Mimar Erbakan, Usta Tayyip Erdoğan Türkiye’nin Milli Para ve Faiz Hamlesi

Dolar ile TL’nin nefes kesen mücadelesi sürüyor. Terörden netice alamayan batılı güçlerin döviz ve ekonomi saldırısı püskürtüldü. Türkiye Siyonizm’in hamlesine altın ve Türk Lirası ile cevap verdi. Milli duyarlılığı artan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine dolar bozdurma seferberliği başlattı. 09 Aralık 2016 Cuma 23:46<------------------------------------------------------------------------------------------>
MİMAR ERBAKAN, USTA TAYYİP ERDOĞAN
TÜRKİYE’NİN MİLLİ PARA VE FAİZ HAMLESİ

Dolar ile TL’nin nefes kesen mücadelesi sürüyor. Terörden netice alamayan batılı güçlerin döviz ve ekonomi saldırısı püskürtüldü. İslam dinarı için harekete geçen Türkiye Siyonizm’in hamlesine altın ve Türk Lirası ile cevap verdi...

Milli duyarlılığı artan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine dolar bozdurma seferberliği başlattı. Milli Görüş Lideri Ebakan’ın 3 kağıt oyunu olarak nitelendirdiği emperyalist oyunlar bir bir bozuluyor. Dünyanın bütün mazlumları ‘Yeniden Büyük Türkiye’ ve ‘Yeni bir Dünya’ için artık gün sayıyor.

Millî Görüş Lideri Erbakan’ın “Önce ahlak ve maneviyat” ile “Maddeten ve manen kalkınmış yeniden büyük Türkiye” sloganları ile başlattığı ve 50 yıldır milletimizin geleceğini belirleyen kutlu yürüyüş devam ediyor.

Siyonizm’in kurduğu zulüm dünyasından kurtulmak için Büyük Lider Erbakan’ın 1969’dan itibaren başlattığı İslam BM`si, İslam Dinarı, İslam Ortak Pazarı ve İslam NATO’su gibi büyük hedefler doğrultusunda epey mesafe alan ülkemiz ve milletimiz bütün dünya mazlumlarının ümidi olarak Adil bir dünya kurmak için gece gündüz çalışıyor.

Son zamanlarda yaşanan siyasi ve teknolojik gelişmelerin ardından ekonomik olarak atılan millileşme adımları da inananlara ayrı bir heyecan veriyor.

Bir asırdır dost bildiği batıdan ihanet gördükçe net bir şekilde yönünü çeviren Türkiye; “Yeniden Büyük Türkiye” ve “Yeni bir dünya” kurulması gerektiğini yüksek sesle haykırıyor.
 
“Türkiye’nin ağır sanayini, elektronik sanayiini, savunma sanayini kurup motorunu, takım tezgâhlarını, tankını, topunu, uçağını, helikopterini, gemisini yapması lazım; yoksa özgür, bağımsız ve lider ülke olamaz” diyen Erbakan bütün bunlar gerçekleşince bu defa şunları demeye başlamıştı: “Bir ülkenin asıl gücü topu, tankı, uçağı değil; inançlı, şuurlu evlatlarıdır!”

İşte tıpkı 15 Temmuz işgal girişimine ve onun arkasındaki bütün şer odaklara karşı koyarak artık şuurlandığını gösteren ve gün geçtikçe çelikleşen bu ülkenin evlatları şimdi de 3 kağıt oyunu olarak vizyona konan ekonomik saldırıları bertaraf etmek için ülkesine ve parasına sahip çıkıyor.

  VİDEO KLİBİ İZLEMEK İÇİN - RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN 

 

M.T