AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ’NDEN ELAZIĞSPOR'LA İLGİLİ ORTAK AÇIKLAMA

Elazığspor’da yaşanan gelişmelerin ardından AK Parti Elazığ Teşkilatı tarafından bir basın bildirisi yayımlandı…

31 Ağustos 2018 Cuma 17:51 < SPOR


Elazığspor’da yaşanan gelişmelerin ardından AK Parti Elazığ Teşkilatı tarafından bir basın bildirisi yayımlandı…

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze tarafından yapılan ortak basın açıklamasında:

“Ak Parti kadroları olarak bizler Elazığspor’a her türlü desteği sağlamak için gayretlerimizi devam ettireceğimiz gibi bu konuda her türlü gayri meşru, gayri ahlaki ve gayri hukuki iş ve işleme müsaade etmeyeceğimizin de özellikle bilinmesini isteriz” denildi.

İşte Elazığspor'la İlgili Ortak Açıklama:

“Elazığ’ımızın en önemli marka değerlerinden biri olan Elazığspor’un içinde bulunduğu sıkıntılı süreçten çıkmasına yardımcı olmak amacıyla önceki gün Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in daveti üzerine bir toplantı yapılmıştır. Toplantıya Elazığ’da bulunan milletvekilimiz Metin Bulut aynı zamanda milletvekillerimiz Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Sermin Balık’ı temsilen katılırken, belediye başkanımız Mücahit Yanılmaz, İl Başkanımız Ramazan Gürgöze ve ilgili kurumların yöneticileri de toplantının katılımcıları arasında yer almıştır.

"PROJELER KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE ANALİZ EDİLMİŞTİR"

Elazığspor’un sürekli olarak maddi sorunlarla gündeme gelmemesi için ağırlıklı olarak kalıcı gelir getirici projeler üzerinde toplantıda değerlendirmeler yapılmış ve ifade edilen çeşitli projeler kapsamlı bir şekilde analiz edilmiştir. Bu değerlendirmeler içerisinde hukuksuz bir şekilde herhangi bir kurum yetkilisine baskı yapılması gibi bir durum söz konusu olmamıştır, olması da mümkün değildir.

"ÇÖZÜM TOPLANTISININ SABOTE EDİLMESİ BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYLE KARŞILANMIŞTIR"
 
Hal böyle iken, daha önceki Elazığspor’la ilgili gerçekleştirilen toplantılarda olduğu gibi konuşulan konuların çarpıtılarak kamuoyunun asılsız iddialarla manipüle edilip, çözüm toplantısının sabote edilmesi büyük bir üzüntüyle karşılanmıştır. Toplantıda konuşulmayan hususlar konuşulmuş, alınmayan kararlar alınmış gibi art niyetli, kamuoyunu manipüle edici, toplantıya katılanları töhmet altında bırakan değerlendirmeler küçük hesaplarla kamuoyunun gündemine taşınmıştır. Bizler, Elazığspor’un içinde bulunduğu girdaptan çıkması için her türlü gayreti göstereceğimiz gibi Elazığspor üzerinden milletimizin hukukunu çiğneyecek, şehrin kimliğini bozacak veya bir takım çevrelere rant sağlayacak durumlar karşısında daha önceki tutumumuzu ve konumumuzu koruduğumuzun da bilinmesinde yarar görmekteyiz.

"ALLAH TUZAK KURANIN EN HAYIRLISIDIR"

Elazığspor’u hedeflerine ulaşmak için siyasi tuzak aracı olarak kullanmaya çalışanlara “Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır” ayeti ile hatırlatmada bulunuyoruz. Sonuç olarak Ak Parti kadroları olarak bizler Elazığspor’a her türlü desteği sağlamak için gayretlerimizi devam ettireceğimiz gibi bu konuda her türlü gayri meşru, gayri ahlaki ve gayri hukuki iş ve işleme müsaade etmeyeceğimizin de özellikle bilinmesini isteriz. Aziz kamuoyuna saygılarımızla” 
 
Etiketlerelazığspor yönetimi elazığ ak parti transfer milletvekili
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02