YA AKP'NİN KURUMSAL VARLIĞINI YA DA ERDOĞAN'IN ŞAHSİ GELECEĞİ-S-400 TURNUSOL KAĞIDI VAZİFESİ GÖRDÜ

ahmet Davutoğlu'nun tespitleri; Ya AKP'nin kurumsal varlığını ya da Erdoğan'ın şahsi geleceği-S-400 turnusol kağıdı vazifesi gördü...

06 Temmuz 2019 Cumartesi 12:56 < GÜNDEM

 
 
YA AKP'NİN KURUMSAL VARLIĞINI YA DA ERDOĞAN'IN ŞAHSİ GELECEĞİ!
 
Her yapılan doğru, iyi, güzel, haklı uyarıya ihanet gözüyle bakan AKP; Yahudi'nin Türkiye şubesi PELİKAN'A teslim oldu ve çöküşte!
 
Ahmet Davutoğlu'nun haklı, doğru ve isabetli uyarılarına/tespitlerine ihanet deyip itibarsızlaştırmaya çalışan PELİKAN cephesidir!
 
31 Mart ile 23 Haziran arasında sadece 2 ay olmasına rağmen 16 bin muhalif seçmen 800 bine çıktıysa 2023'e kadar fark neye çıkar?
 
Siyaset realite, olgu, akıl ve somut gerçekler üzerine bina edilir! Bu doğrular ışığında CB Erdoğan'ın 2023 seçiminde şansı yok!
 
AKP teşkilatı ve tabanı bir seçim yapmak zorunda. Ya AKP'nin kurumsal varlığını tercih edecekler ya da Erdoğan'ın şahsi geleceğini!
 
Türkiye'yi yöneten kriminal üstün akıl, 2023'te Erdoğan'ın kazanma şansının olmadığını bildiği için Davutoğlu ile tedbir alıyor!
 
Ahmet Davutoğlu'nun çıkışının öznesi tabanda/seçmende ki partiden kopuş ve kaymadır! Samimi her AKP'li bu hususta inisiyatif almalı!
 
AKP'de dışişleri bakanlığı, başbakanlık ve genel başkanlık yapmış Davutoğlu'nun tabanda ki kaçışa ilgi duyması doğal değil mi?
 
AKP'den kopma, kayma ve kaçışın nedeni Erdoğan'a tepkiden kaynaklanıyor. Eğer bu durum önleyemez ise 2023'te Erdoğan seçilemez ve AKP dağılır. Bu kadar basit bir denklemi anlamak çok mu zor?
 
Başkan Erdoğan’da, 31 Mart ile 23 Haziran'ı doğru okumamakta ısrarlı! Öncelikle kopuş yukarıda/yönetimde değil kayma ve kopma tabanda yaşanıyor. Ama bunu görmemekte ısrar ediyor.
 
Bakalım nereye kadar?
 
S-400 TURNUSOL KAĞIDI VAZİFESİ GÖRDÜ!
 
S-400 turnusol kağıdı vazifesi gördü. Nerede, hangi kurumda Türkiye düşmanı kripto İsrailci varsa hepsi iyot gibi ortaya çıktı!
 
S-400'ler taarruz değil savunma sistemi! Yani Türkiye'ye saldırmayı planlamayan bir ülkenin bundan rahatsız olmasına lüzum yok!
 
S-400'lerden kim rahatsız oldu? Türkiye'deki İsrail ile ABD'deki İsrail Pentagon! Demek ki S-400'ler direk İsrail'i rahatsız ediyor!
 
Sabetayist Yahudiler, S-400'lerin alınacağını ama aktif hale getirilmeyeceğini iddia ediyorlar! Zaten S-400'ler de havai fişek!
 
9 aydır ABD, NATO, AB baskısına rağmen S-400'leri alıp haftaya kuracak olan Türkiye'nin bu gücü nereden aldığı bir gizemli sır!
 
Türkiye'deki İsrailciler, S-400 anlaşmazlığı üzerinden ABD'nin Türkiye'ye saldıracağına umut bağlamışlardı ki Trump, hepsinin...
 
S-400'lerin haftaya Türkiye'ye konuşlanacağının açıklanmasından sonra Hatay Reyhanlı'da bomba patladı! İsrail rahat durmuyor!
 
*****
 
Fenerbahçeliler ile Saadetçilerin Ali Koç ve Temel Karazangoçoğlu'ndan çektiğini kimse kimseden çekmemiştir! Ama itirazı olan yok!

*****
 
Bülent Arınç'ın TV ekranlarında bir siyasi otorite edasıyla AKP'yi eleştirmesi ne kadar banal! Sanırsınız Arınç hiç AKP'li olmamış!
 
*****
 
Devleti yöneten kozmik üstün siyasi aklın milli ve yerli olduğu gerçeği dünkü Diyanet hutbesinde tekrardan test edilip onaylandı!
 
*****
 
İsrail'de Falaşa ile Haredi Yahudilerinin başlattığı isyan 3.Gününde! Göstericiler Filistin bayrağı asıp Allahu Ekber diyorlar!
 
Mesud AKGÜL

 CBHS'NE KİMLER NEDEN KARŞI? -  MİLLİ GAZETE DE MUHALİF  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül ahmet davutoğlu cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan akp
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17