YAHUDİ MEDYASININ İNGİLİZ TEMEL AŞKI/YRP ASLA MİLLİ GÖRÜŞÜ TEMSİL EDEMEZ!

Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı / YRP asla Milli Görüşü temsil edemez! / Kim Erbakan ve 2. Abdülhamid düşmanıysa onlar İsrail'in köpeğidir / Davos; mahalle kahvehanesine dönüştü!..

23 Ocak 2019 Çarşamba 19:15 < GÜNDEM
 
YAHUDİ MEDYASININ İNGİLİZ TEMEL AŞKI!
 
Ulusal Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı seçimlere yakın yeniden depreşti! Mr. İngiliz Temel T24'te Şirin Payzın'a röportaj verdi!
 
İngiliz Temel'in Şirin Payzın'a ifadeleri; 27 Ocak'ta ilan edilecek kurumsal kimlik kılavuzundaki değişikler hakkında da fikir verdi.
 
Hemen ifade edeyim ki devşirme bilye başkanın Erbakan ve Milli Görüş'ü terk ettiklerini ilan etmesine rağmen itaat edenler haindir!

Bakın ihanetin dibini bulan İngiliz Temel neler söylemiş!
 
"Biz değerler manzumesine önem veriyoruz. Milli Görüş bu etkiyi vatandaşta yaratmıyor, Milli Görüş reddediliyor!
 
"Kendimizi tanımlarken doğrudan doğruya biz Milli Görüş'çüyüz dersek geçmişteki yanlışlar yüzünden anlaşılamıyoruz!"
 
Kripto Asiltürk’ün yamağı İngiliz Temel," Geçmişteki yanlışlar " derken Erbakan'ı; "Milli Görüşçüyüz dersek anlaşılamıyoruz" derken ise Milli Görüş'ü suçluyor!
 
28 Şubat'ın yaşanmasından İsrail'i, Yahudi lobisini, yerli uzantıları değil; Erbakan'ı sorumlu tutuyor İngiliz Temel!
 
İngiliz Temel:"28 Şubatçılar seçimlerde SP'ne oy verip destek olsunlar!" diyerek Milli Görüş düşmanlarıyla kolkola, içice olduğunu ilan ediyor.
 
"İnançlı bir insan bugünkü tabirle soysal demokrattır!" diye saçmalayan İngiliz Temel Milli Görüş'ten vazgeçildiğini ilan için daha ne desin?
 
Gayrı Milli Gazete'de kelli felli bu kadar yazar var ama SP kabuk yönetiminin Erbakan ile Milli Görüş'e ihanetine kimsenin itirazı yok!
 
Doğrudan İngiliz tipi sekülerizm (Dinsizlik) isteyen İngiliz Temel; doğrudan Milli Görüşçüyüz demek yanlış diyor! Tüm öküzler Siyonist otlaklarda semirmenin derdinde!

Öküz deyince çok kızan-kızaran var. O zaman bir çağrı yapalım. Gelin Mr. Temel'in Erbakan'a/Milli Görüş'e ihanetini pervasızca sergilemesine Saadetçilerin ses çıkmamasının adını siz koyun?
 
Yahudi barınağı T24'e konuşan İngiliz Temel, Erbakan'ı, Milli Görüş'ü, 50 yıllık geçmişi, her şeyi toptan reddediyor! Bunu bilip destekleyenin...
 
YRP ASLA MİLLİ GÖRÜŞ'Ü TEMSİL EDEMEZ!
 
Fatih Erbakan'ın YRP'si il ve ilçe teşkilatlarını kurmak için faaliyete başladığı andan itibaren işler tersyüz oldu, karıştı!
 
Fatih Erbakan'dan beklenti içinde olanlar umdukları makamlara layık görülmeyince kopmalar başladı. Dava diye ahkam kesenler küstü!
 
YRP'de herkes kafasında/gönlünde kendisini bir makama layık olarak oturtmuş! Arzulanan olmayınca kopuşlar/şikayetler başladı!
 
Fatih Erbakan'ın YRP'si kurulalı bir ay oldu. Sosyal medyada YRP'lilerin hayulaları dışında ortada ne var? Artık yem borusu da yok!
 
Bakınız çok söyledik/yazdık ama tekrar ediyorum. Fatih Erbakan'dan lider; YRP'den parti; tabanından dava adamı çıkmaz! Bu gerçeği herkes görecek/bilecek!
 
Erbakan düşmanı SP kabuk yönetimi veya hak davayı hainlere terk eden YRP asla Milli Görüş'ü temsil edemez!
 
