ASİLTÜRK YİNE RAHAT DURMUYOR

Geçtiğimiz günlerde Ergenekon'u savunan Kripto Ermeni Oğuzhan Asiltürk dilini bu kez Erbakan ve çocuklarına iftira için kullandı...

24 Şubat 2012 Cuma 02:34 < OĞUZHAN ASİLTÜRK
 

Yaptığı açıklamalarla partiye büyük zarar veren

ASİLTÜRK YİNE RAHAT DURMUYOR

 

Geçtiğimiz günlerde Ergenekon'u savunan Kripto Ermeni Oğuzhan Asiltürk dilini bu kez Erbakan ve çocuklarına iftira için kullandı. 

Asiltürk katıldığı bir programda Erbakan ailesinin teşkilatın mal varlıklarını zimmetlerine geçirdiğini söyledi.

 
21/02/2012 Konya Ticaret Odası’nda Saadet Partisi Tarafından Düzenlen ERBAKAN Haftası Etkinliklerine katılan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan’ın teşkilatın taşınmazlarını zimmetine geçirdi” dediği iddia edildi.

"ERBAKAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ"ni Erbakan ve ailesine iftira etkinliğine çevirmeye çalışan Oğuzhan Asiltürk'ün konuşmasının sonunda soru-cevap kısmına geçildi. İşte ne olduysa bundan sonra oldu.

Katılımcılardan birisi daha önce Oğuzhan Asiltürk'ün Bursa'da söylediğini iddia ettiği iftiralarla ilgili soru sordu  ve ortalık bir anda karıştı. Katılımcılar dövülerek salondan atıldı.

NecmettinErbakan.net’in haberine göre olay şöyle gelişti:
 
*** Katılımcının Sorusu: 11 Eylül 2011 Pazar Günü SP Bursa İl Teşkilatında Düzenlediği toplantıda "Erbakan Bey, zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti." diyorsunuz. Burada ise Erbakan'ın Üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz bu yaptığınız çift yüzlülük değil mi?  Manasında bir soru soruyor.

*** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: O söylediğimde gerçek bu söylediğim de gerçek

*** Farklı bir Katılımcı: O söylediğinin neresi gerçek! Cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca?

*** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi.

(diyerek bir önceki sözünü inkar ediyor. ERBAKAN Ailesi üzerinden de ERBAKAN Hocamızın, cihat paralarını ailesinin üzerine geçirdi iftirasında bulunarak, Ailesine ve Erbakan hocamıza tarihin en büyük iftirasını atmış oluyor...)

Not: Soru soran katılımcılar dövülüp salondan dışarı atılıyor.
Programı canlı yayınlayan yerel televizyon da bir anda yayını kesiyor.
 
İşte Konya TV den CANLI yayınlanan görüntü:


 
Asiltürk dava malları üzerinden Erbakan'a iftiralara devam ediyor.
Şebeke iş başında:
M.T
Etiketlererbakan oğuzhan asiltürk
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • ahmet kaya - 29 Mart 2012 Perşembe 18:42
  İl il gezip biat törenleri yaptıran Ağabey, destekçilerinin homurdanmaya başladığını görünce, son altın vuruşunu yaptığını zannetti.

  Görev verdikleri Zeynep Erbakan’ın psikolojik durumundan ve zaafından faydalanmak suretiyle Ablayı kardeşe ve bacıya karşı kışkırttı..
  Cin şişeden çıktı bakalım Milli Görüşçüler CİN'i tanıyıp tekrar şişeye koyabilecekler mi...
 • servet kaplan - 11 Mart 2012 Pazar 02:49
  allahını peyğamberini seven bu kişiyi saadet partisinden ne olur uzaklaştırsın yıllardır hocama cekdirdi şimdide ailesine cektirmek istiyor sayın fatih erbakan bu kişinin oyununa gelme otuzbeş yıldır hizmetinde bulunduğum partimden bunun gibi kişilerin yüzünden ayrıldım allah bunların şerrinden korusun .hocam bunların şerrinden korktuğu için sabreddi ak koyun kara koyun mezara girince belli olur çünki kendilerini öyle saklıyorlarki bunları tanımak büyük bir iş.tanıyanlardan biride benim allahım bu insanlardan samimi hizmet ehlini korusun.
 • Ali çınar - 07 Mart 2012 Çarşamba 14:47
  Bundan önce Numan KURTULMUŞ konusunda yanılmıştım.Hatta EL-AZIZ lı yöneticilerle tartışmaya dahi girdim.Bundan sonra EL-AZIz haberlerini dikatli takip edeceğim.Bir Milli Görüşçü olarak bir daha yanılmak istemem.EL-AZIZ'a teşekkür ederim.Ama Milli Görüşçü kardeşlerim fazla yüklenilmesin Çünkü ahir zamanda''DECCAL FİTNESİNİ'' yaşıyoruz.''...Tam bitti derken yeni bir fitne çıkacak....''HADİSİ ŞERİF
 • husameddin hurşid - 25 Şubat 2012 Cumartesi 11:00
  İlk izlediğimde Asiltürk'ün cırtlak bağırışı yüzünden neredeyse ekranı dövecektim. Ama şimdi düşünüyorum da Konyalılar'ın tepki vermemesi Oğushanı bütün terbiyesizliğiyle salonda tek başına çırılçıplak bırakmış. Eğer orada bir protesto olsaydı medya protestoyu haber yapar ve oğushan'ın terbiyesizliği kaynardı. Fakat böylesi çok daha iyi olmuş. Bırakalım kendi kendini rezil etsin. Kamalak oradamısın Alooooo!!!
 • Osman Gürses - 24 Şubat 2012 Cuma 21:23
  Oğuzhan Asiltürk'ün şimdiki misyonu Saadet Partisi'ni, Erbakan ve ailesini, Millî Görüş'ü karalayıp itibarsızlaştırmak, gözden düşürmektir. Buna müsaade etmek onun suçuna da günahına da ortak olmaktır.
 • Mehmet şafak - 24 Şubat 2012 Cuma 14:43
  Erbakan ve ailesine iftira atmak için "ERBAKAN HAFTASI"nı kullanan bu adamı değil O'nu kuzu kuzu dinleyen Milli Görüşçüleri kınıyorum. Zat-ı Muhteremin partiye ilk girdiği günden bu yana görevi bu zaten... Fakat hala bu kriptoları lider kabul edip peşinden gidenlere ne demeli bilmiyorum!... Oğuzhan ve şürekası ERBAKAN HAFTASI programları çerçevesinde konuşmacı olarak daha çok yere gidecekler... Bakalım hele bunlara kim dur diyebilecek, merakla bekliyorum...
 • husameddin hurşid - 24 Şubat 2012 Cuma 11:10
  Dikkat ettiyseniz Oğuzhan önce beyin sürçmesi yaşıyor evet diyor ve hemen hayırla bastırıyor. Allah'ım ne olur Oğuzhan bu konuşmayı Elazığ da yapaydı. Bu film Konyalılar için bir utanç vesikası olmakla beraber Mustafa Kamalak bey derhal gereğini yapmalıdır.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41