TEDBİR LAZIM

Yönetim demokrasi. Liyakati onaylayan halk CB Erdoğan'a desteğini çekiyor. Bence de hata ediyor ama yetki halkın. 12 Temmuz 2019 Cuma 01:06


-

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

AKP bölünmesin, Türkiye istikrarsızlığa girmesin diye çiçeği burnunda Başbakanlığı bırakan Davutoğlu'na laf edenin ağzı eğrilir. AKP iktidarı, Türkiye istikrarı kaybetmekteyken umursamadan koltuğunun derdine düşenleri tarih yazacaktır.

Görünen köy; CB Erdoğan eğer Ahmet Davutoğlu'nu desteklerse AKP kurtulur, Türkiye düze çıkar. Kendisi 2023'te seçilemez. Yönetim demokrasi. Liyakati onaylayan halk CB Erdoğan'a desteğini çekiyor. Bence de hata ediyor ama yetki halkın. Tedbir lazım.

Görünen köy: Halk son seçimlerde artan oranda CB Erdoğan'dan desteğini çekiyor. AKP ya yeni bir lider çıkaracak ya da çakılacak! CB Erdoğan'ı sevenler; oylarını arttıramadıysanız, koruyamadıysanız bize yüklenmeyin; öz eleştiri yapın. Yetmiyorsunuz.
 
***

SREBRENİTSA

Erbakan Çihatçı Örgütleri göndermeseydi Haçlı Avrupa tüm Boşnakları Srebrenitsa'daki gibi katleder Bosna-Hersek Devleti olmazdı. NATO, Cihatçı Örgütler Sırpları püskürtüp ilerlemeye başlayınca müdahale etti ve Türkiye de müdahil oldu.

***
 
TÜRKİYE'DE ÖYLE BİR SİSTEM İSTENİYOR. OLMAZ!
ABD sistemi 6 milyon Yahudi 300 milyon Amerikalıyı yönetebilsin diye dizayn edilmiş. Türkiye'de öyle bir sistem isteniyor. Olmaz! Bir ülkede başkanlık ya da parlamenter sistem olması önemli değildir. Yeter ki Yahudi'nin yönetmesine imkân versin. Önemli olan bir ülke yönetiminin krallık, diktatörlük, monarşi, demokrasi olması değil; Yahudi'nin yönetmesine imkân vermesidir.

***
 
KARAZANGOÇOĞLU MB BAŞKANINI SAVUNDU
Karazangoçoğlu Temel faiz lobisinin sahiplendiği MB Başkanını savundu; Saadetçiler yine hipnozdan uyanmadı. Tek çare #KIYAM!

***

 
HAYVANDAN BETER LGBT
İnsanlıktan çıkmış, hayvandan beter olmuş (çünkü eşcinsel hayvan yok) LGBT ancak mikrop hakları kapsamında değerlendirilebilir.

***

Yüce Allah kudretini erkek, sanatını kadın üzerinden gösterdi. Tarihte erkeklerin iktidarından, kadınlara aşkından gayrı ne var?

***

Koltuğunu ne pahasına olursa olsun bırakmak istemeyen bir lider ülkesinin bekası için potansiyel risk, düşman için ise umuttur.


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.