Anasayfa » Ekonomi
Türkiye'de üretiliyor, dünyaya satılıyor
Dünyada nadir bulunan, Türkiye'de de sadece Elazığ'da çıkarılan vişne mermeri, 60 ülkede seçkin mekanları süslüyor.
ELEP'TEN ETSO'YA ZİYARET
Kısa adı ELEP olan Elazığ Ekonomi Platformu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti.
"TÜM SIKINTILARA RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ"
ASKON Elazığ Şube Başkanı Taylan ÖZDAL yaptığı basın açıklamasında ülkemizin bütün sıkıntılara rağmen ikinci çeyrekte %. 3.8 büyüme göstermesini olağanüstü bir başarı olarak değerlendirdi.
ALAN: B20 ZİRVESİ’NDE İŞ DÜNYASININ TALEPLERİ G20 LİDERLERİNE SUNULDU
TOBB ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen ve yurt dışından 1000’e yakın ziyaretçi ile 100’ün üzerinde konuşmacının katıldığı B20 zirvesinde işdünyası tarafından tespit edilen 19 küresel ekonomik sorun G20 Zirvesine katılan liderlere sunuldu.
Cüreoğlu Dost Meclisine Konuk Oldu
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesinin Bu Haftaki Dost Meclisi toplantısına Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Elazığ Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Cüreoğlu konuk oldu.
BAŞKAN ALAN B20 ZİRVESİNDE
Türkiye ve dünyanın önde gelen firmaları ve yönetim kadrolarının katılarak küresel ekonomideki beklentilerin değerlendirileceği B20 Zirvesine katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ iş dünyasını bu önemli toplantıda temsil ediyor.
BULUT TEŞVİK YASASI İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Elazığ Ak Parti Milletvekili Prof.Dr. Serpil Bulut Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek Teşvik Yasası ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
ebebek Yeni Mağazasını Elazığ’da Açtı!
Sunduğu geniş ürün yelpazesi ve uzman bilgisi ile bebeklerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında buluşturan ebebek; yeni mağaza yatırımını Elazığ’da gerçekleştirdi.
KURDA YÜKSELİŞ İNŞAATI VURUYOR
Elazığ İnşaat Müteahhitleri Başkanı Osman Avcıl, “İnşaatlarda 80 liralık maliyet kur nedeniyle 115 liraya çıktı. Piyasada konut talebi düşüyor” dedi.
ETSO'DA İŞ-KUR İRTİBAT BÜROSU AÇILDI
Elazığ TSO ile Elazığ İş-Kur İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Elazığ TSO bünyesinde irtibat bürosu açıldı. Büro, Oda üyelerine İş-Kur Destekleriyle ilgili bilgilendirme yaparak, ilk adım işlemlerini gerçekleştirecek…
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41