ABDULLAH GÜL VE AHMET DAVUTOĞLU’NUN MİSYONU-YERLİ SOROSCULAR KİMDEN YANA?

Anlaşıldı ki; Millî derin devlet Abdullah Gül'ü ölüm gibi gösterip Yahudi'yi, sıtma olarak gördüğü Recep Tayip Erdoğan'a razı etti! Yandaş medyadaki Soros devşirmeleri kimden yana...

28 Nisan 2018 Cumartesi 21:56 < GÜNDEM

ABDULLAH GÜL VE AHMET DAVUTOĞLU’NUN MİSYONU!

Gül ve Davutoğlu'nun 15 Temmuz günü yaptıkları cesur çıkışları Yahudi unutmadı; ama Müslüman çabuk unuttu.

Bu iki ismin sürekli hedef gösterilmesi öyle boşuna değil...

Uzun zamandır pelikanların önderliğinde trol saldırılarına maruz kalan Davutoğlu ve Gül Milli Devlet’in projeleri doğrultusunda hiçbir fedakârlıktan kaçmadılar.

Anlaşıldı ki; millî derin devlet Abdullah Gül'ü ölüm gibi gösterip Yahudi'yi, sıtma olarak gördüğü Recep Tayip Erdoğan'a razı etti!

Abdullah Gül ismi ile muhalefet dizayn edildi. Seçime hazırlıklı olmayan Partilerin güçlü bir aday çıkarmaları önlendi.

Dışarıdan talimatla hareket eden bu partiler günlerce sağa-sola koşturuldu ancak ortak aday konusunda Abdullah Gül sayesinde bir ara gelemediler.

Lakin Yahudi rahat durmaz, bundan sonraki süreçte de başka işler karıştıracaktır.

Abdullah Gül'ü ölüm gibi gösterip Yahudi'yi, sıtmaya razı edilmesi fikrine anlam veremeyenlere Bülent Arınç'ı hatırlatmakta fayda var!

Arınç, Gül'ün adaylığı söz konusuyken Beştepe'de Erdoğan'la görüşmesi sonrası ne dedi: "Erdoğan ve AKP'nin yanındayım! Gül'ün aday olmayacağı kesinleşince ne dedi:

"11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’e de teşekkürlerimi sunarım. Bundan sonra herkesin üslubuna dikkat ederek, birbirine karşı saygılı davranmasını ve gerginlikten kaçınmasını temenni ediyorum..."

Meral Akşener'in 'adaylıktan asla çikelmem' tutumunu en iyi açıklayan açıklama ise İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu'ndan geldi.

Halaçoğlu; 11’nci cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün çatı-ortak adaylığına ilişkin konuşulanlara dair: “Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz” dedi.

İktidar kanadında belli mahfiller ile birlikte muhalefetin Abdullah Gül karşıtlığında adeta ittifak kurması elbette tesadüf değil!

Çünkü 24 Haziran Seçimleri dünyanın gidişatını değiştirecek önemdedir. Asla kolay olmayacaktır ve Siyonizm elinden geleni ardına koymayacaktır.

Bu seçim sadece sistemi değil rejimi de değiştirebilecek bir dönemin miladı olmaya adaydır.

Bir halk ihtilalinin sonuçlarını doğuracak bu seçimi yaptırmamak için küresel güç ne biliyorsa yapacaktır.

24 Haziran Seçimini kazasız belasız gerçekleştirebilirse artık Türkiye'yi kimse tutamaz. ABD ve Avrupa Birliği iç sorunlarıyla boğuşurken, insanlık ‘Yeni Bir Dünya’ kuracak olan lider ülke Türkiye gerçeğini selamlayacaktır.

2. tur seçim deneyimi olmayan halkımız ilk turda güçlü gördüğü adaya yüklenirse sandıktan Erdoğan çıkar.

Zeki GEÇKİL

----- <> -----   ----- <> -----   ----- <> -----   ----- <> -----   ----- <> -----   ----- <> ----- 

ABDULLAH GÜL'E SESLENENLERİN ANATOMİSİ

Yandaş medyadaki Soros devşirmeleri ile AKP üst yönetimi, günlerdir Abdullah Gül'e yönelik aday olma diye seslendiler.

Abdullah Gül, bügün yaptığı açıklamada aday olmayacağını resmen duyurdu!

Soros kaçkınları ile AK troller bu sefer bu sefer: "Madem aday olmaya niyetin yoktu şimdiye kadar niye sustun" diye saldırıyor. Dalkavukluğun bile bir rajonu olmalı!

