CBHS'NE KİMLER NEDEN KARŞI?MİLLİ GAZETE DE MUHALİF!-YAHUDİ’NİN PROPAGANDA GÜCÜ VE TRUMP'IN ÖLÜM HABE

CBHS'ne kimler neden karşı?Milli Gazete de muhalif!-Yahudi’nin propaganda gücü ve Trump'ın ölüm haberi-İki CHP var!

03 Temmuz 2019 Çarşamba 12:52 < GÜNDEM

 
CBHS'NE KİMLER NEDEN KARŞI?
 
Bahçeli'nin," Mart'ta Ankara ve İstanbul kaybedilirse CBHS'ne saldıracaklar" öngörüsünü yapan tek bir AKP'li yetkili var mı?
 
CBHS referandumunda halkın verdiği %52 oyu görmeyen Yahudi medyası 23 Haziran'daki 800 bin fark üzerinden algı operasyonu yapmaya devam ediyor!
 
Türkiye'deki İsrail her daim en şiddetli tepkiyi milletin ve ülkenin en kıymetli değerlerine yaptı! Şimdi de CBHS'ne saldırıyor!
 
2017 referandumunda CBHS'ne verilen 25.157.025 destek oyunu; Türkiye'deki İsrail, 23 Haziran'daki 800 bin oyla örtmeyi başardı!
 
İP'siz Akşener, 23 Haziranı millet Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni istemiyor şeklinde okuyor! 31 Mart'ta İP tek belediye kazanmadı! Bunu da okusa ya…
 
17 yıldır AKP'nin tüm seçimleri kazanmasını, "Millet Kemalizm'i istemiyor" diye okumayanlar; 23 Haziran'ı CBHS aleyhine kullanıyor!
 
31 Mart ve 23 Haziran'ı millet CBHS'ni reddediyor diye okuyanlar... Bu millet 60 yıl CHP'yi iktidara taşımadı! Bunu da okuyun!
 
MİLLİ GAZETE DE MUHALİF!
 
Yahudi’nin ekmeğini yiyen onun kılıcını sallar! Yahudi'nin en başından itibaren karşı çıktığı CBHS'ne Milli Gazete de muhalif!
 
Türkiye'deki İsrail'in 31 Mart/23 Haziran sonuçları bahanesiyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne yüklendiği dönemde Milli Gazete manşetten destek vermiş!
 
Erbakan'ın MNP ve MSP döneminden itibaren desteklediği Başkanlık Sistemine karşı Milli Gazete Mckinsey şirketinin eseri diyor!
 
Milli ve yerli tüm konularda Milli Gazete Türkiye'deki İsrail ile aynı paralelde yayın yapıyor! Örnek: CBHS… Her ikisi de karşı!    
 
Milli Gazete'nin İsrail politikalarına uygun yayın yaptığı bugünkü manşetinden belli! İsrail gibi Milli Gazete de CBHS karşıtı!
 
Milli Gazete, "CBHS McKinsey şirketi yapımı" diyerek algı operasyonuyla Türkiye'deki İsrail'e koltuk değneği oldu! Doğrusunu söylemek gerekirse Gayrı Milli Gazete’ye çok yakışıyor!
 
CBHS'ne McKinsey imalatı diyen Milli Gazeteye bir soru! Madem öyle Türkiye'deki McKinseyciler neden CBHS'ne şiddetli düşmanlar?
 
YAHUDİ’NİN PROPAGANDA GÜCÜ VE TRUMP'IN ÖLÜM HABERLERİ!
 
Dünya insanlığı ile büyük kitlelerin Yahudi’nin propaganda gücüne karşı ne kadar çaresiz olduğu Trump'ın ölüm haberiyle anlaşıldı!
 
G-20'de Türkiye'yi destekleyen Başkan Trump, Siyonizm tarafından öldürülmekle tehdit edildi! Öldü haberi yalan ama niyet kesin!
 
Trump öldü haberi yalanlandı! Siyonizm'in Trump'ı öldürmekle tehdit ettiği kesin! G-20'de yaptıklarının cezası ölüm deniliyor!
 
İnsanlık neden Yahudi'nin siyasi komplolarına karşı aciz? Çünkü Yahudi sahnenin gerisinde! Sana sahnedeki aktörleri gösteriyor!
 
Geniş kitle salt 5 duyu organının algıladıklarıyla hareket ettiği için Yahudi'nin derin küresel komplolarından bi haber yaşıyor!
 
Siyasi denklemleri medyanın propagandasıyla oluşturulan algılarla anlayan kitlelere derin gerçekleri anlatmakta zorlanıyoruz.
 
Dünyanın en değerli hakikat ve gerçekleri 5 duyu organının algılayamadıklarıdır! Allah'ın varlığı gibi... Siyasette de böyledir!
 
İKİ CHP Var!
 
İki CHP var. Birincisi milletin değerleriyle barışmak isteyen CHP! Diğeri klasik 90 yıllık din düşmanlığı felsefesini savunan CHP!
 
Milletin değerleriyle barışmak isteyen CHP'nin hamlelerini kurumsal din düşmanı CHP yandaşları provoke edip başarısız kılıyor!
 
*****
 
CB YİK üyesi Arınç, maaş artışı tepkisine karşı, "yetki Erdoğan'da" diyerek Erdogan'ı toplumda hedef yaptı! Tipik Yahudi karakteri!
 
*****
 
İktidar yanlısı diye bilinen yandaş medya eğer CHP'ye dümeni kırmadıysa CHP'li belediyelerin işten attığı işçilere niye duyarsız?
 
*****
 
Suriyeli Müslümanlara ırkçı/faşist yaklaşımla sürekli öfke ve kinle saldıran Ümit Özdağ ile Sinan Ogan Selanikli mültecidir!
 
Mesud AKGÜL

 SİYONİZM'İN TASARLADIĞI TOPLUMSAL ÜST KİMLİK LGBTİ'DİR - SABETAYİSTLER; SURİYELİ MÜSLÜMANLARA KARŞI  TIKLAYIN 
 
 
Etiketlermesud akgül siyonizm chp abd medya milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02