Erbakan'ı anlamak, tanımak, idrak etmek; Milli Görüş perspektifinden günceli yorumlamak yalnızca El-Aziz'de! Gerisi cüruf!
 
KİM, ERBAKAN VE 2. ABDÜLHAMİD DÜŞMANIYSA İSRAİL'İN KÖPEĞİDİR!
 
Kripto Hüseyin Çelik, 2. Abdülhamid ile ilgili tezviratlarına devam ediyor. İsrail'e, Sabetayist'lere, "Ben buradayım" diyor!
 
Eski AKP'li Hüseyin Çelik, “2. Abdülhamid, Rothschild'i güzel ağırlamış” diyor. Ne yapacaktı cihan padişahı? Sopayla dövecek miydi?
 
Kripto Hüseyin Çelik, Emmanuel Karasu'yu 2.Abdülhamid'in jurnalcisi ilan edip temize çıkarıyor!
 
Sonuçta atası! Sövecek değil ya…
 
"Bu ülkede kimler Yahudi? Kimler İsrailci?" Mihenk taşı şudur: Kim Erbakan ve 2. Abdülhamid düşmanıysa onlar İsrail'in köpeğidir!
 
#KIYAM DEVAM EDİYOR!

Yahudi Şirin Payzın’a verdiği röportajda Milli Görüş’ü reddedip Erbakan’ı suçlayan İngiliz Temel’in kökünü kazıyacağız. #KIYAM devam ediyor!
 
Milli görüş söylemini terk ederek Yahudi jargonuyla maymuncuk gibi her kapıya giren İngiliz Temel’in kökünü kazıyacağız. #KIYAM devam ediyor!
 
DAVOS; MAHALLE KAHVEHANESİNE DÖNÜŞTÜ!

 
Bu yıl Davos zirvesinde ABD,Çin, İngiltere, Fransa, Hindistan'dan lider düzeyinde katılım yok! ONE MİNUTE artık küresel bir tavır!
 
Türkiye, ABD, Çin, İngiltere, Fransa, Hindistan, Almanya liderlerinin katılmadığı bir Davos; mahalle kahvehanesine dönüşür!
 
KISA … KISA … KISA …
 
Her seçim öncesi sahnelenen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu parti kuracak filmi yeniden vizyonda! İyi seyirler...
 
Selanikli M. Akşener; CHP'nin Üsküdar adayını, "Abdullah Gül'e çalışana oy yok" diyerek reddetmiş! Yahudi'nin Gül düşmanlığına bak!
 
Son aylarda ne kadar Erdoğan/AKP düşmanı Yahudi medyası varsa hepsi A. Dilipak'ın yazılarıyla dolup taşıyor! Neden? Sebebi ne?
 
"Binlerce okumuş/varlıklı/ kültürlü kişi Türkiye'yi terk ediyor" haberlerinin meali şu: Sabetayist Yahudiler Türkiye'den göçüyor!
 
Mesud AKGÜL

 SİYONİST DÜNYA ARTIK ‘HASTA ADAM’ / TANK FABRİKASI İÇİN YAHUDİ MEDYASI İLE SENDİKA DEVREDE!  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül erbakan milli görüş yeniden refah partisi siyonizm temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 23 Ocak 2019 Çarşamba 20:28
    Takacak maske bürünülecek kılıf savunulacak yönü kalmayan gayr ı milli görüşçü mr.Temel 'in Yahudi payzının programına katılması nedir hayatları E R B A K A N a düşmanlık eden çevrelerin partilerin kesimlerin birdenbire saadet partisine değer verip parlatması abes değilse 40 yıllık şerefli milli görüş davası mücadelesi neden verildi içimizdeki İsraillilerle aynı hedefe ulaşmak için mi E R B A K A N hoca ömrünü bunlarla mücadele etmekle geçirdi 40 sene Adil düzen dedi yahudi dedi siyonizm dedi mr.mollaoğlu bunları bi kere ağzına alıyor mu müslümanların düşmanını tanıması için canıyla malıyla 40 sene cihat eden E R B A K A N a saldıran çevreler ne oldu da bi anda saadet aşkıyla tutuşmaya başladılar ya düşman müslüman oldu yada saadet yahudileşti ortası yok doğru olan gayri milli görüşçülerin yahudiye uşaklık ettiriliyor olması ne yazık ki ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7924     EURO 7.4406     IMKB 102649     ALTIN 377,523    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:15
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:18
Akşam 19:41
Yatsı 21:17