BAŞKAN ERDOĞAN’IN PELİKAN İLE İMTİHANI-SP'NİN GENEL MERKEZ BİNASI-JÖN TÜRKLER’İN MASKESİ PAYİTAHT A

Başkan Erdoğan’ın Pelikan ile imtihanı-SP'liler, kısa sürede genel merkez binası alacak parayı nereden buldu? Jön Türkler’in maskesini Payitaht Abdülhamid düşürüyor?

28 Nisan 2019 Pazar 22:37 < GÜNDEM


BAŞKAN ERDOĞAN’IN PELİKAN İLE İMTİHANI!
 
Erdoğan: "İstanbul ve Ankara'yı biz kaybetmedik esasen kazandık!" Bu söylediğine kendisi de gerçekten inanıyor mu merak ediyorum?
 
Erdoğan: "İçimizde bize yanlış yapanlar var; yenilir yutulur cinsten değil!"
 
Umarım Başkan Erdoğan PELİKAN örgütünü kastediyordur!
 
Peki PELİKANCILAR kim?
 
Eski FETÖ ve PKK'dan devşirmeler. Ganimet düşkünü kerkenezler. Hazıra konanlar. Yanaşmacılar. Güce tapanlar…

Aslında AKP'yi Erbakan'ın önünü kesmek, Millî Görüş iktidarını önlemek için Türkiye'deki İsrail kurdu. Erbakan da AKP'ye oynadı.

AKP'yi iktidarda yönlendiren Millî Derin Devlet TÜSİD'ın fabrika ayarlarından uzaklaştırarak Millî Görüş politikalarını uygulattı.

Pelikan Örgütü AKP'ye yanlış adaylar göstererek neden olduğu oy kaybını "MHP ile ittifak yaramadı" şeklinde dezenforme etme gayreti içinde!

Bu arada; Türkiye'deki İsrail'in AKP'yi TÜSİAD'ın yaptığı fabrika ayarlarına geri döndürme çabalarını Bilge Temel Karazangoçoğlu’nun da desteklemesi dikkatlerden kaçmıyor!

Yahudi; Pelikan Örgütüyle AKP'yi yeniden ele geçirme çabasında. Zaten kendi kurdurduğu AKP'yi iktidarda Millî Derin Devlete kaptırmıştı.

*****
 
Başkan Erdoğan, Encümen yasasından bahsetti. Türkçesi “Muhalefet belediye başkanlarını çalıştırmayacağım” diyor! Bu yaklaşım doğru mu?
 
17 yıldır genel ve yerel iktidar olan AKP, mevcut encümen yasasını değiştirmedi de 31 Mart'tan sonra mı fark etti yanlışlığı?
 
Başkan Erdoğan yanlış adım ve hamlelere imza atıyor! Encümen yasası değişikliği AKP'ye olan toplumsal öfke/düşmanlığı körükler!
 
AKP'nin encümen yasası değişikliği, muhalif partilere, "halka hizmetimiz iktidar gücüyle engelleniyor" propagandası imkânı tanır!
 
AKP'nin Kızılcahamam kampına Binali Yıldırım katılmadı. Dikkat; İsrailci PELİKAN'IN Erdoğan ile arasını bozduğu son kişi Binali Yıldırım!
 
Binali Yıldırım: “Ben kaybedilmiş bir seçimi kazanmak için uğraşacak biri değilim. Sadece verilen oylara sahip çıkıyorum!” dedi.
 
SP'LİLER, GENEL MERKEZ BİNASI ALACAK PARAYI NEREDEN BULDU?
 
İngiliz Temel, bir özgül ağırlık lafıdır söyleyip duruyor. Demokrasi de özgül ağırlığı yüksek olan parti iktidara mı geliyor?
 
Erbakan'a ihanet edip Milli Görüş'ün ebedi düşmanı kişi ve kurumlarla aşna fişne olan SP'nin özgül ağırlığı kaç grammış?
 
Yani Karazangoçoğlu "Az oy alsak da özgül ağırlığı en fazla olan partiyiz" diyerek Yahudi desteğinden bahsediyor, anlıyorsunuz değil mi?
 
Partiye aidat ödemeyen, Milli Gazete/Hicret takvimi paralarını iç eden SP'liler, kısa sürede genel merkez binası alacak parayı nereden buluyor sanıyorsunuz?
 
"Çamlıca Camiine ne gerek var?" diyen SP, %1'lik parti için alışveriş merkezi hüviyetinde şaşalı bir bina tutmuş. Bak şu İngiliz'e!
 
"5 ver, 10 ver. Gönlünden ne koparsa" diyen SP kabuk yönetimi öyle bir genel merkez binası tuttu ki ancak Yahudi parasıyla alınır!
 
FETÖ, Yahudi parasını örtmek için hizmet, zekât, sadaka diyordu! SP ise Yahudi parasını kamufle için, "gönlünden ne koparsa" dedi!
 
SP ve Milli Gazete asla sahip çıkmadıkları Erbakan projelerini yalnızca AKP'nin başına vurmak için tokmak gibi kullanıyor!
 
"Okullar olmasa MEB'i yönetmek kolay" diyen bakan gibi İngiliz Temel için de ülkeyi yönetmek çok kolay! Nasıl olsa her şey israf!
 
İngiliz Temel'in, "israf" diyerek dışladığı hizmet ve yatırımlara bakınca, "SP iktidara gelirse ne yapacak?" diye merak ediyorum!
 
Nerede bir Türkiye düşmanı varsa SP kabuk yönetimi onlarla birlikte. SP'nin Cihangir vekili İslam; S. Demirtaş ve E. Erdem'i savunmuş!
 
JÖN TÜRKLER’İN MASKESİNİ PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DÜŞÜRÜYOR?
 
Payitaht Abdülhamid dizisinde Rothschild'in hizmetkarının adı Sam! Nedense aklıma SP'nin seçim maskotu ‘Dürüst Sami’ geldi!
 
Dünyada Siyonist Hanedanlar patronu Rothschild'leri bir TV dizisiyle deşifre eden tek dizi Payitaht Abdülhamid, tek ülke Türkiye!
 
Payitaht Abdülhamid'de Rothschild: "Medyanın kara propagandasıyla bir sonuç alamadık. Kan dökülmesi, darbe ve ihtilal şart!"
 
Payitaht Abdülhamid'de Jön Türklerin; Siyonist Rothschild'lere hizmet eden şuursuz kuklalar olduğu gerçeği ne güzel anlatılıyor!
 
*****
 
Fenerbahçe Ali Koç'tan; Saadetçiler İngiliz Temel'den kurulmadıkça rahat yok!

Taraftarllarına bakılırsa iki tarafta halinden memnun. Değme sarhoşa düşene kadar!
 
Mesud AKGÜL

 PELİKANCI YAPI VE KILIÇDAROĞLU’NA YAPILAN SALDIRI / ERDOĞAN'A, "AYAĞINI DENK AL" MESAJI MI?  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül saadet partisi tayyip erdoğan temel karamollaoğlu pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02