"Abdullah Gül, risk almayı sevmez" diyenler;
İsrail ve Pentagon'un birlikte hazırladıkları ve Türkiye'yi tek kurşun sıkmadan işgal etme projesi olan 1 Mart Tezkeresinin TBBM'den geçmemesi için çalışanlardan birisinin Abdullah Gül olduğu gerçeğini kamuoyunun belleğinden sildiler!

"Abdullah Gül, siyasi bir korkaktır" diyenler;
AYM'nin 367 krizi sonrası patlak veren 27 Nisan muhtırasıyla birlikte AKP içinde Abdullah Gül'e "adaylıktan çekil. Darbe olabilir " diye baskılara rağmen Gül'ün adaylıktan çekilmeyi reddettiğini bu millete unutturdular!

"Abdullah Gül, garanticidir" diyenler;
27 Nisan E Muhtırasına karşı TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in mutırayı hedef alan sert açıklama metninin Abdullah Gül tarafından kaleme alındığını milletin hafızasından yok ettiler.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN SÖYLEDİĞİ YERLİ SOROSCULAR KİMDEN YANA?

Can Ataklı: “ Gül mü Erdoğan mı hangisi daha tehlikeli olur dersen Gül’ü gösteririm!”

Tayfun Atay: “Tayyip Erdoğan bir Cumhuriyet çocuğudur. Fenerbahçe merakı, kabadayılık... Bütün bunlara baktığında Tayyip Erdoğan aslında seküler bir Cumhuriyet çocuğudur.”

Hasan Pulur: “Erdoğan yüz tane Gül eder!”

Ufuk Büyükçelebi: “Derseniz ki Abdullah Gül mü Tayyip Erdoğan mı, Tayyip Erdoğan derim.”

Yılmaz Özdil: “Abdullah Gül’ün “hayır” blokunun Cumhurbaşkanı adayı olursa, Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğim."

Sabahattin Önkibar: “ Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Abdullah Gül’e tercih ederim.”

Ahmet Hakan: “Camia içindeki engin deneyimlerimden yola çıkarak... ‘Erdoğan çok sert, Gül ise şeker gibi adam’ zokasını yutmuşlara şunu söylemek isterim. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Ya da... Görünenlerin arkasında bir de görünmeyen vardır."

Muharrem İnce: "Gül mü, Erdoğan mı deseler, Erdoğan’a oy veririm."

Mehmet Barlas: "Ha Abdullah Gül, Ha Fethullah Gülen!"

KARDEŞLİK HUKUKU, VEFA DUYGUSU VE SİYASİ AHLAK

AKP'nin kurucu üyesi, yıllarca partinin karar organlarında görev almış, Milletvekilliği, Dışişleri Bakanlığı, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapmış Abdullah Gül, ömründe ki en ağır hakaretleri, galiz küfürleri, ahlaksız iftiraları, alçakça karalamaları AKP yönetimi, yandaş medya ve AK trollerden gördü!

Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu gibi makam, menfaat karşılığında transfer edilmiş isimler baş tacı edilirken; AKP'ye emek, çaba, zaman, ter, ömür harcamış Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu gibi isimler ise tu kaka...

Devrim kendi çocuklarını yemeye başladı!

Erbakan'a ve Milli Görüş'e ihanet ederken Erdoğan ve arkadaşları ile Numan Kurtulmuş ve avanesinin aklına nedense, "Kardeşlik hukuku, vefa duygusu ve siyasi ahlak" gelmemişti!

Sözde İslamcı medyada ki şaklabanların da bu kavramlarla arası hiç yoktu!

Ancak söz konusu Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu olunca Erbakan'a ihanet edenlerin aklına, "Kardeşlik hukuku, vefa duygusu ve siyasi ahlak" geliyor!

İşime, menfaatime, dünyalık hesabıma nasıl gelirse öyle...

Önce Saadet Partisinde Erbakan'a karşı Numan Kurtulmuş'a birlikte olan sonra ayrılıp HAS Partide politikaya atılan, ardından HAS Partiyi lağvedip makam uğruna Kurtulmuş'la birlikte AKP'ye devşirilen Adalet Bakanı Abdülhamid Gül, Abdullah Gül'e siyasi ahlak dersi vermeye kalkıyor!

Ancak Kemal Sunal filmlerinde görmeye alıştığımız sahneler şimdi hayatın gerçeği olarak karşımızda duruyor!

Siyasi düzenbazların ağzından da ahlak nedense hiç eksik olmuyor!

Mesud AKGÜL
 
Etiketlerzeki geçkil mesud akgül abdullah gül ahmet davutoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02