ELAZIĞSPOR; CENGİZHAN AKGÜN, MURAT CEYLAN VE KADİR BEKMECİ’YE İMZA ATTIRDI

Birevim Elazığspor’da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu kapsamda Cengizhan Akgün, Murat Ceylan ve Kadir Bekmezci sözleşmelerini uzattı...

09 Temmuz 2019 Salı 23:32 < SPOR

 
Birevim Elazığspor’da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu kapsamda Cengizhan Akgün, Murat Ceylan ve Kadir Bekmezci sözleşmelerini uzattı...

15 Temmuz’da ilimizde başlayacak olan 1.Etap hazırlıkları öncesi iç transferi tamamlamayı hedefleyen Bordo-Beyazlı ekibimiz  sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturmaya devam ediyor.

Cengizhan Akgün’ün sözleşmesi 1 yıl uzatıldı

Bordo beyazlı kulüp  1 yıllık mukavelesi kalan Cengizhan Akgün’ün sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ile bir araya gelen Cengizhan’ın, yeni sezonu kapsayan sözleşme alacaklarının yarısından feragat ettiği kaydedilirken, duyarlı davranışı nedeniyle Cengizhan Akgün’e teşekkür edildi ve Bordo-Beyaz forma altında başarı dileklerinde bulunuldu.

Murat Ceylanla 2 Yıl anlaşma sağlandı

Elazığspor’da orta saha oyuncusu Murat Ceylan ile 2 yıllık anlaşma sağlandı.

Elazığspor’un geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde Gençlerbirliği’nden transfer ederek bünyesine kazandırdığı genç futbolcu, yapılan anlaşma doğrultusunda 2 yıl daha Bordo-Beyazlı formayı giyecek.

Birevim Elazığspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Sezon sonu itibariyle kulübümüzle olan sözleşmesi sona eren orta saha oyuncumuz Murat Ceylan ile yeniden anlaşmaya vardık. Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ile bir görüşme gerçekleştiren Murat Ceylan, 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarını kapsayan 2 yıllık sözleşme imzaladı. Tecrübeli oyuncumuz geçen sezon ki sözleşme alacaklarından ise 50 Bin TL feragat etmiştir. Kulübümüzle yeniden anlaşma sağlayan Murat Ceylan’a duyarlı davranışından dolayı teşekkür eder, bordo-beyaz forma altında başarılar dileriz” denildi.

Kadir Bekmezci ile 2 Yıl daha

Elazığsporlu futbolcu Kadir Bekmezci ile 2 yıllık anlaşma sağladı.

Birevim Elazığspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “Sezon sonu itibariyle kulübümüzle olan sözleşmesi sona eren orta saha oyuncumuz Murat Ceylan ile yeniden anlaşmaya vardık.

Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ile bir görüşme gerçekleştiren Murat Ceylan, 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarını kapsayan 2 yıllık sözleşme imzaladı. Tecrübeli oyuncumuz geçen sezon ki sözleşme alacaklarından ise 50 Bin TL feragat etmiştir. Kulübümüzle yeniden anlaşma sağlayan Murat Ceylan’a duyarlı davranışından dolayı teşekkür eder, bordo-beyaz forma altında başarılar dileriz” denildi.


 
Etiketlercengizhan akgün murat ceylan kadir bekmezci transfer
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--