ELAZIĞSPOR TRANSFER TAHTASI AÇILDI

Elazığspor’un transfer engelinin kalktığına ilişkin sevindirici haber saat 20:45 sularında geldi. Futbolcularla yoğun temas devam ediyor...

31 Ocak 2019 Perşembe 17:47 < SPOR
 

Elazığspor’un transfer engelinin kaldırılabilmesi için İstanbul’da bugün nefesleri kesen yoğun bir görüşme trafiği yaşandı…

Transferin bitimine saatler kala transfer engelinin kaldırılmak büyük gayret sarfeden Vali Çetin Oktay Kaldırım bugün İstanbul’da önemli temaslarda bulundu.

Elazığspor’un sorunlarıyla yakından ilgilenen ve yaşanan sancılı süreçte problemlerin çözümü noktasında büyük gayret gösteren Vali Kaldırım, transfer engeli için kritik saatlerin yaşandığı süreçte İstanbul’a giderek yoğun bir görüşme trafiğine girdi.

İstanbul’da Kayyum başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, eski Başkanlar Hacı Murat Yümlü ile Selçuk Öztürk ile bir araya gelen Vali Kaldırım’ın çabaları sonuç verdi. Mutlu sona ulaşılmasında AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile birlikte TSO Başkanı Asilhan Arslan'da büyük gayret gösterdi.

Öğle saatlerinde transfer tahtasının önünde sadece 1 engel dosya kalmıştı. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın devreye girerek kaynak üretmesiyle, bu sorunun da üstesinden gelindi.

SEVİNDİRİCİ HABER GELDİ!

Teknik heyet ve futbolcu alacakları yüzünden devre arasına transfer tahtası kapalı olarak giren Elazığspor’un transfer engeli kalktı.

İkinci yarıda oynadığı 2 maçta altyapıdan profesyonel yaptığı genç bir kadro ile mücadele eden ve ateş hattına düşen Elazığspor’da sevindirici haber saat 20:45 sularında geldi.

Elazığspor’da yaklaşık bir yıldır kapalı olan transfer tahtası an itibariyle yoğun girişimler sonucu transfer sezonunun son gününde açıldı.

Tahtanın açılmasının ardından gece saat 24.00’e kadar yerli ve yabancı olmak üzere yaklaşık 10-15 transferin hazır olması ve imzaların atılması bekleniyor.

Birçok sıkıntıların yaşandığı süreçte tahtanın açılmasıyla birlikte Bordo Beyazlı taraftarlar geçmek bilmeyen saatlerin ardından günün sonunda büyük bir sevinç yaşadı.

38 DOSYA ÇÖZÜLDÜ

Oldukça zorlu bir süreci geride bırakan ve 38 dosyanın yanı sıra transfere engel 16 avukatla bire bir görüşerek sorunları ortadan kaldıran Elazığspor’da transferin önünün açılmasında başta Vali Çetin Oktay Kaldırım olmak üzere TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın önemli katkılar sundukları öğrenildi.

 ELAZIĞSPOR TRANSFERDE ATAĞA KALKTI  TIKLAYIN 
 
Etiketlerelazığspor yönetimi transfer sabahattin devecioğlu vali çetin oktay kaldırım selçuk öztük hacı murat yümlü
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • VEDAT IŞIK - 31 Ocak 2019 Perşembe 18:53
    Açıldımı açılmadımı saat kalmadı ki açılsa ne olacak
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02