DAVUTOĞLU’NA İTİRAZLAR HANGİ CEPHEDEN GELİYOR! İSRAİL; ÇİPRAS VE HAFTER GİBİ BESLEDİĞİ FİNO KÖPEKLER

Davutoğlu’na itirazlar hangi cepheden geliyor! İsrail; Çipras ve Hafter gibi beslediği fino köpeklerini saldırtıyor! Sosyalist sendika DİSK'in AB ilişkileri

01 Temmuz 2019 Pazartesi 12:52 < GÜNDEM

 
DAVUTOĞLU’NA İTİRAZLAR HANGİ CEPHEDEN GELİYOR?
 
Dışişleri Bakanı olduğu dönemde Suriye'de iç savaş yaşanmasın diye 61 kez Esad'la görüşen Davutoğlu; zulmün sorumlusu ilan edildi!
 
Esad'ın patronu İsrail'e bağımlı PELİKAN ve trolleri Suriye'deki insanlık trajedisinden Esad'ı değil; A. Davutoğlu'nu suçladı!
 
Ahmet Davutoğlu'na yönelik kamuoyundan gelen itirazların tamamı Yahudi PELİKAN ve trol şebekesinin manipülasyonlarının toplamıdır!
 
Davutoğlu yeni bir siyasi oluşum peşinde değil; hedefinde Tayyip Erdoğan ve birlikte hareket ettiği PELİKAN Örgütü var!
 
Herkes soruyor? "AKP neden büyükşehirleri kaybetti?" Cevap vereyim. Hakkı ve doğruları söyleyen her ağız ve kişi hain ilan edildi!
 
Yahudi PELİKAN medyası ve trollerinin Ahmet Davutoğlu'nun açıklamalarına karşı 3 maymunu oynaması dikkatlerden kaçmıyor!
 
Türkiye'deki İsrail PELİKAN medyası Ekrem İmamoğlu'na ambargo uygulayarak aleyhine çalıştı. Sonuç: 2 ayda 16 bin fark; 800 bine çıktı!
 
AKP teşkilatı 24 Haziran, 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde İsrailci PELİKAN ve trol anlayışının verdiği zararı fark etmezse “kendim ettim kendim buldum” şarkısını söylemeye hazır olsun!
 
Rüzgârgülü Mehmet Metiner; 2016'da genel başkanlıktan istifa eden A. Davutoğlu'nu 23 Haziran mağlubiyetinin sorumlusu ilan etti!
 
Dibek dövücüsünün hınk deyicisi Mehmet Metiner; Kasım 2015 genel seçiminde %49 oy alan genel başkanın ismini söyleyebilir mi?
 
AKP troller; devlet aklının işleyiş biçimini kendileri gibi militan, holigan, fanatik futbol taraftarı gibi olduğunu zannediyor!
 
FETÖ postacısı, her iktidarın şakşakçısı/yalayıcısı Bilderbergci Fehmi Koru, SP ve İngiliz Temel'i övmüş. Yahudi etkisi bu işte…
 
Türkiye'deki İsrail PELİKAN ve trolleri; bölücü Ali Babacan ve ekibine büyük ilgi gösteriyor! Neden? Bilderbergci o yüzden mi?
 
İSRAİL; ÇİPRAS VE HAFTER GİBİ BESLEDİĞİ FİNO KÖPEKLERİNİ SALDIRTIYOR!
 
Kıbrıs'a füze düştü! İki sebepten. 1- Türkiye dostu bir hükümet işbaşında. 2- Akdeniz'deki Türkiye'nin varlığı İsrail'e batıyor!
 
İsrail; mertçe Türkiye'nin karşısına çıkamayınca Çipras, Hafter gibi beslediği fino köpeklerini saldırtıyor! Hoştunuz köpekler...
 
Nerede bir yuları İsrail'in elinde olan besleme it varsa sahibini sesi olarak Türkiye'ye havlıyor! Siz çekilin. Sahibiniz gelsin…

Az önce gelen haber: Libya'da General Hafter'in alıkoyduğu 6 Türk serbest bırakıldı! Türkiye dünyanın süper gücü. Bu gerçeği herkes bir gün anlayacak

 
SOSYALİST SENDİKA DİSK'İN AB İLİŞKİLERİ!
 
Sosyalist sendika DİSK'in 1996 ve 1997'de Avrupa Birliği'nden proje adı altında 150 bin Euro parayı aldığını biliyor musunuz?
 
Sosyalist sendika DİSK'in 2004'de Demokrasi ve İnsan Hakları İnisiyatifi kapsamında 550 bin Euro yardım aldığını biliyor musunuz?
 
DİSK'e bağlı Dev Maden-Sen'in AB fonlarından toplamda 142 bin Euro hibe- bağış adi altında para aldığını duydunuz mu?
 
Gezi gibi Siyonist isyanların finansörü Soros'un Türkiye'deki vakfının danışma kurulu üyelerinden biri Eski Hak İş GB Salim Uslu!
 
*****
 
İsrail, Suriye'yi vurdu! Demek ki yine Suriye'deki Türkiye'nin varlığına yönelik Esad'dan istediği yeni bir arzusu/beklentisi var!
 
*****
 
23 Haziran'da CHP'ye oy veren 55 bin Saadetçi seçmen; CHP'li belediyelerin LGBT aşkı karşısında çok mutlu olduklarını söylediler!

İsrail'e bağımlı Pentagon; G-20 zirvesindeki Trump-Erdoğan uyumunu torpillemek için YPG/PYD'ye silah yardımı yapıyor! İki ABD var!
 
Mesud AKGÜL
 
 AHMET DAVUTOĞLU’NUN EL-AZİZ’DEN VERDİĞİ MESAJLAR  TIKLAYIN 
 
 
Etiketlermesud akgül davutoğlu ahmet davutoğlu pelikan israil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02