AKP İKTİDARI GÖRKEMLİ İSTANBUL'UN FETHİ KUTLAMALARINI TERK ETTİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla İstanbul'un Fethinin yıldönümünün bu yıl kutlanmayışını değerlendirdi.

29 Mayıs 2019 Çarşamba 13:03 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından İstanbul Fethinin yıldönümünün bu yıl kutlanmayışını değerlendirdi.


Pelikan Örgütünün zaferi: AKP iktidarı görkemli İstanbul'un Fethi Kutlamalarını terk etti. Bizans'ın torunları rahatsız edilmiyor!

Karazangoçoğlu'nun Saadet Partisi İstanbul'un 566. Fetih Yıldönümü Kutlamasını yapmadı. Saadetçiler de artık "Bizans'ın Torunları"

AKP iktidarının iyi işlerini eleştiren Saadet Partisi İstanbul'un Fethini Kutlamamasını görmedi. Zira kendisi de kutlamadı.

Millî Görüş'ün "HAYRA MOTOR ŞERRE FREN" şiarına bağlılık gösteren yalnızca El-Aziz. Ey Millî Görüşçüler; #KIYAM devam ediyor!

Karazangoçoğlu'nun Saadet'i ile AKP'deki paralel yapı Pelikan'ın İstanbul'un Fethine bakışı aynı! Türkiye'deki İsrail'in marifeti. Millî Gazete İstanbul'un Fethinin 566. Yıldönümünün kutlanmayışını unutturmak için Ayasofya'yı istismar etmiş! O da İllüzyoncu!

İstanbul'un 566. Fetih Yılını kutlamayan Saadet Partisi kabuk yönetimi iktidar'a yüklenmek için Ayasofya'yı istismar ediyor!

Karazangoçoğlu iktidar aleyhine istismar etmek için bile Ayasofya'yı ağzına almıyor! Tabii ya, boru değil, Karazangoçoğlu bu!

Hani o bir YRP vardı; ne oldu ona? 29 Mayıs Fetih Günü bir etkinlik için bile ortalıkta yok. Galiba parti değil turşu kuruldu. İstanbul'un Fehinin 566. Yılının 29 Mayıs'ı turnusol kâğıdı gibi Bizans zihniyetini ortaya çıkardı. Gerçekten Karazangoçoğlu!

***

Ülke profilleri: İran-Güvenilmez. S.Arabistan-Yanaşma. İsrail-Haydut. Mısır-Fahişe. ABD-Domuz. Rusya-Ayı. Yunanistan-Küstah. Almanya-Korkutulmuş. Fransa-Puşt. İngiltere-Tilki. Hollanda-İnek. İsviçre-Tefeci. İtalya-Hovarda. İspanya-Boğa. Çin-Efsane. Hindistan-Mozayik. Japonya-Omurgasız. Pakistan-Yeniyetme. Kore-Bölüntü. Endonezya-Hayal. Malezya-Aşk. Türkiye-Küllerinden doğan Zümrüd-ü Anka.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi akp pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02