ERBAKAN/ "ABOOO SİZİ GİDİ ‘İŞBİRLİKÇİLER’ SİZİ"

FETÖ lideri ekranlarda ve manşetlerde 28 Şubat’ı destekleyip Erbakan’ı aşağılarken, Milli Gazete Gülen’i korumaya çalışıyordu. 28 Şubat 2017 Salı 12:45ABOOO SİZİ GİDİ ‘İŞBİRLİKÇİLER’ SİZİ…

‘Âyînesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ derdi iyi insanlar. Şimdiki insanlar ise kişinin sadece lafına bakıyorlar. FETÖ lideri ekranlarda ve manşetlerde 28 Şubat’ı destekleyip Erbakan’ı aşağılarken, Milli Gazete Gülen’i korumaya çalışıyordu.
 ABOOO SİZİ GİDİ ‘İŞBİRLİKÇİLER’ SİZİ…
Şimdi ise FETÖ'nün CHP'ye genel müdür tayin ettiği zat ile Saadetçiler kol kola girmiş, güya Erbakan Hocayı yâd ediyorlar. CHP'nin kanalı Erbakan methiyesi yapıyor, Saadet karanlık bir tipin yayın organı Aydınlık'a manşet oluyor. Erdoğan düşmanlığının akıl sağlıklarını bozduğu mihraklar bir araya gelip, aynı saz eşliğinde koro oluşturuyor.

ANİDEN ERBAKAN SEVDALISI OLDULAR!

Saadet Partisi vefatının altıncı yılında Erbakan için Ankara'da düzenlenen “İlim, Fikir, Devlet ve Dava Adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı Anma Programı”na CHP Genel Müdürü Kılıçdaroğlu ve Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu da davet etti. CHP'nin kanalı Halk TV'nin “sakın kaçırmayın” diyerek canlı verdiği programda Erbakan'ı anlatan Kılıçdaroğlu, Hoca'nın parlamenter sistemi savunduğu yalanını söylemesine rağmen alkış aldı. Kılıçdaroğlu, SP Genel Müdürü Temel Karamollaoğlu, BBP Müdürü Mustafa Destici ve TBB Başkanı Metin Feyzioğlu sahnede ‘birlik' pozu verdiler.

BU ‘AİLE FOTOĞRAFI'NI KİMSE YUTMADI20 yıl önce Erbakan liderliğindeki Müslümanlara yapılan 28 Şubat darbesinin birkaç gün öncesine gelen anma töreninde, karanlık 28 Şubat zihniyetinin sahipleri ile darbeye maruz kalan merhum Erbakan'ın siyasî görüşünü sahiplendiğini iddiasındaki partinin başkanının “aile” pozu vermesi kamuoyunda hayretle karşılandı. Tuhaf tablo “Erbakan Hoca'nın herkesi kucaklayan siyasetini yaşatma” sözleriyle savunulmaya çalışsa da kamuoyu, Kılıçdaroğlu ve Feyzioğlu'nun görüş ve inancına düşman oldukları Erbakan Hoca sevdalısı gözükmelerinin nasıl bir oyun olduğunun farkında.

“BATSIN SİYASETİNİZ, BİN KERE BATSIN…”

Müslümanlara şirin gözükmek adına anma programında kısa süreliğine Erbakan sevdalısı gibi görünen Kılıçdaroğlu ile Feyzioğlu, kendi mahallelerinde ise büyük tepkiyle karşılaştı. SP lideri Asıltürk'in SP'ye genel müdür olarak atadığı Karamollaoğlu'nu Sivas hadiselerinin “baş sorumlusu” olarak gören Alevi dernekleri programla ilgili peş peşe açıklama yaparken, “Batsın siyasetiniz, bin kere batsın” ifadeleri kullanıldı. CHP yönetimini “Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma” endişesi sardı.

‘DİYALOG' İÇİNMİŞ!

