Moussa BAGAYOKO Elazığspor A Takımı'na çağrıldı

Elazığspor’un devre arasında transfer tahtasını açarak transfer yapıp yapamayacağı merak edilirken, sözleşmesi aktifleştirilecek Lamine Diarra ile birlikte Malili futbolcu Moussa Bagayoko’da a takımda yer alacak… 15 Aralık 2017 Cuma 18:24


 

İlk yarıda son 2 maçına çıkmaya hazırlanan Elazığspor’un devre arasında transfer tahtasını açarak transfer yapıp yapamayacağı merak edilirken, sözleşmesi aktifleştirilecek Lamine Diarra ile birlikte Malili futbolcu Moussa Bagayoko’da a takımda yer alacak…
 
Elazığspor’da U-21 takımında gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine toplayan Malili futbolcu Moussa BAGAYOKO, A Takım ile antrenmanla çıkmaya başladı.
 
Elazığspor’un sezon başında ilimize getirdiği ve 20 Ekim tarihinde amatör lisans çıkararak U-21 takımına kazandırdığı Malili futbolculardan Moussa BAGAYOKO göze girmeyi başardı.

U-21 takımında forma giydiği 7 müsabakada 1 gol atan genç futbolcu, gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine topladı.

Alınan bilgilere göre orta sahada 10 numara pozisyonunda forma giyen ancak her iki kanatta da görev yapabilen Moussa BAGAYOKO’nun A Takım’a davet edildiği ve Teknik Direktör Hüseyin KALPAR’ın isteğiyle artık Elazığspor A Takımı ile birlikte antrenmanlara çıktığı öğrenildi.

Moussa BAGAYOKO ile birlikte Mali’den Elazığ’a getirilen İdrissa DIARRA’nın da form grafiğini koruması durumunda ilerleyen süreçte profesyonel yapılması bekleniyor.