PELİKANCI YAPI VE KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN SALDIRI / ERDOĞAN'A, "AYAĞINI DENK AL" MESAJI MI?

Pelikancı Yapı ve Kılıçdaroğlu’na Yapılan Saldırı / Erdoğan'a, "Ayağını Denk Al" Mesajı mı? Milli Görüş Devrimine Alışın!

21 Nisan 2019 Pazar 20:31 < GÜNDEM

 
PELİKANCI YAPI VE KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN SALDIRI!
 
Günlerdir, Yahudi PELİKAN medyasının CHP'yi hedef alan kışkırtıcı/bölücü dil ve üslubun toplumsal barışı hedef aldığını söyledik!
 
Erdoğan'a rağmen YAHUDİ PELİKAN medyasının CHP'yi hedef göstermesi sadece İsrail'e yarar dedik ve bugün Kılıçdaroğlu'na linç girişimi olayı yaşandı!
 
Aylardır toplumun belli bir kesimine karşı kışkırtıcı, ayrıştırıcı, provoke edici saldırı politikası uygulayan PELİKAN’dan başkası değil!
 
Devletimizin/milletimizin bölünmez bütünlüğüne, barış ve huzuruna en büyük tehdit Yahudi PELİKANCI medya yapılanmasıdır!
 
Başkan Erdoğan, kraldan daha fazla kralcı rolü oynayan YAHUDİ PELİKANCİ medya yapılanmasını artık tasfiye etmeli! Bu elzemdir!
 
Sıfatı, kimliği, statüsü ne olursa olsun Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya gerekçe/bahane üretmeye çalışan İsrail kuklasıdır!
 
Bugün Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı organize eden Yahudi'nin benzerini yarın da Erdoğan'a karşı hazırladığından emin olunuz!
 
İsrailci PELİKAN ÖRGÜTÜ; Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla artık bir MİLLİ GÜVENLİK PROBLEMİ haline geldi! Tedbir alınmalı!
 
Kılıçdaroğlu'na yapılan linç eylemine karşı sosyal medya platformlarından CHP'lileri provoke edecek çağrılar yapılıyor! Dikkat.
 
Başkan Erdoğan'ın Türkiye İttifakı Projesine "Evet" diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yapılan linç eylemi kesinlikle örgütlü ve toplumsal barış hedefte!
 
MİLLİ GÖRÜŞ DEVRİMİNE ALIŞIN!
 
İstanbul BŞB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe'de on binlerce katılımcıyla birlikte bir hocanın ettiği duaya amin dedi! Kılıçdaroğlu'na saldırı boşuna mı?
 
Ekrem İmamoğlu yaptığı mitingi bir hoca efendinin duasıyla başlatmasına şaşırmayın; Milli Görüş devrimine alışın!
 
ERDOĞAN'A, "AYAĞINI DENK AL" MESAJI MI?
 
"Patates/soğan" hesabı yapan Yahudi medyası sun'i fiyat artışından Ekonomi Bakanı Albayrak'I değil de niye Erdoğan'ı hedef aldı?
 
Erdoğan, PELİKANCI örgüte, "Dur, yeter" derse bu Yahudi yapı, "Tamam" deyip çekilir mi? Yoksa damat Albayrak'ı karşısına diker mi?
 
Damat Albayrak'ın ABD'de bütün Yahudi lobileri ve küresel sermaye baronlarıyla görüşmesi; Erdoğan'a, "ayağını denk al" mesajı mı?
 
Mesud AKGÜL

 AKP KENDİSİNİ HIZLA AŞAĞI ÇEKEN PELİKAN'DAN ACİL KURTULMALI! / EY SADETÇİLER BELHÜM ADALSINIZ! TIKLAYIN 
 
Etiketlermesud akgül siyonizm akp bakan pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17