Vali Kaldırım, Moussa Bagayoko’nun serbest kalmasını önledi

Elazığspor’da bugün ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak olan Moussa Bagayoko için Vali Çetin Oktay Kaldırım devreye girdi... 12 Ocak 2019 Cumartesi 00:11
Elazığspor tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini geçirirken, Bordo Beyazlı Kulübün ayakta kalabilmesi adına elinden gelen tüm çabayı gösteren Vali Çetin Oktay Kaldırım bir kez daha ilini taşın altına koydu…

Elazığspor’da bugün ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak olan Moussa Bagayoko için Vali Çetin Oktay Kaldırım devreye girdi.

Vali Gakgo 50 bin TL ödeme yaparak, Malili futbolcunun serbest kalmasını önledi.

Elazığspor’da alacaklarını gerekçe göstererek FIFA’ya başvuran ve bugün ödeme yapılmaması durumunda serbest kalma hakkını elde edecek olan Moussa Bagayoko için Vali Çetin Oktay Kaldırım devreye girdi.

Vali Kaldırım’ın, Bagayoko’nun serbest kalmaması için Elazığspor Kulübü’ne Valilik hesabından 50 Bin TL yardımda bulunduğu öğrenildi.

Alacaklarını gerekçe göstererek serbest kalmayı planlayan davet edilmesine rağmen 2. Yarı hazırlık kampına da mazeretsiz bir şekilde katılmayan Moussa Bagayoko,  ligin ilk yarısında forma giydiği 16 maçta 1 kez gol sevinci yaşamıştı.

Malili yıldızın Bordo-Beyazlı ekibimizle 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.