CHP KIRMASI CİHANGİR İSLAM’DAN ÇAMLICA CAMİSİNE ÇİRKİN BENZETME!

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Çamlıca Camii'ne skandal bir benzetme yaptı. Cihangir İslam'ın akıllara durgunluk veren açıklamaları büyük tepki topladı...

05 Mayıs 2019 Pazar 11:16 < GÜNDEM
 
63 bin kişinin aynı anda ibadet edebileceği Türkiye’nin en büyük camisi Çamlıca Camii'ne Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam skandal bir benzetme yaptı. Cihangir İslam'ın akıllara durgunluk veren açıklamaları büyük tepki topladı.
 
Genel Başkanı Temel Karazangoçoğlu'na özenen CHP kırması Cihangir İslam, Şirin Payzın'ın sorularını yanıtlarken; Çamlıca Camisiyle ilgili soruya: "Çamlıca Camii kişisel bir iz bırakmak için yapıldıysa tarihte bunu en iyi yapan firavunlardır" dedi.
 
Kemalist dönme Cihangir Gayri Müslim'e birileri hatırlatsın! Firavunlar tarihe iz bırakmak için Camii değil Piramit yapmışlar! Bilmiyor mu?
 
Atalarımız boşuna kör ile yatan şaşı kalkar dememiş! CHP/HDP ile ittifak kuran SP yönetimi her gelişmeye şaşı bakıyor artık!
 
CHP'liler bile artık camii düşmanlığı yapmazken; SP kabuk yönetiminin Çamlıca Camii'ne dil uzatmasına sessiz kalan Saadetçiler mürteddirler!
 
Erbakan ve Milli Görüş düşmanlarıyla can ciğer kuzu sarması olarak tarihe firavunluk imzası atan SP Çamlıca Camii'ne kökten karşı!
 
Osmanlı'dan kalan Camileri kapatıp ahıra çeviren CHP zihniyeti ile bir olan sapkın SP'nin Çamlıca Camisiyle harp etmesine şaşıranlara şaşmak lazım!
 
Ne demişti İngiliz Temel: “Çamlıca Camii israftır!” Çömezi C. Gayri Müslim ne diyor: “Çamlıca Camii firavunluktur!”
 
Erbakan'a iftira atıp düşmanlık ederek firavunluğun dik alasını yapan SP yönetiminin bekçisi C. Gayri Müslim firavun kölesidir!
 
Kemalist artık C. Gayrı Müslim bilsin ki; çağdaş firavun Siyonizm'in işbirlikçisi partilerle ittifak kurmak da firavunluğun daniskasıdır!
 
Çamlıca Camiine, "Kişisel iz bırakmak firavunluk" diyen C. Gayri Müslim bilmez mi ki firavun nesli Camii düşmanıdır! Kendisi gibi!
 
SP'li Kemalist kırma C. Gayri Müslim'e bir sual. "Tarihe kişisel iz bırakmak için hangi firavun Camii yaptırmış?" Adını söyle!
 
Çamlıca Camii açılışını sözde iki İslamcı gazete haber yapmamış! Yeni Asya ve Yeni mesaj! Çakma İslamcılara Çamlıca Camii demek ki çok batmış!
 
Çamlıca Camii'nin girişine “Saadet Partililer giremez” diye bir levha asılsa olur mu? Bence Camiye düşmanlık etmek kadar ayıp kaçmaz!
 
Hatta; Saadet Partisi kabuk yönetimi ile Saadetçiler vakit ya da teravih için Çamlıca Camii'ne değil; Fener Rum Patrikhanesine gitsinler!
 
Çamlıca Camii'ne düşmanlık eden SP'li Cihangir Gayri Müslim de, soyadındaki İSLAM'I kaldırıp yerine YAHUDİ'Yİ eklese çok yakışır!
 
İslam'ın sembollerinden olan Camilere açıkça düşmanlık eden SP yönetimine karşı başlattığımız #KIYAM'a katılmayanlar bilsin veya bilmesin Camii düşmanlarıdır!
 
Kemalist artık İngiliz Temel ve C. Gayri Müslim'in Çamlıca Camii çıkışına en fazla Sabetayist Yahudilerin sevinmesinin anlamını bilmeyenden her şey olur ama asla Milli Görüşçü olmaz!
 
Mesud AKGÜL

 BAŞKAN ERDOĞAN’IN PELİKAN İLE İMTİHANI / SP'NİN GENEL MERKEZ BİNASI / JÖN TÜRKLER’İN MASKESİ PAYİTAHT ABDULHAMİD'DE DÜŞÜRÜLÜYOR  TIKLAYIN 


 
 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02