partiyi zehirleyen sinsi örgüt PELİKAN'IN planları tıkır tıkır işliyor, durdurulmalılar!

AKP Ankara eski Milletvekili Aydın Ünal: Eğer sinsi örgüt PELİKAN durdurulamazsa onlar partiyi tüketinceye kadar asla durmayacak!
 
AKP'li Aydın Ünal: Binali bey çok çalıştı, iyi kampanya yaptı ama bu sonucu hak etmedi. Uğradığı ihaneti/sabotajı tarih yazacak! Yahudi'nin truva atı PELİKAN, FİDAN boylu ve ensesi KALIN Sabetayist Barlas/Paker ailesi önderliğinde kökleşmesini sürdürüyor!
 
Binali Yıldırım'ın PELİKAN yanlısı damat B.Albayrak'ın organizesinde il başkanı ve teşkilatın ihanetine uğradığı yazılıp çiziliyor. Başkan Erdoğan kendisi bilir ama şu damat Beraat Albayrak yükünden AKP'yi de şahsını da bir an evvel kurtarmalı! Aksi uçurum olur!
 
Toprağa kök salıp FİDAN gibi boylu poslu gövdesi KALIN rengi ALBAYRAK olan PELİKAN ya Erdoğan'ı yiyecek ya da Erdoğan yiyecek!

AKP içinde organize olmuş İsrailci yapı PELİKAN ile ilgili oldukça merak ve istek var. Detaylı bilgi isteniyor! Yazalım bakalım!
 
PELİKAN ekibinden olup sonradan ayrılan Fırat Erez: Ekibin başında Berat Albayrak'ın kardeşi Serhat Albayrak var! İSRAİLCİ PELİKAN'IN Koordinatöru Süheyl Öğüt! Eşi Hilal Kaplan iç işleyişinden sorumlu! Kuruluş amacı AKP'nin sosyal medya ekibi!
 
PELİKANCI'LAR Yahudi spekülatör George Soros'un Açık Toplum Vakfı başkanlığını yapan Can Paker'in yalısını merkez edindiler! Can Paker'in yalısını karargah edinen PELİKANCILAR ismini bu yalının adı PELİKAN'dan almaktadır! Resmî yayın organı Sabah gazetesi!

AKP içindeki İsrail'in Truva atı PELİKANCILAR: Hilal Kaplan, Melih Altınok, Kurtuluş Tayiz, Cemil Barlas ve Haşmet Babaoğlu.
 
Elbette PELİKANCILAR bu isimlerden ibaret degil! Birçok isim deşifre olmamak için Kripto pozisyonunu sürdürmeye devam ediyor!
 
Kabalist Yahudilerin uzmanlaştıkları alanların başında takiye gelir! İsrail bu özelliğini PELİKANCILARA da transfer etmiş durumda!
 
PELİKANCI Haşmet Babaoğlu, 7 Haziran 2013 tarihli “Bir numara dönüyor, tamam da” başlıklı yazısından Gezicilere sahip çıkmıştı!
 
PELİKANCI Hilal Kaplan, Taraf'ta 19 Ocak 2011’de yazdığı “Başbakan ve biz” yazısında Erdoğan'a Gezici söylemlerle saldırıyordu!
 
PELİKANCI Melih Altınok, Taraf'ta 31 Ocak 2012'de,"Soros muhterem bir insandır” yazısında Siyonist Sorus'u övgülere boğmuştu!
 
PELİKANCI Kurtuluş Tayiz'in PKK'dan dolayı 13 yıl hapiste yattığını AKP içinde kaç kişi biliyor? PELİKAN TEHLİKELİ BİR YAPI!
 
İsrail'den kumandalı PELİKAN örgütü sırtını Erdoğan'a dayayarak, "devrim önce kendi çocuklarını yer" kaidesini AKP'de uyguladı!
 
31 Mart'ta büyükşehirlerde AKP'nin aldığı başarısızlığın ana nedeni, Erdoğan'ın, "Metal yorgunluğu" fenomeninin mucidi PELİKAN'dı!
 
"Metal yorgunluğu" metaforu ile Erdoğan'ın 5 büyükşehir belediye başkanını görevden alma operasyonun sahibi PELİKANCILARDI!
 
AKP'nin 17 yıllık tarihinde %49 ile en başarılı Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu Erdoğan düşmanı gibi gösteren PELİKAN ÖRGÜTÜYDÜ!
 
Başkan Erdoğan'ın etrafındaki yol/dava arkadaşlarını yazılı/görsel/sosyal medya ordusuyla hedef alıp yıpratan PELİKAN'DI!
 
İSRAİL'E entegre yeni FETÖ yapılanması PELİKANCILARIN asıl hedefi Başkan Erdoğan'dır! 15 Temmuz'da hedeflerine çok yaklaştılar!
 
Ya Başkan Erdoğan bu tehlikenin farkına varıp PELİKANCILARI tasfiye edecek ya da bu derin yapı Erdoğan ve AKP'yi yok edecek!
 
İSRAİL mandacısı PELİKANCILARIN AKP'den tasfiye ettiği isimler hiç şüphesiz Türkiye'nin en gözde siyasi kadrolarıdır!
 
Son günlerde Binali Yıldırım'ın değerli eşi üzerinden sosyal medyada başlatılan çirkin/ahlaksız kampanyayı PELİKAN yönetiyor!

 
(*) Gazetemiz yazarı Mesud Akgül'ün sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.

 CHP'DE VESAYETÇİLER KAYBETTİ, AKP'DE PELİKANCILAR GÖZ ALTINDA!  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül akp siyonizm medya ahmet davutoğlu israil pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17