“BİR ÜLKE AŞİRET GİBİ AİLEYLE YÖNETİLEMEZ" SAADET PARTİSİ’Nİ NASIL YÖNETİYORLAR?

Devşirme İngiliz Temel, damat bakan nedeni ile CB Tayyip Erdoğan'a böyle yüklenmiş.Oğuzhan Asiltürk'ün aile şirketine dönüştürdüğü SP'den bir kaç isim...

08 Haziran 2019 Cumartesi 14:01 < GÜNDEM

Devşirme İngiliz Temel, damat bakan nedeni ile CB Tayyip Erdoğan'a böyle yüklenmiş...

Dürüst olmak gerekirse damadı biz de sevmeyiz. Zaten babasını da sevmezdik. Adı Sadık, lakin kendisi değildi. Zaten sevgisizliğimiz, antipati duymamız da bu yüzdendi. Başkaca bir nedeni ve kişisel bir sebebi yok.

Tayyip Erdoğan ailesinden sadece bir kişiyi bakan yapmış. İyi mi yapmış?..

Gelelim bizim cenaha…

Oğuzhan SAHTETürk bir oldubitti ile kendini YİK Başkanı ilan etti ve kaç zamandır da Milli Görüş lideri olarak takdim ettiriyor kendini.

İşte Oğuzhan ÇakmaTürk'ün aile şirketine dönüştürdüğü SP'den bir kaç isim:

Saadet Partisi Genel Başkanlığına dünürü Temel Karamollaoğlu'nu getirdi.

Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanlığına gelini Ebru Asiltürk'ü, Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları Başkanlığına ise diğer gelini Negahan Gül Asiltürk'ü getirdi. (Negahan Gül Asiltürk Yasin Hatipoğlu'nun kızıdır da aynı zamanda)

Saadet Partisi GİK üyeliğine yeğeni Celal Asiltürk'ü, Saadet Partisi GİK üyeliğine, Genel Başkan Yardımcılığına, Sosyal İşler ve Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevlerine ise yeğeni Fatih Aydın'ı getirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Başdanışmanlığına kızı Şeyma Karamollaoğlu'nu (Oğuzhan SAHTETürk'ün kızı Şeyma Devşirme İngiliz Temel'in oğlu Ömer Karamollaoğlu ile evli)

İstanbul teşkilatında yeğeni Murad Asiltürk'ü ve daha düne kadar Malatya il başkanı olarak diğer bir yeğeni Mehmet Kaya Asiltürk'ü getirdi.

Temel Karamollaoğlu'nun "Bir ülke aşiret gibi aileyle yönetilemez" sözü Saadet Partisi'ni aile şirketine çeviren Oğuzhan SAHTETürk için de geçerli midir acaba?

Hiç değil; İki dünür (Oğuzhan-Temel) Saadet Partisi'ni politbüro yöntemi ile yönetiyor.


 
Etiketleroğuzhan asiltürk temel karamollaoğlu saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02