Kamuoyu Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı sayesinde Madımak ateşinin sönmesini, SP ve CHP genel müdürlerinin yan yana poz vermesini, Kılıçdaroğlu'nun Kur'an-ı Kerim dinlemesi ve yapılan dualara âmin demesini olumlu karşılarken, kendisine hediye edilen Erbakan Hoca'nın “Davam” kitabını da satır satır okuyup feyiz almasını umuyor. Öte yandan çektirdikleri fotoğrafların arka fonunda yer alan “diyalog” yazısı da Pensilvanya'nın “diyalog” çalışmalarını hatırlattı. Saadet tabanının asla yakınlık göstermediği FETÖ ile ilgili Saadet Partisi'nin yayın organı Milli Gazete'nin arşivleri akla geldi. Yaşananlarla arşivler yan yana getirilince insan “derin bir ah” çekmeden edemiyor.

MİLLİ GAZETE'DE FETÖ LİDERİNE METHİYELER

28 Şubat'ın bin yıl süreceği hayaliyle Müslümanlara kan kusturulan, sahtekâr Gülen'in ise en gözde olduğu vakitlerde ATV, haşhaşilerin “devleti, nasıl ele geçireceklerini” anlattığı kasetleri servis ediyordu. İslâm düşmanları, münafık Gülen üzerinden Müslümanları itham ediyordu. . İşte o dönem Milli Gazete, Gülen methiyesinde bütün medyaya parmak ısırtıyor. İşte Milli Gazete'nin 28 Şubat vetiresinde “Gülen de uyardı”, “Asker daha demokrat”, “Beceremediniz artık bırakın”, “Hükümet gitsin” manşetleriyle Erbakan'a saldıran Gülen'in avukatlığını yaptığı manşetler:

YİNE AYNI TEZGÂH… 

Karanlık Odaların Yeni Hedefi Gülen… Devleti yağmalayan hortumcular, gündem değiştirmek için yıllanmış kasetler montajlayıp piyasaya sürdüler. Hem yapılan hayırlı hizmetleri engellemek istiyorlar, hem de yağmayı milletin gözünden kaçırmayı amaçlıyorlar…

MiLLiGAZETE_YiNEAYNiTEZGAH

MİLLET DÜŞMANLARI… 

Hizmet Etmek İsteyenlere İftira Atılıp Komplo Kuruluyor… Milleti çöplükten ekmek toplamaya mahkûm eden yağmacılar ve dayatmacılar, sefalet ve rezaleti perdelemek için iftira ve komplolarla millete hizmet eden kurum ve kişileri imha etmek istiyorlar… Bülent Arınç'ın o günkü gazeteye yansıyan “kaset savaşları uzay savaşlarını geçti” cümlesi de bugünden bakınca hayli anlamlı gözüküyor.

MiLLiGAZETE_MiLLETDUSMANLARI

BUNLARIN GÖZLERİ DÖNMÜŞ… 

FP Lideri Recai Kutan, “Mütedeyyin İnsanların Hedef Alındığını” Söyledi… Gülen'in Türkiye dışında 300 yerde Türk Bayrağı'nı dalgalandırdığını anlatan Kutan, “Niyeti devleti ele geçirmek ise, neden bu okulları yurtdışına açtı? Bunlar Türk Bayrağını dalgalandırmak, Türk Kültürünü geliştirmek için oraya gittiler. Yargısız infaz gibi durumdan vazgeçsinler…

MiLLiGAZETE_GOZLERiDONMUS

GÜLEN YALNIZ DEĞİL… 

Gülen “Hocaefendi”ye karşı başlatılan hurûç harekâtını halk ibretle izliyor. Başta siyasî partiler olmak üzere tüm kuruluşlar hocaefendinin yanında olduklarını belirtiyorlar… FP Genel Başkanı Recai Kutan, Fethullah Gülen hakkındaki iddiaların MGK gündemine getirilmesinin yanlış olduğunu belirterek, iddiaların MGK'yı değil yargıyı ilgilendirmesi gerektiğini söyledi. 

kupurler (4)
--------------------------------------------------------------------------------------------------- O. ASİLTÜRK’TEN ERBAKAN İTİRAFI - TIKLAYIN 
M.T