BİR YAHUDİ İLLÜZYONU DAHA/İRAN’IN ABD DRONUNU VURMASI-ÖCALAN’IN “TARAFSIZ KALIN” ÇAĞRISI!

Bir Yahudi İllüzyonu Daha/İran’ın ABD Dronunu Vurması-Öcalan’ın “Tarafsız Kalın” Çağrısı! AKP’deki Kardeşlik Hukuku!

21 Haziran 2019 Cuma 14:07 < GÜNDEM


BİR YAHUDİ İLLÜZYONU DAHA / İRAN’IN ABD DRONUNU VURMASI!
 
Küresel Yahudi medyası İran'ın ABD İHA'sını vurması gibi askeri anlamda son derece basit bir eylemi büyük bir zafer gibi sunuyor!
 
Türkiye'nin Fırat ve Zeytin Dalı ile Pençe Harekâtını görmeyen Yahudi medyası İran'ın ABD dronunu vurmasını manşetlere taşıdı!
 
İran'ı büyütüp İslam dünyasının lideri yapmak için fırsat kollayan Yahudi medyasını yeni tezgâhı İran'ın ABD İHA'sını vurması!
 
Türkiye'nin Suriye, Irak, Akdeniz ve S-400 olayında Batı'ya meydan okuması; İran'ın ABD dronunu vurmasıyla gölgelenmeye çalışılıyor!
 
Dünya Yahudi medyası yedi sütun manşetten resmen İran'ın reklamını yapıyor! Neden?
 
ABD Kongresi Trump'ın savaş açma yetkisini iptal eden tasarıyı kabul etti! Neden? ABD'nin İran'ı vurmasını engellemek için!
 
Türkiye; Fırat/Zeytin Dalı ve Pençe operasyonunda İsrail/Batı ittifakı ile fiilen savaş yürütürken, Türkiye’deki İsrailcilerin gündeminde de İran'ın vurduğu İHA var!
 
Hep dikkat çektiğimiz gibi; Yahudi medyasının illüzyon becerisine en güzel örneklerden birisi de; İran'ın ABD dronunu vurmasını dünyaya büyük zafer gibi sunmuş olmasıdır!
 
İran'ın ABD dronunu vurmasını Yahudi öyle şişirdi ki sanırsın savaş gemisini batırmış! Ulan altüst bir dron! BİM'de 250 TL!
 
DİKKAT: S-400'lerin Türkiye’ye teslim tarihi 15 Temmuz 2019! Niye 15 Temmuz? Mesaj anlaşıldı mı? Sokak anlamasa da İsrail anladı!
 
ÖCALAN’IN “TARAFSIZ KALIN” ÇAĞRISI!
 
Öcalan'ın HDP seçmenine, "Tarafsız kalın" çağrısı Kandil-HDP-İmralı arasında büyük bir çatışma ve çatlak oluşturacağı kesin!
 
İmralı'dan yapılan, "Tarafsız kalın" çağrısı Kandil-HDP-PKK bloğunda ayrışma ve kavgayı körükleyecek! Bu neresinden bakarsanız güzel bir gelişme, ancak şu hususları da dikkatlerinize sunmakk istiyorum.

Öcalan'ın HDP seçmenine, "Tarafsız kalın" tavsiyesi Türkiye'deki İsrail'i çok rahatsız etmiş olacak ki aleyhte yayın yapıyorlar!
 
"PKK-Kandil-HDP İmamoğlu'nu destekliyor" fikrine karşı çıkan Yahudi medyası/akademiyası; Öcalan'ın tarafsızlık çıkışına isyan etti!
 
Türkiye'deki İsrail medyası/akademiyası; Öcalan'ın tarafsızlık isteğine karşı çıkarak HDP seçmenine yönelik,"APO'yu dinleme" diyor!
 
Terörist başı Öcalan, İmamoğlu'nu adres göstermeyince Yahudi/medyası akademiyası tarafından linç kampanyasına tutuldu! Vay be...
 
Terörist başı Öcalan'ın tarafsızlık isteğine Kandil ve HDP olmaz dedi! Neden? Çünkü PKK'nin lideri Öcalan değil; İsrail/MOSSAD'dır!
 
Çözüm Sürecinde AKP'yi terör ile işbirliği yapmakla suçlayan Yahudi medyası; HDP seçmenine, "APO'yu değil, bizi dinleyin" diyor!
 
APO'nun 23 Haziran'da tarafsız olunması görüşü İsrail ile Türkiye'deki İsrail'in işine yaramayınca terörist başını linç ettiler!
 
Sen neymişsin be Ekrem İmamoğlu! Yahudi medyası/akademiyası senin için PKK elebaşı Öcalan'ı bile linç etmekten çekinmedi!
 
AKP’DEKİ KARDEŞLİK HUKUKU!
 
Bugüne kadar defalarca gerekçelerimizi de ifade ederek dikkat çektik! CB Erdoğan’ın son günlerde seslendirdiği konular B. Yıldırım’a değil E. İmamoğlu’na yarıyor diye!
 
Başkan Erdoğan, Binali Yıldırım'ın gençlere internet hediye vaadini eleştirdi!  Hani kardeşlik hukuku? Nerede kaldı bu hukuk?
 
AKP eski Ankara Milletvekili Aydın Ünal, AKP'nin 23 Haziran kampanyasının Ekrem İmamoğlu'na yaradığını ifade etti! Aklın yolu bir!
 
*****
 
Şevket Kazan'ın hukuk bürosu çalışanı avukat Adalet Bakanı Abdülhamid Gül, AGD'yi ziyaret etmiş! Vay kripto AKP'li AGD vay...
 
Mesud AKGÜL

 O. BEYAZTÜRK'ÜN YETİŞTİRMESİ ÇIFIT METE GÜNDOĞAN NEDEN PARLATILIYOR!  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül abd iran siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02