SİYONİZM'İN TASARLADIĞI TOPLUMSAL ÜST KİMLİK LGBTİ'DİR-SABETAYİSTLER; SURİYELİ MÜSLÜMANLARA KARŞI PR

Yahudi medyası/akademiyasının, "onursuz sapkın topluluk" LGBTİ'lilerin yürüyüşüne verdiği ad, "ONUR YÜRÜYÜŞÜ!" İllüzyon ustalığı budur işte! Suriyeli Müslümanlara karşı provokasyon peşinde!

02 Temmuz 2019 Salı 12:58 < GÜNDEM

 
SİYONİZM'İN TASARLADIĞI, DİZAYN ETTİĞİ TOPLUMSAL ÜST KİMLİK LGBTİ'DİR!
 
Başörtüsünün laikliğe aykırı ilan edilip yıllarca yasaklandığı ancak cinsel sapkınlık LGBTİ'nin desteklendiği rejimin adı T.C!
 
Yahudi medyası/akademiyasının, "onursuz sapkın topluluk" LGBTİ'lilerin yürüyüşüne verdiği ad, "ONUR YÜRÜYÜŞÜ!" İllüzyon ustalığı budur işte!
 
Irak'ta, Suriye'de, Afganistan'da, Yemen'de milyonlarca mazlumun insan hakkından kime ne? Varsa yoksa LGBTİ'lilerin insan hakları...
 
Osmanlı'yı insan hakları, hukuk, özgürlük diye yıkan Siyonizm'in tasarladığı, dizayn ettiği toplumsal üst kimlik LGBTİ'dir!
 
Siyonist/Haçlı egemen dünyada özgürlük, insan hakları, demokrasi gibi kavramlar her türlü cinsel sapkınlığı meşrulaştırma aracı!
 
LGBTİ destekçisi, sevdalısı, koruyup kollayanı kim varsa kendilerine gelin veya damat olarak bu cinsel sapkınları tercih edebilir!
 
Türkiye'nin darbeci Hafter'in elinden 6 vatandaşını alması medyanın ilgili alanına girmiyor. Medyanın gündemi varsa yoksa LGBTİ!
 
Lut Kavmi artıkları LGBTİ olmak Kemalist rejim yanlıları için saygı gerektiren bir tercih ama Kurban kesmek hayvan haklarına aykırı!
 
"Ne kadar çok ekmek o kadar köfte" tabirinin güncel hali şöyle... “Ne kadar çok cinsel sapkınlık o kadar özgürlük, insan hakkı...”
 
Eğer başımıza taş yağarsa azgınlaşan LGBT yüzünden değil; onlara karşı hiçbir şey yapmayan tarikat ve camaatler yüzünden yağacak.
 
TC rejiminin imal ettiği ilahiyatçı ve tarikatların saldırdığı DİB; LGBTİ cinsel sapkınlığına karşı tepki koyan tek kurum oldu!

Lut kavminin çağdaş versiyonu LGBTİ sapkınlığına karşı çıktı diye Sabetayist Kemalistler DİB'na linç kampanyası başlattı!

LGBTİ dostu, destekçisi, sahip çıkanı CHP'nin koltuk değneği olan Milli Gazete, manşetten ahlaki erozyonla ilgili haberi yapmış!
 
"AKP iktidarında ahlaki çöküntü toplumu esir aldı" diyen CHP, HDP, SP ve İP'sizler ittifakının LGBTİ sevdası, desteği çok ahlakî bir davranış öyle mi?
 
SABETAYİSTLER; SURİYELİ MÜSLÜMANLARA KARŞI PROVOKASYON PEŞİNDE!
 
İspanya'dan Selanik'e, mübadele ile Türkiye'ye yerleşen Yahudi Sabetayistler; Suriyeli Müslümanlara karşı provokasyon peşinde!
 
Osmanlıyı parçalayan Yahudi İttihat ve Terakki'nin torunları şimdi de Suriyeli Müslümanlara karşı algı operasyonları yapıyor!
 
Selanik'i başkent ilan etmiş 500 bin İspanya Yahudisi mübadele ile Türkiye'ye yerleşti! Torunları şimdi Suriyelilere saldırıyor!
 
*****
 
AKP'nin MHP ile ittifakına düşmanlık eden PELİKAN medyası; Bahçeli, Davutoğlu/Gül ikilisine yüklenince sevinç çığlıkları atıyor!
 
*****
 
Madımak istismarcısı Kemalistler, "Katil" ilan ettikleri dönemin BBŞ İngiliz Temel'i şimdi, "Bilge Başkan" ilan edip cilalıyorlar!

*****
Erbakan'ın genel başkanlığını yaptığı Saadet Partisi’ni Ak Saçlılara altın tepside sunan Fatih Erbakan, 2024'te İstanbul'u alacak mış… mış..!

Mesud AKGÜL

 DAVUTOĞLU’NA İTİRAZLAR HANGİ CEPHEDEN GELİYOR!  İSRAİL; ÇİPRAS VE HAFTER GİBİ BESLEDİĞİ FİNO KÖPEKLERİ HAVLATIYOR  TIKLAYIN 
 
 
 
Etiketlermesud akgül siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17