PELİKAN ÖRGÜTÜ BİLİNÇLİ BİR AŞIRI YALAKALIK YAPTIRARAK AKP İKTİDARINI YIPRATIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor…

28 Nisan 2019 Pazar 18:43 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor…


Pelikan Örgütü bilinçli bir aşırı yalakalık yaptırarak AKP iktidarını yıpratıyor. Bu maalesef Reisin hoşuna gidiyor. Pelikan Örgütü kalitesiz vıcık vıcık bir yağcılık yaptırarak iktidar medyasını bilinçli gözden düşürüp itibarsızlaştırıyor.

Ana akım denilen Yahudi sermayeli medya göze batacak şekilde kerhen iktidar yanlısı yayın yaparak baskı olduğu izlenimi veriyor. Yahudi sermayesi aldığı her türlü hazine teşvikini Türkiye ekonomisini tahrip etmede sübvansiyon olarak kullanıyor!

***
Yaşı 60'tan küçükler 1980 öncesi Ecevit-Demirel hükümetlerinin anarşi, yokluk, kuyruk, karaborsa günlerini bilemez, aktarılmıyor. Yaşı 40'tan küçükler 2002 AKP iktidarı öncesi 28 Şubatçı Ecevit Hükümetinin ekonomik kriz günlerini bilmez, zira aktarılmıyor.

İllüzyoncu medya ve akademiya yaşanan ekonomik sıkıntıları AKP iktidarının önceki başırılı ekonomisiyle kıyaslayarak karalıyor. Türkiye ekonomisinin sıkıntıları AKP iktidarından değil, küresel Siyonist sermayenin kurduğu kumpaslardan kaynaklanıyor.

Küresel Siyonizm Türkiye'ye kaybettiği askeri ve siyasi üstünlüğünü ekonomik gücü ile geri almaya çalışıyor; ancak alamaz! İktidar risk alıp küresel güce karşı ülke çıkarlarını korumaya çalışıyorsa toplum da sıkıntılara göğüs gererek destek vermelidir.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17