31 Mart Seçiminin Ardından Gözler Onların Üstünde/Pelikancılar İle İsrail İlişkisi!

İstanbul'daki seçim hilesinde dahlini gizlemek için yine FETÖ'yü kamuflaj olarak kullanan İsrail'in Truva atı pelikancılardır! 08 Nisan 2019 Pazartesi 13:53 
Siyonist PELİKANCI ekipten Cem Küçük'ün 2017'de AKP'nin Mavi Marmaracı manyak tiplerden kurtulması lazım dediğini unuttunuz mu?
 
Başka neler demişti PELİKANCI Cem Küçük hatırlayalım!

“AKP bu kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı, kafadan her şeye düşman olanlarla yolunu ayırması lazım!”

“AKP, bu saatten sonra Batı'yla, ABD ve İngiltere ilişkileri yoluna sokup bu işlerle ilgilenmesi lazım!”
 
Eski MİT Daire Başkanı Mahir Kaynak: "Cem Küçük, İsrail'in köstebeğidir!" İŞTE PELİKANCILAR İLE İSRAİL İLİŞKİSİ!
 
Milli Gazete bugün manşetinde Siyonist PELİKANCILARI örtmek için, "AKP memurları" dediği kesimi AKP içinde hedef gösterdi!
 
Milli Gazete iktidarın seçim başarısızlığını patron PELİKAN'dan değil de memurlardan kaynaklandığını söylüyor! Yani PELİKAN'ı koruyor!
 
17 yıldır tek başına iktidardaki AKP'nin genel başkanı ve Başkan Erdoğan, İstanbul'da organize/örgütlü usulsüzlük var dedi!
 
İstanbul'da organize/örgütlü usulsüzlük var ise o zaman şu sorunun cevabı mutlaka verilmeli! MİT, Emniyet, Yargı, YSK uykuda mıydı?
 
Başkan Erdoğan'ın İstanbul'da seçim bütünüyle usulsüz dediği usulsüzlüğü Türkiye'de planlayacak üst akıl İsrail ve PELİKAN'dır!
 
Muhalifleri FETÖ suçlamasıyla tasfiye etmeyi gelenek haline getirmiş PELİKANCILAR, FETÖ'cü TARAF gazetesi yazarları!
 
İstanbul'daki seçim hilesinde dahlini gizlemek için yine FETÖ'yü kamuflaj olarak kullanan İSRAİL'İN TRUVA ATI PELİKANCILAR'DIR!
 
İstanbul'daki organize usulsüzlükleri kotaran FETÖ ise 3 yıldır sürdürülen FETÖ soruşturmalarında görevinden alınan on binler kim?
 
TV ekranlarına çıktığında sürekli FETÖ kumpası diyen AKP'li Ali İnsan Yavuz geçmişte FETÖ organizasyonlarının müdavimiymis!

İsrail, Türkiye'de bazen PKK, bazen DEAŞ, bazen de FETÖ elbisesini giyerek karşımıza çıktı! Yeni elbisesi AKP'li PELİKAN ÖRGÜTÜ!

AKP içindeki Siyonist örgüt PELİKAN'ın yönettiği yandaş medyanın seçmende/toplumda etkisi olsaydı büyükşehirleri AKP kaybetmezdi!

Beyler…Bayanlar... İstanbul'da örgütlü bir seçim hilesi varsa bu MİT-Emniyet-YSK-Yargı olmadan olamaz! Bu kurumları CHP yönetmiyor!

AKP ve Erdoğan'a gönül verenler düşmanınız bünyenin içinde; PELiKAN! Düşmanı size dışarıda aratan da bu Yahudi yapı... Uyanık olun!

Mesud AKGÜL

 KİM BU PELİKANCILAR?  TIKLAYIN