MB BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASININ YANSIMALARI-15 TEMMUZ’UN YILDÖNÜMÜNDE POPÇU SILA KONSERİ! GÜL, DA

MB Başkanının görevden alınmasının yansımaları-15 Temmuz’un yıldönümünde Popçu Sıla Konseri! Gül, Davutoğlu, Babacan kimin adamı?..

08 Temmuz 2019 Pazartesi 21:38 < GÜNDEM

 
 
MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASININ YANSIMALARI!
 
Faiz'de indirime gitmeyen MB başkanının görevden alınmasına karşı çıkan İngiliz Temel, AKP'yi milleti faizkolik yapmakla suçluyor!
 
G-20'de Erdoğan ile görüşmesinde Türkiye'deki İsrailcileri hayal kırıklığına uğratan Trump, İngiliz Temel'i de rahatsız etmiş!
 
İngiliz Temel, Trump'a seslenip, "Niye yumuşadın?" diyerek Türkiye'deki İsrail gibi saldırıyor! Türkiye düşmanlığına bakar mısınız?
 
İngiliz Temel soruyor: "Trump niye yumuşadı?" Demek istiyor ki S-400 meselesinde Türkiye ile kavga edeceğine niye destek oldun?
 
İngiliz Temel, "ABD'de faiz %2. Bunun FED ile ilgisi yok" diyerek; MB başkanının görevden alınmasına karşı çıktı! Örnek ABD!!!
 
İngiliz Temel: “ABD'de faiz niye %2!” Cevap Erbakan'dan: “Siyonizm, dünyayı sömürdüğü için Batıda faiz düşük! Biz, kimi sömürelim?”
 
Merkez Bankası başkanının görevden alınması küresel Siyonist sermayeyi rahatsız etmemiş olsa idi $ yükselişe geçmezdi!
 
TUSiAD Başkanı Kaslowski, "Merkez Bankasının bağımsızlığı çok önemli" dedi! Yani TC'den bağımsız; Siyonizm'e bağımlı olarak kalacak!
 
GÜL, DAVUTOĞLU, BABACAN KİMİN ADAMI?
 
Erdoğan, yeni parti kurma çalışmalarıyla ilgili "sırtımızdan hançerlediler" dedi!  Nedense aklıma Erbakan ve Yenilikçiler geldi!
 
Davutoğlu, parti kurmayacağını açıkladığı halde Türkiye'deki İsrail'in hedefinde. Parti kuracağını açıklayan Babacan ise gözde!
 
Ali Babacan, ABD'deki İsrail'in, Türkiye'deki İsrail'in ve küresel sermayenin gözdesi Bilderberg gediklisi mankurt bir politikacı!
 
Ahmet Davutoğlu'nun El-Aziz'de yaptığı haklı/isabetli fikirlerine ilgi duymayan Yahudi medyası; Ali Babacan'ın istifasına bayıldı!
 
Rothschild'lerin istihbarat ağı Reuters, Babacan'ın istifasını acil koduyla dünya kamuoyuna duyurdu! Bu, Babacan ‘bizim adam’ demek!
 
İsrailci medyanın Gül ve Davutoğlu'nu karalayıcı Babacan'ı pohpohlayan tavrına bakın. Hangi taraf milli çok net anlarsınız!
 
15 TEMMUZ’UN YILDÖNÜMÜNDE POPÇU SILA KONSERİ!
 
15 Temmuz'un yıldönümünü konser ile kutlayan AKP iktidarının Türkiye'yi muhteşem şekilde yöneten siyasi irade olması mümkün mü?
 
15 Temmuz şehid ve gazileri bu ülkede Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye düşmanı Popçu Sıla konser versin diye mi kurşuna yürüdü?
 
A. Gül ve A. Davutoğlu gibi milli ve yerli liderlere burun kıvıran AKP, 15 Temmuz'u Sıla konseriyle kutlayan bakana layıktır!
 
15 Temmuz'u PKK yanlısı Popçu Sıla konseriyle kutlayan Kültür ve Turizm Bakanını kim atadı? Başkan Erdoğan! Eh ne diyelim güzel tercih olmuş!
 
Mübarek günlerde CHP'li belediyelerin konser düzenlemesine isyan eden iktidar medyası; Kültür ve Turizm bakanına niye suskun?
 
*****
 
Milli Gazete'nin Sabetayist hahamı, "Batı medeniyetini durdurmak" yazısında, "İslam aleminin böyle bir gücü yok. Teslim olun" diyor!
 
M. Şevket Eygi, köşesinde Batı düşmanlığı yaparken derinden Batının gücünden dem vurup; Müslümanlara teslim olun mesajı veriyor!
 
*****
 
TSK-MİT'in Kandil operasyonuna en az ilgiyi Sözcü, Cumhuriyet, Milli Gazete, Birgün, Evrensel, Yeni Asya gazeteleri gösterdi!
 
*****
 
Türkiye'deki İsrail'in iki partisi SP ve İP'in kardeşliği medyada da sürüyor! İngiliz Temel, Yeniçağ gazetesinin manşetinde!
 
*****
 
Türkiye ile Suriye'de, Irak'ta, Akdeniz'de, Ege'de, S-400'de, Kıbrıs'ta kavga eden gerçek düşman İsrail! Medya İsrail'i örtüyor!
 
*****
 
Irak Parlamentosu, PKK'nin Şengal'den çıkarılması için Başbakan Abdülmehdi'ye resmî yazı gönderdi! Türkiye dünyanın süper gücü!
 
*****
 
Yunanistan'da İsrail'in fino köpeği Çipras seçimi kaybetti. Türkiye'ye gelsin! Türkiye'deki İsrailciler Çipras'ı çok seviyor!
 
Mesud AKGÜL

 YAHUDİ; DAVUTOĞLU SAHNEYE ÇIKINCA ERDOĞAN'IN ETRAFINDA KÜMELENDİ!  MERKEZ BANKASI KİMİN EMRİNDE?  TIKLAYIN 


 
 
Etiketlermesud akgül ekonomi cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan akp temel karamollaoğlu ahmet davutoğlu abdullah gül
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17