TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL AKP'Yİ PELİKAN ÖRGÜTÜ İLE ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

09 Nisan 2019 Salı 12:09 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Pelikan Örgütü yönettiği yandaş medyada iktidarın yatırımlarını tanıtıp dış politikasını savunmuyor; vıcık vıcık yağcılık yapıyor. Pelikan Örgütü bilinçli bir iktidar yağcılığı yaparak toplumda nefret uyandırmaya çalışıyor. AKP'nin sürekli oy kaybetmesi bundan.

Pelikan Örgütünün amacı AKP'yi güçlendirmek değil ele geçirmek. Onun için Erdoğan'a rakip gibi gösterip kadrolarını hedef alıyor. Pelikan Örgütünün Erdoğan'ın rakibi diye gösterip hedef aldığı, dışladığı ve harcattığı kadrolarla bir parti kurulması söz konusu!

Ergenekon da, FETÖ de, Pelikan Örgütü de değişik imajlar ve yöntemlerle iktidarı ele geçirmek isteyen Türkiye'deki İsrail'dir! Ergenekon da, FETÖ de, Pelikan Örgütü de Türkiye'deki İsrail'in kullandığı kamuflajlardan başka bir şey değildir.

Türkiye'deki İsrail'i oluşturan TC kurucusu İttihatçı Sabetayist Yahudiler Millî Görüş'e kaybettikleri iktidarı almaya çalışıyor! Türkiye'deki İsrail Millî Görüş'ün önünü kesip iktidarını önlemek için ANAP ve AKP'yi kurdurdu. Lakin ikisi de aleyhine döndü!

ANAP ve AKP'yi iktidarda kontrolüne geçiren millî derin devlet Deniz Baykal'a da yeniden CHP'yi yerli ve millî çizgide kurdurdu. Türkiye'deki İsrail CHP'yi 2. kurucu lideri Baykal'dan almak için art arda hamleler yaptı. Altan Öymen aldı ama elinde tutamadı.

Türkiye'deki İsrail'in kaset komplosuyla istifaya mecbur ettiği Deniz Baykal Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına getirdi. CHP'yi yerli ve millî çizgiye çekmeye çalışan Kemal Kılıçdaroğlu sürekli Türkiye'deki İsrail'in hedefindedir. CHP ve MHP'yi ele geçiremeyen Türkiye'deki İsrail İyi Parti'yi kurdu ama gönendiremiyor. Çünkü eski gücü kalmadı.

Türkiye'deki İsrail AKP'yi Pelikan Örgütü ile ele geçirmeye çalışıyor. Bakalım milli derin devlet nasıl karşılık verecek? Türkiye'deki İsrail Saadet Partisi'ni ele geçirmeyi başardı. Kemalist rejimin Erbakan'ın yanına soktuğu Ak Saçlılara teslim etti.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
Etiketlerzeki geçkil pelikan akp
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • İbrahim çoban - 09 Nisan 2019 Salı 20:51
  Bir sürü hata yapıldı adaylar tepeden inme
  Boluya yozgatlı
  Uşak a mardinli
  Esenyurta malatyalı

  Bunlar
  gibi çok var. Bu yanlış yönlendirmleri kimler yapıyor
  kimler yaptı.
  Genel merkezi defalarca aradım dönmediler.
  İstanbul il başkanını kim getirdi oraya Allah aşkına
  Ekonomi baksnı Sayın Berat Albayrak acilen değiştirilmeli
  Mete gündoğan hocadan
  Niye faydanılmaz
 • İbrahin çoban - 09 Nisan 2019 Salı 20:44
  Hocam reisi neden uyarmıyorlar. Kurmaylar ve danışmanlar pelikancımı.
  Milli görüşçüler nerde
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17