PELİKAN ÖRGÜTÜYLE MUHALEFETİ AKP'DE BAŞLATTI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı… 14 Temmuz 2019 Pazar 03:35


-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Türkiye'deki İsrail CHP'ye istediği muhalefeti yaptıramıyor. İyi Parti-SP etkili değil. Pelikan Örgütü AKP'de muhalefet başlattı! Tüm dünya Millî Görüş'ün Türkiye'de iktidar olduğunu görüyor. İllüzyoncu medya ve akademiya yüzünden milletimiz göremiyor! Eski Türkiye'de küresel vesayet vardı kim iktidar olsa Yahudi yönetirdi. Yeni Türkiye'de kim iktidar olsa Millî Görüş yönetiyor!

Eski Türkiye-Yeni Türkiye kavramları Ahmet Davutoğlu Başbakan olduğunda kullanıldı. Ondan sonra unutulup gitti. Ahmet Davutoğlu Başbakanlıktan ayrıldıktan sonra Pelikan Örgütü AKP'yi yönlendirip Türkiye'deki İsrail'in etkisine soktu.
Halen AKP'de etkili olan Türkiye'deki İsrail güdümlü Pelikan Örgütü henüz iktidar üzerinde pek etkili değil. Ama mesafe alıyor. 15 Temmuz'un içi boşaldı, hamasetle doldu. İsrail yok, NATO yok, Siyonizm yok, Kemalist Yurtta Sulh Konseyi yok. Şarkı-türkü var.

Son sistem tartışması muhalefetten değil AKP içinden çıktı! Türkiye'deki İsrail'in yeni sisteme karşı olduğu biliniyor. Türkiye'deki İsrail muhalefet Eski Türkiye statükosunu getirmede yeterli olmayınca Pelikan Örgütüyle muhalefeti AKP'de başlattı.

***

TARİH BOYUNCA HAİNLER KAHRAMAN İMAJI İLE
TOPLUMA LANSE EDİLMİŞLERDİR Kİ
ŞÜPHE EDİLMEDEN BAŞARSINLAR


Devlet Bahçeli'nin MHP ve Türkiye için başarıları oldu takdir edilmedi. Sıfır başırılı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Yahudi efsaneleştirdi. Yahudi hiçbir başarısı olmayan, hayatı başarısızlıklarla dolu Numan Kurtulmuş'u her halükârda itibarlı kıldı, ayağa düşürtmedi.

RP'de memleketi Manisa'da hep kaybeden, AKP'de seçilmesi için Bursa'dan aday olan başarısız Bülent Arınç'ı Yahudi hep parlattı. 7 Haziran'da iktidarı kaybeden AKP'yi 1 Kasım'da rekor oyla yeniden iktidar yapan başarılı Başbakan Davutoğlu hiç takdir edilmedi!

CB Erdoğan'ın haberi eniştem verdi dediği FETO kamuflajlı kanlı 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yılı; Hakan Fidan hala MİT Başkanı! Tarih boyunca hainler ajanlar, işbirlikçiler kahraman imajı ile topluma lanse edilmişlerdir ki şüphe edilmeden başarsınlar.

***

S-400'ler geldi, bir şeycik olmadı. Kıyamet bekleyenler yine hayal kırıklığı yaşadılar. ABD Türkiye'siz F-35 üretemez, verecektir.

***

CB Erdoğan'ın MB Başkanı ile faiz yüzünden kavgasını sağır sultan biliyor. Karazangoçoğlu faizci Başkanı savundu. Ey Saadetçiler!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.