Elazığspor’da Teknik Direktör Erhan Altın İle Yollar Ayrıldı

Elazığspor-Denizlispor karşılaşmasının ardından Teknik Direktör Erhan Altın ile yollar ayrıldı... 03 Mart 2019 Pazar 18:43
Dün oynanan Elazığspor-Denizlispor karşılaşmasının ardından Teknik Direktör Erhan Altın ile yollar ayrıldı...
 
Tartışmalı bir kongre ile Elazığspor Kulüp Başkanı seçilen Selçuk Öztürk, maç sonunda yaptığı açıklamada Teknik Direktör Erhan Altın’la yolların ayrılacağını açıklamıştı.
 
Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:
 
"Zor bir maç olduğu belliydi. Çocuklarda o ruhu görmedim. Ruhsuz bir takım haline gelmişler. Bir takım 45 gündür halen hazır değilse bir şeyler eksiktir. Teknik heyetin işine bazen karıştığım zaman, ben karışırım. Pazar günü yönetim kurulu görev dağılımını yapacağız. Ardından da gereğini yapacağız. Hocanın istifasını isteyeceğiz."
 
Pazartesi günü beklenmeden karşılıklı anlaşılarak Erhan Altın ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

Ligin 22. Haftasında oynanan Gençlerbirliği maçı öncesinde göreve gelen Erhan Altın’ın Elazığspor macerası 3 hafta sürdü.

Tecrübeli teknik adamla ile 3 maça çıkan temsilcimiz Elazığspor 1 galibiyet ve 2 yenilgi aldı.

"Yeni Teknik Direktör görüşmelerimiz başlayacak"

Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada: “Erhan hocamıza takımımıza verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz. Pazartesi günü itibariyle yeni teknik direktör için görüşmelerimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Öztürk, niyetini daha önce belli etmişti!

Hatırlanacağı üzere yaklaşık bir ay önce başkanlık için kulis çalışmaları yapan Selçuk Öztürk; Vali Çetin Oktay Kaldırım ile birlikte Elazığspor’un transfer tahtasının açılması için büyük çaba sarfeden ve sonunda başaran ETSO başkanı Asilhan Arslan’ın anlaşma sağladığı Erhan Altın’ın takımın başına getirilmesinden memnun olmamıştı.

1 Mart’ta göreve gelen ve henüz görev dağılımı bile yapmadan harekete geçen Başkan Selçuk Öztürk’ün bu ligi en iyi tanıyan tecrübeli teknik adamlardan birisi olan ve tüm dengeleri bozulmuş Elazığspor'da toplam 18 gün görev yapan Erhan Altın’ı apar-topar görevden alması akıllara önceki yıllarda yaşananları getirdi.

 YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI YAPTI TIKLAYIN