Birevim Elazığspor:1-Denizlispor: 2 Maçın Ardından Ne Dediler

Birevim Elazığspor: 1-Abalı Denizlispor: 2 Karşılaşma sonrası Elazığspor Teknik Direktörü Erhan Altın ve Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz’in açıklamaları… 02 Mart 2019 Cumartesi 18:31


 

---------------------------------------- <> ----------------------------------------
BİREVİM ELAZIĞSPOR: 1 - DENİZLİSPOR: 2


MAÇIN ARDINDAN NE DEDİLER?
 
Geçen hafta Karabük deplasmanından galibiyetle dönerek umut tazeleyen Elazığspor bu hafta Denizlispor’a 2-1 mağlup oldu…
 
33 ve 41. Dakikalarda eski oyuncusu Lanre Kehinde’nin gollerine engel olmayan Elazığğspor 81’de Lamine Diarra’nın golü ile umutlansa da kritik maçtan puansız ayrıldı.
 
Karşılaşmanın ardından kameralar karşısına geçen iki takım teknik heyeti zorlu maçın değerlendirmesini yaptılar.

 BİREVİM ELAZIĞSPOR CEPHESİ ……………..…..……………….............:

Erhan ALTIN/ “Elazığspor’u ligde tutabilmek için elimizden geleni yapacağız”

Maç boyu rakiplerine fazla pozisyon verdiklerini ifade eden Elazığspor Teknik Direktörü Erhan Altın:
 
"Geriye düştüğümüz maçta toparlanmaya çalıştık. İkinci golü de bulup beraberliği sağlayabilirdik ama olmadı. Milli maç arasına kadar kalan 2 maçı da kaybetmeden atlatırsak hedefimize ulaşırız. Bu maçtan ders alıp Elazığspor’u ligde tutabilmek için elimizden geleni yapacağız. Oyuncularımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum”
 
Selçuk ÖZTÜRK/ “Erhan Altın'la görüşüp, istifasını isteyeceğim"
 
2-1 kaybedilen maçın ardından canlı yayına katılan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk faturayı kendi getirmediği Teknik Direktör Erhan Altın’a kesti.
 
Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
"Zor bir maç olduğu belliydi. Çocuklarda o ruhu görmedim. Ruhsuz bir takım haline gelmişler. Bir takım 45 gündür halen hazır değilse bir şeyler eksiktir. Teknik heyetin işine bazen karıştığım zaman, ben karışırım. Pazar günü yönetim kurulu görev dağılımını yapacağız. Ardından da gereğini yapacağız. Hocanın istifasını isteyeceğiz."

 ABALI DENİZLİ SPOR CEPHESİ …………..………..........….....................:

Yücel İLDİZ/ “3 puanı alarak yolumuza devam ediyoruz”

Seyir zevki yüksek bir maçın oynandığını anlatan Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İdiz, iki haftadır takımının güzel bir çıkış yakaladığını belirerek şöyle konuştu:
 
“Daha farklı da kazanabilirdik ama olmadı. Maçı kaybedebilirdik eğer bu maçtan puansız ayrılsak kimseye anlatacak bir sözümüz olmazdı. Futbolda konsantrasyonu bozmayınca kolay kolay kaybetmezsiniz. Galibiyeti hedeflediğimiz maçta 3 puanı alarak yolumuza devam ediyoruz. Rakibimize kalan maçlarda başarılar dileriz”

 KARŞILAŞMANIN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN