LİDERİ VARSA HAK DAVA MAĞLUP EDİLEMEZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

12 Haziran 2019 Çarşamba 18:13 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Millî Görüş partilerindeki ayrılık ve kopmalar kadar El-Aziz içinde de vuku buldu! Hak Davanın değişmez kaderi bu. Talut'un ordusundan her defasında yarıdan çoğu ayrıldı. Geriye kalan çok azı Allah'ın yardımı ile Calut'un büyük ordusunu yendi.

Hz. Musa ile birlikte yola çıkanlar her olayda asi olup ihanet ederek ayrıldılar. Allah'ın yardımı ile Hak daima galip geldi. Hz. İsa'ya havarilerinden bile ihanet eden oldu. Ancak Allah'ın yardımıyla Hak Din galip geldi ve yeryüzüne yayıldı. Hz. Muhammed (SAS)'e ihanet edenler, vefatından sonra kitleler halinde irtidat edenler oldu. İslam Allah'ın yardımıyla yükseldi.

Hak-batıl mücadelesinde Rabbani liderler İlahi güce; diğerleri beşeri güce dayanır. Lideri varsa Hak Dava mağlup edilemez.

***

EKREM İMAMOĞLU PROJESİ…

İllüzyoncu medya ve akademiya şaşırtmasa Türkiye Ekrem İmamoğlu'nun bir proje olduğunu anlayacak tecrübeye, birikime sahiptir. AKP yönetiminde etkili olan Türkiye'deki İsrail'in yeni sürüm örgütü Pelikan Binali Yıldırım'a seçimi kaybettirmek için atakta!

İnanılmaz, anlaşılmaz, enteresan bir durum; AKP'de Ekrem İmamoğlu'na, CHP'de Binali Yıldırım'a çalışan yöneticiler var! Millî derin devletle Türkiye'deki İsrail'in 50 yıllık iktidar mücadelesinde iki tarafın da nüfuz etmediği parti, örgütlü alan yok!

***

BATIL CEMAATLER/TARİKATLAR

Hak ve hakikatler özgürlük ortamında neşv-ü nema bulur, yayılır. Batıl ve sapkınlık güç zoruyla, baskı ve dayatma ile hüküm sürer. Tağuti Kemalist baskı rejimine karşı çıkmayan, Müslümanların özgürlüğü için mücadele etmeyen cemaat/tarikatlar çakmadır, batıldır.

Tağuti Kemalist rejimin uyguladığı totaliter yönetim biçimini ürettiği çakma tarikat ve cemaatler de uyguluyor!  Kapalı totaliter rejimlerin uygulaması politbüro yöntemini günümüz çakma tarikat ve cemaatleri de aynen uyguluyor! Hür irade yok!

***

APTALLIK:

Aptallık; planlı gelişmeleri tesadüfi, maksatlı işleri iyi niyetli zannetmek, dostu-düşmanı ayıramamaktır.

***

ÇÜRÜME TABANDAN BAŞLAMAZ

Hiçbir teşkilatta (devlet dâhil) çürüme tabandan başlamaz. İhanet tepeden girer tabana doğru yayılır. "Balık baştan kokar"

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil milli görüş ekrem imamoğlu pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • İbrahim Seymen - 12 Haziran 2019 Çarşamba 22:58
    Tespitleriniz takdire şayan sizde ihanet olduğunu bahsettiniz bazen milli çözüm dergisine göz atıyorum beynim bulanıyor sizleri takip ettikçe gözlerim açılıyor ! Sizden isteğim biraz daha geniş yelpazeye açılmanız ben kendi adıma göreve hazırım.. Allah sizden razı olsun .Zafer inanlarındır zafer yakındır
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17