DAVUTOĞLU ELAZIĞ’A GELİYOR

62. Türkiye Hükümeti Başbakanı Ahmet Davutoğlu Gönül Dostları Platformu’nun organizasyonunda şehrimize geliyor.

25 Haziran 2019 Salı 13:48 < GÜNDEM
-
62. Türkiye Hükümeti Başbakanı Ahmet Davutoğlu Gönül Dostları Platformu’nun organizasyonunda şehrimize geliyor.

30 Haziran Pazar günü sabah uçağıyla ilimize gelecek Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu organizasyon komitesince karşılanacak. Sabah 7.30 ile 10 arası organizasyon heyetiyle özel bir görüşme yapacak Davutoğlu sonrasında basına açık gerçekleşecek kahvaltı programında Elazığlılara hitap edecek. Akhün Otel'de Pazar günü yapılacak kahvaltıda davetlilere konuşacak Ahmet Davutoğlu’nun önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

SAAT 10’DA KAHVALTI SONRASINDA ESNAF GEZİLERİ
Kahvaltı sonrası şehir merkezinde esnafları gezecek olan Davutoğlu daha sonra Harput’ta temaslarda bulunacak.  Saat 19’da bir düğüne şahitlik edecek Ahmet Davutoğlu’nun sonrasında televizyon programlarına katılması bekleniyor.


Gönül Dostları Platform Başkanı Avukat Adnan Demir

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ilimize gelmesi ulusal basında da büyük yankı uyandırdı. Elazığ’da önemli açıklamalar yapılacağı duyurulan haberler ve organizasyon hakkında tertip komitesinden Eski Baro Başkanı Avukat Adnan Demir’den bilgiler aldık.

Demir organizasyonun Gönül Dostları Platformu tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Pazar sabahı Elazığlılarla kahvaltıda buluşacak Davutoğlu’nu sonrasında da şehir merkezi ve Harput’ta temaslarına devam edeceğini ifade etti.
 
7.30-10:00 ARASI BASINA KAPALI ÖZEL TOPLANTI

23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul seçimleri sonrası yapılması sebebiyle ziyaretin büyük önem kazandığına ve basında da bu sebeple özel anlam yüklendiğine dikkat çeken Adnan Demir Elazığ’da yapılacak açıklamalar konusunda henüz bilgisi olmadığını belirtti. Pazar sabahı 7.30 ile 10:00 arasında Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilimizde basına kapalı, özel bir grupla toplantı gerçekleştireceklerine dikkat çeken tertip komitesi başkanı Demir bu toplantıda bazı konuların netlik kazanacağını dile getirdi.

ÜLKE ZARAR GÖRMESİN DİYE BAŞBAKANLIKTAN VAZGEÇMİŞTİ…

AKP içindeki Pelikancı ekibin komploları sonrası ülkesine ve partisine zarar vermek için Başbakanlık görevinden vazgeçen Ahmet Davutoğlu’nun bu fedakârlığı 15 Temmuz’dan kısa bir süre öncesi gerçekleşmesi bakımından devletin de zaafa uğramasının önüne geçmişti.

Yaptığı bu büyük fedakârlıkla ülkesini ve partisini büyük zararlardan koruyan Davutoğlu parti içindeki Pelikancı Grubun hedefinden hiç düşmedi. 2016 yılı 24 Mayıs’ında görevini Binali Yıldırım’a devreden Davutoğlu aradan geçen 3 yıl boyunca sürekli Pelikancıların kara propagandasının hedefinde oldu.

Son olarak 23 Haziran seçimlerinin tekrarlanması ve Binali Yıldırım’ın daha ağır bir şekilde kaybetmesi için özel çaba sarf eden Türkiye’deki İsrail’in yeni örgütü Pelikancılar seçimde aldıkları oy kaybının sebepleri arasında da Davutoğlu’nu gösteriyor.

Haber: Osman Gürses

 DAVUTOĞLU ELAZIĞ'DA  TIKLAYIN 


 
Etiketlerahmet davutoğlu davutoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02