ABD'Lİ MCKİNSEY ŞİRKETİ ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU/SP BU ZİHNİYETLE MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLABİLİR Mİ?

Yerli işbirlikçiler ABD'li McKinsey şirketi üzerinden algı operasyonu yapıyor / SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel, katıksız ve katkısız İslam olan Milli Görüşten irtidat etmişlerdir!..

01 Ekim 2018 Pazartesi 22:55 < GÜNDEM


YERLİ İŞBİRLİKÇİLER ABD'Lİ MCKİNSEY ŞİRKETİ ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU YAPIYOR!

"Türkiye ekonomisi batıyor" diyen mankurt korosuna kötü haber!

Eylül ayı ihracat rakamı %22 artışla Cumhuriyet tarihinin en yüksek Eylül ayı rekorunu kırarak 14,5 milyar $ oldu!

$ 7,4 lirayı bulunca kırmızı görmüş boğa gibi böğürenlerin; an itibariyle $ 5,94'e düşünce sesleri/ solukları kısıldı!

Siyonizm'in ekonomik darbe girişimine sadece AKP zarar görür ümidiyle şeytanın kuklalığını yaparak ülkesini, devletini, milletini düşünmeyen şuursuz yığınlar şimdi elektrik ve doğalgaz zamanına isyan ediyor!

Ulan koftehorlar... Ülke ekonomik olarak batsaydı Siyonizm size ekmeği, elektriği, doğalgazı, domatesi, patatesi bedavaya mı verecekti?

$'ın yükseleceğini anladıklarında döviz bürolarına koşup millî serveti yağmalayanlar elektrik, doğalgaz zammına figan etmesinler!

Erdoğan düşmanlığını Türkiye düşmanlığına çevirenler; AKP iktidardan insin de nasıl inerse insin diyenler; AKP'den kurtulmak için Türkiye'nin bekasını bile küresel güce peşkeş çekenler şimdi kalkmış elektrik, doğalgaz zamanına tepki gösteriyor!

Döviz artarken iktidar zora düşecek diye göbek atanlar doğalgaz zammına da göbek atıyorlar. Eğer göbek yağları erirse kârları odur.

İMF'nin sömürge Valisi Kemal Derviş'i millete kurtuluşun tek adresi diye sunup milletin 280 milyar dolarını iç edenler şimdi kalkmış McKinsey danışmanlık rolü etrafında kıyamet koparıyor!

Aylardır İsrail zulmüne tek kelime etmemiş İngiliz Temel, icra fonksiyonu olmayan sadece danışmanlık yapacağı açıklanmış ABD'li McKinsey şirketi üzerinden algı operasyonu yapıyor!

ABD'nin bu ülkeye atadığı sömürge valisi Kemal Derviş'i bağrına basan CHP ile ittifak yapan İngiliz Temel, McKinsey firması ekonomik danışmanlığı etrafında fırtınalar koparıyor!

Kimse dönüp “Sen bırak McKinsey'i de niye İsrail devlet terörüne karşı suskunsun? Önce bunun hesabını ver!" demiyor!

İktidarın Mckinsey firmasiyla anlaşması birbirine hiç benzemeyen kesimleri bütünleştirip birleştirdi!

CHP'liler..Kemalistler.. Sosyalistler.. HDP'liler..Sabetayistler..ABD mandacıları..Batı uşakları..

Saadetçiler..Radikal dinci ve İslamcı yazarlar.. Milliyetçiler..Hepsi Mckinsey ile yapılan anlasmaya karşı!

Bu işte sizce de bir gariplik yok mu? Madem Türkiye düşmanı kesimler bu işe karşı öyleyse bu işte bir bit yeniği olmalı!

AKP MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLDUĞU DÖNEMLERE BÜYÜK BİR ÖZLEM DUYUYOR!
 
AKP, yerel seçimlerde "1994 ruhuna" döneceğini açıkladı!

AKP'nin kuruluş yılı 2002! Yani 1994'de Milli Görüş var!

SP kabuk yöntemi ve Siyonist İngiliz Temel, Erbakan ve Milli Görüş’ü terk ederken; AKP Milli Görüşçü olduğu dönemlere büyük bir özlem duyuyor!

BU ZİHNİYET MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLABİLİR Mİ?

Küresel güç Siyonizm, emperyalizm, egemen Yahudi/Haçlı devletlerle mücadele içindeki CHP, HDP ve İP'le işbirliği içindeki sekülerist İngiliz Temel; Mckinsey firmasıyla çalışılmasına karşı isyan etmiş!

İsrail zulmüne karşı nemalazımcı, vurdumduymaz bir tavır sergileyen CHP, HDP, İP'le aynı çizgide hareket eden SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel Mckinsey meselesinde de ittifak ettiği ortaklarıyla pişti oldular.

Bu çizgi Erbakan'ın yolu ve davasıyla aynı istikamette olabilir mi?

Her konuşmasında, programda, mitingde, teşkilat toplantılarında ülkemizdeki ve dünyadaki tüm zulüm ve haksızlıkların sorumlusunun Siyonizm olduğunu söyleyen Erbakan'a inat mutasyona uğramış Saadetçiler şimdilerde dış güçlerin ve Siyonizm'in suçlanmasından nefret edip her şeyden iktidarı sorumlu tutmaları ne garip?

Demek ki Erbakan, Siyonizm derken Saadetçiler o zamanda inanmıyordu!

Sekülerist İngiliz Temel'in İsrail aleyhine söz söylediği tarih 15 Mayıs 2018! 5 aydır İsrail aleyhine ağzından tek kelime çıkmış değil!

Bu zihniyet Milli Görüşçü olabilir mi?

Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 partisini kapatıp 4 kez siyasi yasak koyan Kemalist statükonun resmi temsilcisi CHP ile ittifakı içine sindiren Gezi zekalı devşirme Saadetçilerin, "Milli Görüşün partisi Saadettir" demeleri ile genelev kraliçesi Manukyan’ın "ben namusumla para kazandım" demesi arasında fark yoktur!

Erbakan ve Milli Görüşün üslubunu, terminolojisini, literatürünü, ilke ve prensiplerini, sloganlarını kullanmayan SP kabul yönetimi ile İngiliz Temel'in ihanet ettiğine dair bizden belge isteyenler ancak kağnı arabasına öküz olur!

Erbakan ve Milli Görüşün değişmez şiarı Siyonist düzene ve zulme karşı çıkıp her daim hakkı üstün tutmak ve haktan taraf olmaktır!

Bu şiarı terk etmiş SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel, katıksız ve katkısız İslam olan Milli Görüşten irtidat etmişlerdir!

Mesud AKGÜL

  KÜRESEL GÜÇ SİYONİZM $ SALDIRISINI NİYE YAPTI?/ HIRSIZ YERİNE EV SAHİBİNE SALDIRAN İBRETLİK ŞUURSUZLAR  TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül milli görüş erbakan saadet partisi siyonizm abd akp
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02