AHMET DAVUTOĞLU’NUN EL-AZİZ’DEN VERDİĞİ MESAJLAR

Erbakan'ın; "Milli Görüş'ün Minberi ve Hünkâr Mahfili" payesi verdiği El-Aziz'i Ahmet Davutoğlu'nun ziyareti ve verdiği mesajlar alabilenler için çok önemlidir!

30 Haziran 2019 Pazar 16:28 < GÜNDEM

DAVUTOĞLU’NUN EL-AZİZ’DEN VERDİĞİ MESAJLAR!
 
Öncelikle şunu belirteyim ki; Türkiye'deki İsrail PELİKAN'ın ilk operasyon yaptığı Ahmet Davutoğlu'nun PELİKAN ile savaş veren El-Aziz'i tercihi bir şuurdur!
 
Erbakan'ın; "Milli Görüş'ün Minberi ve Hünkâr Mahfili" payesi verdiği El-Aziz'i Ahmet Davutoğlu'nun ziyareti ve verdiği mesajlar alabilenler için çok önemlidir!
 
Davutoğlu'nun; Yeni FETÖ PELİKAN'I Türkiye ve AKP'nin gündemine ilk getiren El-Aziz'de toplantı düzenlemesi öylesine olamaz!
 
Erbakan Hocamız’ın verdiği paye ile El-Aziz’in Milli Görüş’ün Minberi olduğu bugün bir kez daha kanıtlandı. Davutoğlu 3 yıl sonra sessizliğini bozarak minberden tüm dünyaya hakkı haykırdı.
 
23 Haziran Seçimi ardından Tayip Erdoğan'ın Cumhur İttifakı ile de seçilemeyeceğini göstermesinin ardından Ahmet Davutoğlu'nun çıkışı manidardır.
 
%49,5 oyla AKP'nin en başarılı Genel Bakanı olan Ahmet Davutoğlu, El-Aziz'de partiyi kuşatan Yahudi PELİKAN'A ilk hamleyi yaptı!
 
Ahmet Davutoğlu'nun El-Aziz'den verdiği mesajların açık hedefi İsrailci PELİKAN! Milli derin devlet, PELİKAN'a odaklandı!

Türkiye'deki İsrail Ergenekon'u sonra FETÖ'yu linç eden milli derin devletin hedefinde PELİKAN var! Kurtuluşunuz yok PELİKAN!
 
Mesud AKGÜL
 
 SABETAYİST LAİK ZİHNİYET PROVOKASYONLARA BAŞLADI-AKP’DEKİ STRATEJİK KARARLARI PELİKAN ALIYOR!  TIKLAYIN 
 
 DAVUTOĞLU'NUN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN  TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül ahmet davutoğlu davutoğlu pelikan akp
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Ahmet Şanlı - 07 Temmuz 2019 Pazar 03:30
  Davutoğlu hakkında daha önceki yazılarınızı da hatırlıyorum. 180 derecelik dönüşün sebebi nedir?
  Editör Cevabı
  Yanlış hatırlıyorsunuz. Ahmet Davutoğlu'nu en baştan beri savunuyoruz. Aleyhinde yazdığımız tek bir yazı varsa çıkarın getirin... Arşivimiz bu sitede duruyor. Evet cevap bekliyoruz.
 • ahmet - 30 Haziran 2019 Pazar 22:13
  YAŞASIN MİLLİ DEVLET kahrolsun siyonizim ve işbirlikçileri
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02