KÜRESEL GÜÇ SİYONİZM $ SALDIRISINI NİYE YAPTI?/ HIRSIZ YERİNE EV SAHİBİNE SALDIRAN İBRETLİK ŞUURSUZL

Siyonizm'in ekonomik darbesi karşısında temel ihtiyaçlarda meydana gelen fiyat artışlarına isyan edip hırsız yerine ev sahibine saldırması ibretlik bir şuursuzluktur!

30 Eylül 2018 Pazar 16:23 < GÜNDEM

 
KÜRESEL GÜÇ SİYONİZM $ SALDIRISINI NİYE YAPTI?

Küresel güç Siyonizm $ saldırısını niye yaptı? Türkiye'yi ekonomik olarak küçültmek için!

Milli devlet ne kararı aldı? Yeni yatırımlar durdurulacak ve 65 milyar tasarruf sağlanacak!

Yani ekonomi küçülecek!

Niye? $ saldırısını püskürtmek için Yahudi'ye yem atmak şart!

Milli derin devlet yatırımları durdurup ekonomide küçülme kararı aldı. Yahudi’yi yemleyip $ saldırısı zararını asgariye çekmek için.

Yahudi yemi yuttu mu? Yuttu!

Banka, finans ve TÜSİAD'in ağzı kulağında bu küçülme kararını alkışlıyorlar!

Türkiye'nin $ savaşından en az hasarla çıkması için Yahudi’nin desteğini alması şart!

Ekonomi yönetiminin İngiltere ve ABD'de küresel Siyonist sermaye çevreleriyle görüşmesi bu yüzden. Yani milli devlet, Yahudi’yi yemliyor. Yahudi yemi tutunca $ düşmeye başladı!

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey: "Türkiye ile Rusya arasındaki Soçi Mutabakatı'ndan sonra dondurulmuş olması kendi içinde bir mucize" dedi.

Mucize başarılara imza attığı gerçeğini ABD'linin itiraf ettiği Türkiye'yi birileri ekonomiyi Mckinsey firmasına telsimle suçluyor!

Maliye ve Hazine Bakanlığından Mckinsey açıklaması: "Mckinsey'in hiçbir icra yetkisi yoktur. İMF programına dönüldüğüne dair yapılan spekülasyonlar art niyetli yaklaşımlardır!"

Yahudi medyasının gönüllü taşıyıcı anneliğini ve postacılığını yapan Kemalist statükonun eşeği Saadetçiler yine yanlış tuşa bastı!

Milli devletin yatırımları durdurup ekonomide küçülme kararına karşı sevinç çığlıkları atan iç Siyonist sermaye baronlarına bir uyarı!

Bu küçülme kararı Türkiye için değil aksine sizin küçülmeniz amacına uygun şekilde tatbik edilecek! Ve bir sabah uyanacaksınız ki, Türkiye ekonomisi büyümüş ama sizin ekonomik gücünüz küçülmüş!

HIRSIZ YERİNE EV SAHİBİNE SALDIRAN İBRETLİK ŞUURSUZLAR!
 
Tarih boyunca Şeytan'a ve ordusuna karşı bağımsızlık, hürriyet mücadelesi veren toplumlar ve devletler büyük bedeller ödemek zorunda kalmışlardır!

Erbakan, 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetinin hak/batıl mücadelesinde 50 milyon şehid verdiğini söylüyordu!

Hak/batıl mücadelesinde 50 milyon şehid vermiş ve göğsünü 18 Haçlı ordusuna siper etmiş Selçuklu/Osmanlı'nın âfadıyız diye ortalıkta gezenlerin; Siyonizm'in ekonomik darbesi karşısında temel ihtiyaçlarda meydana gelen fiyat artışlarına isyan edip hırsız yerine ev sahibine saldırması ibretlik bir şuursuzluktur!

İsrail uşağı ve kendi milletinden 1 milyon insanın katili, 6 milyon mültecinin zalimi Beşar Esad'ı sarayında ziyaret edip hediyeleşen SP kabuk yönetimi; Mckinsey firmasından danışmanlık alınmasına çok içerlermiş!

Endonezya'da deprem ve tsunaminin bilançosu artıyor. Ülkede ölü sayısı 832'ye yükseldi. SP kabuk yönetimi ve Sekülerist İngiliz Temel'in İslam dünyasına ve Müslümanlara karşı duyarsızlığı devam ediyor! İnsan olan acıların paylaşıldığına dair bir demeç yayınlar en azından!

İsrail'in Cuma günkü terörist saldırılarında şehid olan Filistinlilerin sayısı 7'ye yükseldi. Katliamının üzerinden 3 gün geçti hala Siyonist Temel'den İsrail aleyhine tek bir söz/söylem yok! Geziden ithal çakma Saadetçiler ise Mckinsey'le kendilerini oyalama/aldatma gayretindeler!

Yeniden Büyük Türkiye, Adil Düzen ve Yeni Bir Dünyayı savunan CHP, HDP, İP'sizler bloğuyla ittifakı sürdüren SP kabuk yönetimi; iktidarın Mckinsey'den danışmanlık almasına çok sinirlenmiş!

Küresel güç Siyonizm, emperyalizm, egemen Yahudi/Haçlı devletlerle mücadele içindeki CHP, HDP ve İP'le işbirliği içindeki sekülerist İngiliz Temel; Mckinsey firmasıyla çalışılmasına karşı isyan etmiş!

Mesud AKGÜL

  TRUMP İSRAİL’E ÇAKTI/YAHUDİ’NİN ORTAK DÜŞMANI: ERDOĞAN, PUTİN, TRUMP/GEZİCİ DEVŞİRME SAADETÇİLER   TIKLAYIN  


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi erbakan siyonizm abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17