İsrail Katliam Yaptı, SP Kabuk Yönetimi ile İngiliz Temel'den Hala Ses Yok!

İsrail katliam yaptı. Saadet Partisi kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in suskunluğu devam ediyor! Saadet Partili troller... 03 Nisan 2018 Salı 15:27 
İSRAİL KATLİAM YAPTI, SAADET PARTİSİ KABUK YÖNETİMİ İLE İNGİLİZ TEMEL'DEN HALA SES YOK!

İsrail'in 18 Filistinliyi öldürdüğü ve 1.200'ünü yaraladığı son katliamının üzerinden tam 5 gün geçti.

Saadet Partisi kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in suskunluğu devam ediyor!

Biz takipçisiyiz siz de takip edin! Çünkü bu suskunluğun İsrail işbirlikçisi olmak dışında izahı yoktur!

İsrail ordu radyosu spikeri Kobi Meidan: “İsrailli olmaktan utanıyorum" dedi.

İsrail'li radyocuda bile zulme, haksızlığa, zalimliğe karşı var olan utanma duygusu, Milli Görüş camiasında yok! Olsaydı İsrail zulmüne ses çıkarmayan SP kabuk yönetimi savunmaz böyle bir idareden utanırlardı!

Saadet Partisi trol ekibinde ise akıl firarda, basiret kör olmuş, hidayet kararmış, izan ise çürüğe çıkmış!

CB Erdoğan'ın İsrail'e savaş ilanı anlamına gelecek hakaretleri ortadayken halen daha utanmadan iktidar niye suskun diye saldırabiliyorlar!

Sanki SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel, dünyayı İsrail'in başına yıkmış gibi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail'e savaş ilanı anlamı taşıyan yenilir yutulur olmayan dozajı yüksek eleştiri ve suçlamalarını Milli Gazete’de görmezden geldi!

Bundan böyle Milli Gazete’de İsrail aleyhine haber yok!

Tıpkı SP kabuk yönetiminde olduğu gibi!

İsrail Başbakanı Netanyahu, CB Erdoğan'ın tokat gibi açıklamasına karşı cevap verirken; "Kuzey Kıbrıs'ta işgalci devlet Türkiye" dedi.

Kıbrıs Zaferinin mimarı Erbakan'dı! Yani İsrail, Erbakan'ı hedef aldı!

Ancak Erbakan'ın partisi SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'den hala ses yok!

SP’Lİ TROLLERİN ELEŞTİRİLERE YAKLAŞIMI!

Sosyal medyada yaptığımız paylaşımlarımızın altına yapılan yorumları genellediğimde bakıyorum da tek bir kişi bile ortaya çıkıp; "Mesud Akgül. Yanılıyorsunuz. Bakınız İsrail'in son katliamıyla ilgili SP yönetimi ve genel başkan İngiliz Temel, şu sert tepkiyi gösterdi. Şöyle bir açıklama yaptı. Ancak belli ki senin haberin yok. Bak haberin olsun…" diyemiyor.

Cevap diye yazılanların tamamı ya iftira, ya kulaktan dolma bilgi, ya da hakaret ve küfür!

Neden?

Çünkü fikre, fikirle karşılık veremeyen; düşünceye, düşünce ile cevap veremeyen zavallı, aciz insan ne yapabilir ki başka... Ya küfür edecek... Ya iftira atacak... Ya da lafı uzatıp haksızlığını gizlemek için uzun uzun masal anlatacak...
İçinizden bir tek kişi çıksın da eleştirilerimize doğru dürüst cevap versin ya...

Şimdi SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel, İsrail'in son katliamıyla ilgili sustu mu?

Evet.

Sessiz kaldı mı?

Evet.

Görmezden geldi mi?

Evet.

Hayır diyen varsa buyursun aksini ispat etsin bizde utanalım.

Ama yok arkadaş yok…

Niye yok?

Çünkü hakkı duyduğunda, hakikatle yüzleştiğinde iman edip teslim olmak yerine bir kul eğer holigan zihniyetiyle, fanatik bir futbol takımı tutar gibi particilik oynarsa olacağı budur. Bu kafadan, bu zihniyetten sağlıklı ve ahlaklı bir tavır, tutum çıkmaz.

Hak ve hakikat söylendiğinde itaat edip kabullenmek ve gereğini yapmak yerine onunla mücadele etmeye kalkan kişi kaybetmeye mahkumdur. Zira kimse hak ve hakikatle mücadele edemez. Hak her zaman galip gelir. Çünkü hakkın sahibi Allah'tır. Hakka tabi olanların yoldaşı Allah'tır.

Nefsini, aidiyet duygusunu sorgulamadan, hakkın terazisinde tartmadan körü körüne bağlılık insanı şeytanın maskarası yapar.

Milli Görüş her zaman hakkı üstün tutmak, haktan yana olmak ve hak hakim olsun diye cihad etmektir. Okuduğunda, duyduğunda, dinlediğinde hak ve hakikat ile muhatap olan kişi eğer itaat etmek yerine isyan ederse onun yoldaşı şeytan olur.

Şeytanı yoldaş edinenenler iki cihanda da kaybetmeye mahkumdurlar.

ERBAKAN DEMİŞTİ Kİ;

“Siyonizm öyle bir ustadır ki, kim ben mi, hiç Siyonizm’e hizmet eder miyim şarkısını söylettirerek işbirlikçilere askeri tâlim yaptırır. ‘Hizmet’ etmiyorum zannedersin, halbuki ‘hizmet’ edenlerin içindesin, haberin yok!.. Siyonizm seni kullanıyor!.. Rejisör kim, Siyonizm!"

Siyonizm en büyük düşmanlığı kime yaptı?

Erbakan'a...

O. Asilturk ve SP kabuk yönetimi vefatından sonra Erbakan ve ailesine düşmanlık etti mi?

Evet.

Demek ki Siyonizm, SP kabuk yönetimi ile destekçilerini kendi ordusunda, "Kim ben mi? Ben hiç Siyonizm'e hizmet eder miyim?" türküsünü söylete söylete talim yaptırıyor!

Mesud AKGÜL

 CB TAYYİP ERDOĞAN İSRAİL VE NETANYAHU’YA MEYDAN OKUDU - TIKLAYIN