BU SOMUT BEKA SORUNU NEDEN ALGILANAMIYOR?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

14 Mart 2019 Perşembe 08:45 < GÜNDEM
BU SOMUT BEKA SORUNU NEDEN ALGILANAMIYOR?
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
 
Süper güç ABD bölücü terör örgütü PYD'ye binlerce tır silah verip yığınak yapmışken bu somut BEKA SORUNU neden algılanamıyor? Toplumu iç ve dış tehditlere karşı uyararak bilinçlendirecek olan medya ve akademiya Türkiye'nin somut BEKA SORUNUNU yok sayıyor!
 
Yönetime talip muhalefet partilerinin ittifakı Türkiye'nin BEKA SORUNU yok diyor. Toplum olayı politik söylem olarak algılıyor. Muhalefetin dikkat çekeceği ülkenin BEKA SORUNUNU iktidar dillendiriyor. Sorunu inkâr sınırdaki askeri yığınağa kamuflaj oluyor!
 
Medya, akademiya ve muhalefetin yok saymasıyla ülkenin BEKA SORUNU bir seçim retoriğine dönüşüyor. Toplum olayı algılayamıyor. Türkiye ile 40 yıldır savaşan bölücü terör örgütüne ABD'nin sınırda yaptığı korkunç yığınak ÜLKENİN BEKASI için tehdit olmaz mı?
 
ABD ve müttefiklerinin komşu Irak ve Suriye'de yaptıkları ortadayken Türkiye'nin BEKA SORUNU yok demek gaflet mi, ihanet mi? Türkiye'nin BEKA SORUNUNU inkâr, 1 Mart Tezkeresinin hesabını sormak için fırsat kollayan Pentagon'un planlarına hizmettir.
 
Nil'den Fırat'a kadarki Büyük İsrail Arzımevud sınırlarına Kıbrıs ve Türkiye'nin Güneydoğusu dâhildir. Beka sorunu bundan! Türkiye'nin BEKA SORUNU yok diyenler Büyük İsrail'in Arzımevud emellerini kamufle etme politikasına hizmet etmektedirler.
 
Tek süper güç ABD ve müttefikleri Büyük Ortadoğu Projesi için 22 İslam ülkesini kapsayan Afganistan ve Irak işgalini başlattı. Başkan Bush Irak'ı işgalinde YA BİZİMLESİNİZ YA DÜŞMANIMIZ dedi. Türkiye 1 Mart Tezkeresini reddederek BEN SİZİNLE DEĞİLİM dedi.
 
BEKA SORUNU 1 Mart Tezkeresiyle başladı. Ergenekon darbe planları, Gezi Parkı eylemleri, FETÖ darbe girişimleri de tezahürleriydi. İçeriden yapılan girişimlerden sonuç alınamayınca Pentagon bölücü terer örgütü PYD ile birlikte Suriye sınırına yığınak yaptı.
 
FETÖ kamuflajlı 15 Temmuz NATO saldırısına, Türkiye Fırat Kalkanı Harekâtını başlatıp Zeytin Dalı ile takviye ederek cevap verdi. İsrail güdümündeki Pentagon Başkan Trump'a rağmen eğitip donattığı PYD ile yığınak yaparak Türkiye'ye saldırı hazırlığında.
 
Türkiye'nin yadsınamaz BEKA SORUNUNU illüzyoncu medya/akademiya hokus-pokus ile yokmuş gibi gösteriyor. Muhalefet de palyaçosu! İsrail'in en etkin gücü Türkiye'deki İsrail. Sermaye, medya, akademiya ve muhalefet ittifakı Yahudi'nin kontrolünde. Dahası var!
 
Yahudi sermayeli süper market zincirleri Türkiye'de ekonomik terörün tetikçiliği misyonu ile hareket ediyorlar. Yahudi güdümlü illüzyoncu medya/akademiya her olaydaki İsrail parmağını hokus-pokus yaparak gizleme misyonunuyla hareket ediyor. Gezi Parkı Eylemleri 81 ilin 80'inde gerçekleştirilirken Yahudi sermayesi pervasızca açık destek verdi.
 
Siyonizm ve yerli uzantısı Kemalist vesayet rejimiyle mücadelenin adresi Millî Görüş temsilcisi Saadet Partisi Yahudi işgalinde! 17 yıllık iktidarında İsrail'le kanlı bıçaklı olan AKP; Soros Vakfı uzantısı Pelikancı Örgütün kıskacında!
 
Türkiye'deki İsrail'le mücadele edip toplumu bilgilendirecek, bilinçlendirecek, Yahudi'den azade bir kurum, kuruluş, örgüt yok! Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki İsrail'le mücadelede millî derin devlet destanlar yazsa da toplum çekeceğini çekiyor!
 
(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil akp siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02